Pretraga

Prodaja stanova do 150.000 evra Braće Jerković, Voždovac

Stanovi do 150.000 € — Braće Jerković: aktuelni oglasi sa cenama i kvadraturom, najnoviji na vrhu. Ponudu, medijane i sniženja beležimo svakog dana.

U ponudi: 6 oglasa za prodaju — najnoviji su prvi. Podatke o ponudi beležimo svakog dana.

2.694 €/m²medijana tražene cene (prodaja)
150.000 €medijana cene stana
11stanova u prodaji u kvartu

→ Kompletna ponuda: Braće Jerković (svi tipovi, prodaja i izdavanje)

Česta pitanja

Šta se može naći do 150.000 € — Braće Jerković?

U tom rasponu je trenutno 6 oglasa. Medijana kvadrature je 49 m², raspon 40 – 51 m², a medijana cene 125.950 €.

Koliko kvadrata se dobija za 150.000 € — Braće Jerković?

Medijana cene kvadrata u ovom izboru je 2.701 €/m², pa za 150.000 € izlazi oko 56 m². Za ceo kvart medijana je 2.694 €/m².

Koliko je novih oglasa u ovom izboru?

U poslednjih 30 dana dodato je 4 oglasa, od ukupno 6 oglasa u ovom izboru.

Uži izbor — Braće Jerković, Voždovac

Sve podstrane ovog kvarta sa brojem oglasa. Brojke se osvežavaju svakog dana.

Svi kvartovi — Voždovac

Ceo spisak kvartova sa aktuelnom ponudom. Razdaljina je vazdušnom linijom, između središta kvartova.

Obližnji kvartovi izvan opštine

Šta se dobija do 150.000 € — Braće Jerković

Do 150.000 € na lokaciji Braće Jerković trenutno je 6 oglasa, što je 55% cele ponude stanova (11 oglasa). Medijana kvadrature u tom rasponu je 49 m², a najniža cena 90.000 €.

Cena kvadrata je 2.701 €/m² — praktično isto kao medijana za sve stanove na lokaciji Braće Jerković (2.694 €/m²).

Oglasa u ovom izboru6
Raspon cena90.000 – 150.000 €
Medijana cene125.950 €
Medijana kvadrature49 m²
Raspon kvadrature40 – 51 m²
Medijana cene kvadrata2.701 €/m²
Novih oglasa u poslednjih 30 dana4

Struktura ponude: Jednosobni stanovi — 1 · Jednoiposobni stanovi — 3 · Dvosobni stanovi — 2.

Po spratu: prizemlje, visoko prizemlje i suteren — 2 · 4–6. sprat — 2 · 1–3. sprat — 1.

Grejanje: Toplotna pumpa — 2 · Norveški radijatori — 1 · Centralno — 1.

U poslednjih 30 dana u ovom izboru pojavilo se 4 oglasa. Pogledajte sve nove oglase — Braće Jerković.

Susedni izbori na istoj lokaciji: do 120.000 € — 3 oglasa, medijana 108.297 € · do 200.000 € — 7 oglasa, medijana 132.000 €.

Brojke se računaju iz oglasa koje beležimo svakog dana i osvežavaju se automatski.

Najnoviji blog članci

Prinosi od iznajmljivanja stana Srbija 2026

Prinosi od iznajmljivanja stana Srbija 2026

Saznajte kako se računaju prinosi od iznajmljivanja stana u Srbiji.…

Najpopularnije lokacije za stanovanje u Novom Sadu 2026

Najpopularnije lokacije za stanovanje u Novom Sadu 2026

Otkrijte najpopularnije lokacije za stanovanje u Novom Sadu. Analiza trendova,…

Energetski efikasni stanovi Novi Sad – Budućnost stanovanja

Energetski efikasni stanovi Novi Sad – Budućnost stanovanja

Otkrijte energetski efikasne stanove u Novom Sadu. Moderne novogradnje sa…

Stanovi sa terasom Novi Sad – Prodaja 2026

Stanovi sa terasom Novi Sad – Prodaja 2026

Pronađi stanove sa terasom u Novom Sadu. Veliki izbor nekretnina…

Stara gradnja vs novoizgradnja Novi Sad 2026

Stara gradnja vs novoizgradnja Novi Sad 2026

Poređenje stare gradnje i novoizgradnje u Novom Sadu. Pogledaj prednosti,…