Pretraga

Prodaja stanova do 100.000 evra Surčin, Beograd

Stanovi do 100.000 € — Surčin: aktuelni oglasi sa cenama i kvadraturom, najnoviji na vrhu. Ponudu, medijane i sniženja beležimo svakog dana.

U ponudi: 10 oglasa za prodaju — najnoviji su prvi. Podatke o ponudi beležimo svakog dana.

2.323 €/m²medijana tražene cene (prodaja)
112.925 €medijana cene stana
27stanova u prodaji u kvartu

→ Kompletna ponuda: Surčin (svi tipovi, prodaja i izdavanje)

Česta pitanja

Šta se može naći do 100.000 € — Surčin?

U tom rasponu je trenutno 10 oglasa. Medijana kvadrature je 42 m², raspon 27 – 66 m², a medijana cene 88.200 €.

Koliko kvadrata se dobija za 100.000 € — Surčin?

Medijana cene kvadrata u ovom izboru je 2.100 €/m², pa za 100.000 € izlazi oko 48 m². Za ceo kvart medijana je 2.323 €/m².

U kojim delovima lokacije Surčin ih ima najviše?

Po broju oglasa: Ledine (8), Dobanovci (1), Surčin (mesto) (1). Raspodela se menja kako stiže nova ponuda.

Uži izbor — Surčin, Beograd

Sve podstrane ovog kvarta sa brojem oglasa. Brojke se osvežavaju svakog dana.

Svi kvartovi — Surčin

Ceo spisak kvartova sa aktuelnom ponudom. Razdaljina je vazdušnom linijom, između središta kvartova.

Obližnji kvartovi izvan opštine

Šta se dobija do 100.000 € — Surčin

Do 100.000 € na lokaciji Surčin trenutno je 10 oglasa, što je 37% cele ponude stanova (27 oglasa). Medijana kvadrature u tom rasponu je 42 m², a najniža cena 54.000 €.

Cena kvadrata je 2.100 €/m² — 10% ispod medijane za sve stanove na lokaciji Surčin (2.323 €/m²).

Oglasa u ovom izboru10
Raspon cena54.000 – 99.900 €
Medijana cene88.200 €
Medijana kvadrature42 m²
Raspon kvadrature27 – 66 m²
Medijana cene kvadrata2.100 €/m²
Novih oglasa u poslednjih 30 dana1

Struktura ponude: Garsonjere — 2 · Jednoiposobni stanovi — 5 · Dvosobni stanovi — 2 · Trosobni stanovi — 1.

Po spratu: 1–3. sprat — 6 · prizemlje, visoko prizemlje i suteren — 3.

Grejanje: Etažno — 7 · TA peći — 2 · Podno — 1.

Gde ih ima najviše: Ledine (8), Dobanovci (1), Surčin (mesto) (1).

U poslednjih 30 dana u ovom izboru pojavilo se 1 oglas. Pogledajte sve nove oglase — Surčin.

Susedni izbori na istoj lokaciji: do 90.000 € — 6 oglasa, medijana 77.000 € · do 120.000 € — 17 oglasa, medijana 99.000 €.

Brojke se računaju iz oglasa koje beležimo svakog dana i osvežavaju se automatski.

Najnoviji blog članci

Stan u Kaću: vodič za kupovinu u okolini Novog Sada

Stan u Kaću: vodič za kupovinu u okolini Novog Sada

Razmišljate o kupovini stana u Kaću? Saznajte šta sve treba…

Stan u Futugu na prodaju – Najbolje opcije 2026

Stan u Futugu na prodaju – Najbolje opcije 2026

Pronađi idealan stan u Futugu na prodaju. Pregled najboljih ponuda,…

Prinosi od iznajmljivanja stana Srbija 2026

Prinosi od iznajmljivanja stana Srbija 2026

Saznajte kako se računaju prinosi od iznajmljivanja stana u Srbiji.…

Najpopularnije lokacije za stanovanje u Novom Sadu 2026

Najpopularnije lokacije za stanovanje u Novom Sadu 2026

Otkrijte najpopularnije lokacije za stanovanje u Novom Sadu. Analiza trendova,…

Energetski efikasni stanovi Novi Sad – Budućnost stanovanja

Energetski efikasni stanovi Novi Sad – Budućnost stanovanja

Otkrijte energetski efikasne stanove u Novom Sadu. Moderne novogradnje sa…