Pretraga

Stanovi do 120.000 € Čukarica, Beograd

Stanovi do 120.000 € — Čukarica: aktuelni oglasi sa cenama i kvadraturom, najnoviji na vrhu. Ponudu, medijane i sniženja beležimo svakog dana.

U ponudi: 10 oglasa za prodaju — najnoviji su prvi. Podatke o ponudi beležimo svakog dana.

3.333 €/m²medijana tražene cene (prodaja)
269.000 €medijana cene stana
106stanova u prodaji u kvartu

→ Kompletna ponuda: Čukarica (svi tipovi, prodaja i izdavanje)

Česta pitanja

Šta se može naći do 120.000 € — Čukarica?

U tom rasponu je trenutno 10 oglasa. Medijana kvadrature je 36 m², raspon 19 – 66 m², a medijana cene 103.495 €.

Koliko kvadrata se dobija za 120.000 € — Čukarica?

Medijana cene kvadrata u ovom izboru je 2.643 €/m², pa za 120.000 € izlazi oko 45 m². Za ceo kvart medijana je 3.333 €/m².

U kojim delovima lokacije Čukarica ih ima najviše?

Po broju oglasa: Železnik (3), Banovo Brdo (2), Cerak (1), Bele Vode (1), Žarkovo (1). Raspodela se menja kako stiže nova ponuda.

Uži izbor — Čukarica, Beograd

Sve podstrane ovog kvarta sa brojem oglasa. Brojke se osvežavaju svakog dana.

Svi kvartovi — Čukarica

Ceo spisak kvartova sa aktuelnom ponudom. Razdaljina je vazdušnom linijom, između središta kvartova.

Obližnji kvartovi izvan opštine

Šta se dobija do 120.000 € — Čukarica

Do 120.000 € na lokaciji Čukarica trenutno je 10 oglasa, što je 9% cele ponude stanova (106 oglasa). Medijana kvadrature u tom rasponu je 36 m², a najniža cena 78.000 €.

Cena kvadrata je 2.643 €/m² — 21% ispod medijane za sve stanove na lokaciji Čukarica (3.333 €/m²).

Oglasa u ovom izboru10
Raspon cena78.000 – 120.000 €
Medijana cene103.495 €
Medijana kvadrature36 m²
Raspon kvadrature19 – 66 m²
Medijana cene kvadrata2.643 €/m²
Novih oglasa u poslednjih 30 dana3

Struktura ponude: Garsonjere — 2 · Jednosobni stanovi — 2 · Dvosobni stanovi — 4 · Dvoiposobni stanovi — 1 · Trosobni stanovi — 1.

Po spratu: 4–6. sprat — 5 · 1–3. sprat — 3 · prizemlje, visoko prizemlje i suteren — 1.

Grejanje: Centralno — 5 · Etažno — 3 · Gas — 1.

Gde ih ima najviše: Železnik (3), Banovo Brdo (2), Cerak (1), Bele Vode (1), Žarkovo (1), Centar (Čukarica) (1).

U poslednjih 30 dana u ovom izboru pojavilo se 3 oglasa. Pogledajte sve nove oglase — Čukarica.

Susedni izbori na istoj lokaciji: do 150.000 € — 15 oglasa, medijana 109.000 €.

Brojke se računaju iz oglasa koje beležimo svakog dana i osvežavaju se automatski.

Najnoviji blog članci

Kako prodati stan u Srbiji: Kompletan vodič

Kako prodati stan u Srbiji: Kompletan vodič

Saznaj sve o prodaji stana u Srbiji. Koraci, cene, dokumenti…

Troškovi kupovine nekretnine Srbija – Kompletan pregled

Troškovi kupovine nekretnine Srbija – Kompletan pregled

Detaljno objašnjenje svih troškova kupovine nekretnine u Srbiji. Saznaj koje…

Pravni saveti za kupovinu stana u Srbiji 2026

Pravni saveti za kupovinu stana u Srbiji 2026

Kompletan vodič kroz pravne savete za kupovinu stana u Srbiji.…

Stan sa garažom Novi Sad – Idealno rešenje za vaš dom

Stan sa garažom Novi Sad – Idealno rešenje za vaš dom

Pronađite savršen stan sa garažom u Novom Sadu. Pogledajte ponudu…

Penthouse Novi Sad Prodaja – Luksuzni Apartmani

Penthouse Novi Sad Prodaja – Luksuzni Apartmani

Pronađi penthouse u Novom Sadu. Luksuzni apartmani sa panoramskim pogledom.…