Pretraga

Prodaja stanova do 100.000 evra Karaburma, Palilula

Stanovi do 100.000 € — Karaburma: aktuelni oglasi sa cenama i kvadraturom, najnoviji na vrhu. Ponudu, medijane i sniženja beležimo svakog dana.

U ponudi: 4 oglasa za prodaju — najnoviji su prvi. Podatke o ponudi beležimo svakog dana.

2.726 €/m²medijana tražene cene (prodaja)
159.900 €medijana cene stana
38stanova u prodaji u kvartu

→ Kompletna ponuda: Karaburma (svi tipovi, prodaja i izdavanje)

Česta pitanja

Šta se može naći do 100.000 € — Karaburma?

U tom rasponu je trenutno 4 oglasa. Medijana kvadrature je 29 m², raspon 25 – 59 m², a medijana cene 88.675 €.

Koliko kvadrata se dobija za 100.000 € — Karaburma?

Medijana cene kvadrata u ovom izboru je 3.100 €/m², pa za 100.000 € izlazi oko 32 m². Za ceo kvart medijana je 2.726 €/m².

Koliko je novih oglasa u ovom izboru?

U poslednjih 30 dana dodato je 0 oglasa, od ukupno 4 oglasa u ovom izboru.

Uži izbor — Karaburma, Palilula

Sve podstrane ovog kvarta sa brojem oglasa. Brojke se osvežavaju svakog dana.

Svi kvartovi — Palilula

Ceo spisak kvartova sa aktuelnom ponudom. Razdaljina je vazdušnom linijom, između središta kvartova.

Obližnji kvartovi izvan opštine

Šta se dobija do 100.000 € — Karaburma

Do 100.000 € na lokaciji Karaburma trenutno je 4 oglasa, što je 11% cele ponude stanova (38 oglasa). Medijana kvadrature u tom rasponu je 29 m², a najniža cena 80.000 €.

Cena kvadrata je 3.100 €/m² — 14% iznad medijane za sve stanove na lokaciji Karaburma (2.726 €/m²).

Oglasa u ovom izboru4
Raspon cena80.000 – 99.000 €
Medijana cene88.675 €
Medijana kvadrature29 m²
Raspon kvadrature25 – 59 m²
Medijana cene kvadrata3.100 €/m²
Novih oglasa u poslednjih 30 dana0

Struktura ponude: Jednosobni stanovi — 3 · Dvosobni stanovi — 1.

Grejanje: TA peći — 2 · Klima — 1.

U poslednjih 30 dana u ovom izboru pojavilo se 0 oglasa. Pogledajte sve nove oglase — Karaburma.

Susedni izbori na istoj lokaciji: do 120.000 € — 7 oglasa, medijana 99.000 €.

Brojke se računaju iz oglasa koje beležimo svakog dana i osvežavaju se automatski.

Najnoviji blog članci

Prinosi od iznajmljivanja stana Srbija 2026

Prinosi od iznajmljivanja stana Srbija 2026

Saznajte kako se kalkuliraju prinosi od iznajmljivanja stana u Srbiji.…

Najpopularnije lokacije za stanovanje u Novom Sadu 2026

Najpopularnije lokacije za stanovanje u Novom Sadu 2026

Otkrijte najpopularnije lokacije za stanovanje u Novom Sadu. Analiza trendova,…

Energetski efikasni stanovi Novi Sad – Budućnost stanovanja

Energetski efikasni stanovi Novi Sad – Budućnost stanovanja

Otkrijte energetski efikasne stanove u Novom Sadu. Moderne novogradnje sa…

Stanovi sa terasom Novi Sad – Prodaja 2026

Stanovi sa terasom Novi Sad – Prodaja 2026

Pronađi stanove sa terasom u Novom Sadu. Veliki izbor nekretnina…

Stara gradnja vs novoizgradnja Novi Sad 2026

Stara gradnja vs novoizgradnja Novi Sad 2026

Poređenje stare gradnje i novoizgradnje u Novom Sadu. Pogledaj prednosti,…