Pretraga

Prodaja stanova do 150.000 evra Ledine, Surčin

Stanovi do 150.000 € — Ledine: aktuelni oglasi sa cenama i kvadraturom, najnoviji na vrhu. Ponudu, medijane i sniženja beležimo svakog dana.

U ponudi: 14 oglasa za prodaju — najnoviji su prvi. Podatke o ponudi beležimo svakog dana.

2.282 €/m²medijana tražene cene (prodaja)
100.700 €medijana cene stana
16stanova u prodaji u kvartu

→ Kompletna ponuda: Ledine (svi tipovi, prodaja i izdavanje)

Česta pitanja

Šta se može naći do 150.000 € — Ledine?

U tom rasponu je trenutno 14 oglasa. Medijana kvadrature je 42 m², raspon 27 – 62 m², a medijana cene 96.595 €.

Koliko kvadrata se dobija za 150.000 € — Ledine?

Medijana cene kvadrata u ovom izboru je 2.231 €/m², pa za 150.000 € izlazi oko 67 m². Za ceo kvart medijana je 2.282 €/m².

Koliko je novih oglasa u ovom izboru?

U poslednjih 30 dana dodato je 2 oglasa, od ukupno 14 oglasa u ovom izboru.

Uži izbor — Ledine, Surčin

Sve podstrane ovog kvarta sa brojem oglasa. Brojke se osvežavaju svakog dana.

Po kvadraturi

Šta se dobija do 150.000 € — Ledine

Do 150.000 € na lokaciji Ledine trenutno je 14 oglasa, što je 88% cele ponude stanova (16 oglasa). Medijana kvadrature u tom rasponu je 42 m², a najniža cena 54.000 €.

Cena kvadrata je 2.231 €/m² — 2% ispod medijane za sve stanove na lokaciji Ledine (2.282 €/m²).

Oglasa u ovom izboru14
Raspon cena54.000 – 148.500 €
Medijana cene96.595 €
Medijana kvadrature42 m²
Raspon kvadrature27 – 62 m²
Medijana cene kvadrata2.231 €/m²
Novih oglasa u poslednjih 30 dana2

Struktura ponude: Garsonjere — 2 · Jednoiposobni stanovi — 6 · Dvosobni stanovi — 2 · Dvoiposobni stanovi — 4.

Po spratu: 1–3. sprat — 10 · prizemlje, visoko prizemlje i suteren — 4.

Grejanje: Etažno — 11 · Podno — 3.

Susedni izbori na istoj lokaciji: do 120.000 € — 9 oglasa, medijana 88.200 €.

Brojke se računaju iz oglasa koje beležimo svakog dana i osvežavaju se automatski.

Najnoviji blog članci

Stan u Futugu na prodaju – Najbolje opcije 2026

Stan u Futugu na prodaju – Najbolje opcije 2026

Pronađi idealan stan u Futugu na prodaju. Pregled najboljih ponuda,…

Prinosi od iznajmljivanja stana Srbija 2026

Prinosi od iznajmljivanja stana Srbija 2026

Saznajte kako se računaju prinosi od iznajmljivanja stana u Srbiji.…

Najpopularnije lokacije za stanovanje u Novom Sadu 2026

Najpopularnije lokacije za stanovanje u Novom Sadu 2026

Otkrijte najpopularnije lokacije za stanovanje u Novom Sadu. Analiza trendova,…

Energetski efikasni stanovi Novi Sad – Budućnost stanovanja

Energetski efikasni stanovi Novi Sad – Budućnost stanovanja

Otkrijte energetski efikasne stanove u Novom Sadu. Moderne novogradnje sa…

Stanovi sa terasom Novi Sad – Prodaja 2026

Stanovi sa terasom Novi Sad – Prodaja 2026

Pronađi stanove sa terasom u Novom Sadu. Veliki izbor nekretnina…