Pretraga

Prodaja stanova do 200.000 evra Lion, Zvezdara

Stanovi do 200.000 € — Lion: aktuelni oglasi sa cenama i kvadraturom, najnoviji na vrhu. Ponudu, medijane i sniženja beležimo svakog dana.

U ponudi: 6 oglasa za prodaju — najnoviji su prvi. Podatke o ponudi beležimo svakog dana.

3.475 €/m²medijana tražene cene (prodaja)
325.000 €medijana cene stana
16stanova u prodaji u kvartu

→ Kompletna ponuda: Lion (svi tipovi, prodaja i izdavanje)

Česta pitanja

Šta se može naći do 200.000 € — Lion?

U tom rasponu je trenutno 6 oglasa. Medijana kvadrature je 50 m², raspon 28 – 84 m², a medijana cene 177.000 €.

Koliko kvadrata se dobija za 200.000 € — Lion?

Medijana cene kvadrata u ovom izboru je 3.540 €/m², pa za 200.000 € izlazi oko 56 m². Za ceo kvart medijana je 3.475 €/m².

Koliko je novih oglasa u ovom izboru?

U poslednjih 30 dana dodato je 2 oglasa, od ukupno 6 oglasa u ovom izboru.

Uži izbor — Lion, Zvezdara

Sve podstrane ovog kvarta sa brojem oglasa. Brojke se osvežavaju svakog dana.

Po kvadraturi

Svi kvartovi — Zvezdara

Ceo spisak kvartova sa aktuelnom ponudom. Razdaljina je vazdušnom linijom, između središta kvartova.

Obližnji kvartovi izvan opštine

Šta se dobija do 200.000 € — Lion

Do 200.000 € na lokaciji Lion trenutno je 6 oglasa, što je 38% cele ponude stanova (16 oglasa). Medijana kvadrature u tom rasponu je 50 m², a najniža cena 119.000 €.

Cena kvadrata je 3.540 €/m² — 2% iznad medijane za sve stanove na lokaciji Lion (3.475 €/m²).

Oglasa u ovom izboru6
Raspon cena119.000 – 195.000 €
Medijana cene177.000 €
Medijana kvadrature50 m²
Raspon kvadrature28 – 84 m²
Medijana cene kvadrata3.540 €/m²
Novih oglasa u poslednjih 30 dana2

Struktura ponude: Jednosobni stanovi — 1 · Jednoiposobni stanovi — 1 · Dvoiposobni stanovi — 1 · Trosobni stanovi — 1 · Četvorosobni stanovi — 2.

Po spratu: 7. sprat i više — 5 · prizemlje, visoko prizemlje i suteren — 1.

Grejanje: Etažno — 3 · Centralno — 2 · TA peći — 1.

U poslednjih 30 dana u ovom izboru pojavilo se 2 oglasa. Pogledajte sve nove oglase — Lion.

Susedni izbori na istoj lokaciji: do 150.000 € — 2 oglasa, medijana 134.500 € · do 250.000 € — 7 oglasa, medijana 177.000 €.

Brojke se računaju iz oglasa koje beležimo svakog dana i osvežavaju se automatski.

Najnoviji blog članci

Stan u Futugu na prodaju – Najbolje opcije 2026

Stan u Futugu na prodaju – Najbolje opcije 2026

Pronađi idealan stan u Futugu na prodaju. Pregled najboljih ponuda,…

Prinosi od iznajmljivanja stana Srbija 2026

Prinosi od iznajmljivanja stana Srbija 2026

Saznajte kako se računaju prinosi od iznajmljivanja stana u Srbiji.…

Najpopularnije lokacije za stanovanje u Novom Sadu 2026

Najpopularnije lokacije za stanovanje u Novom Sadu 2026

Otkrijte najpopularnije lokacije za stanovanje u Novom Sadu. Analiza trendova,…

Energetski efikasni stanovi Novi Sad – Budućnost stanovanja

Energetski efikasni stanovi Novi Sad – Budućnost stanovanja

Otkrijte energetski efikasne stanove u Novom Sadu. Moderne novogradnje sa…

Stanovi sa terasom Novi Sad – Prodaja 2026

Stanovi sa terasom Novi Sad – Prodaja 2026

Pronađi stanove sa terasom u Novom Sadu. Veliki izbor nekretnina…