Pretraga

Prodaja stanova do 200.000 evra Miljakovac, Rakovica

Stanovi do 200.000 € — Miljakovac: aktuelni oglasi sa cenama i kvadraturom, najnoviji na vrhu. Ponudu, medijane i sniženja beležimo svakog dana.

U ponudi: 10 oglasa za prodaju — najnoviji su prvi. Podatke o ponudi beležimo svakog dana.

2.676 €/m²medijana tražene cene (prodaja)
150.000 €medijana cene stana
11stanova u prodaji u kvartu

→ Kompletna ponuda: Miljakovac (svi tipovi, prodaja i izdavanje)

Česta pitanja

Šta se može naći do 200.000 € — Miljakovac?

U tom rasponu je trenutno 10 oglasa. Medijana kvadrature je 54 m², raspon 34 – 71 m², a medijana cene 147.250 €.

Koliko kvadrata se dobija za 200.000 € — Miljakovac?

Medijana cene kvadrata u ovom izboru je 2.748 €/m², pa za 200.000 € izlazi oko 73 m². Za ceo kvart medijana je 2.676 €/m².

Koliko je novih oglasa u ovom izboru?

U poslednjih 30 dana dodato je 2 oglasa, od ukupno 10 oglasa u ovom izboru.

Uži izbor — Miljakovac, Rakovica

Sve podstrane ovog kvarta sa brojem oglasa. Brojke se osvežavaju svakog dana.

Svi kvartovi — Rakovica

Ceo spisak kvartova sa aktuelnom ponudom. Razdaljina je vazdušnom linijom, između središta kvartova.

Obližnji kvartovi izvan opštine

Šta se dobija do 200.000 € — Miljakovac

Do 200.000 € na lokaciji Miljakovac trenutno je 10 oglasa, što je 91% cele ponude stanova (11 oglasa). Medijana kvadrature u tom rasponu je 54 m², a najniža cena 79.000 €.

Cena kvadrata je 2.748 €/m² — 3% iznad medijane za sve stanove na lokaciji Miljakovac (2.676 €/m²).

Oglasa u ovom izboru10
Raspon cena79.000 – 173.000 €
Medijana cene147.250 €
Medijana kvadrature54 m²
Raspon kvadrature34 – 71 m²
Medijana cene kvadrata2.748 €/m²
Novih oglasa u poslednjih 30 dana2

Struktura ponude: Jednosobni stanovi — 1 · Jednoiposobni stanovi — 2 · Dvosobni stanovi — 1 · Dvoiposobni stanovi — 3 · Trosobni stanovi — 3.

Po spratu: prizemlje, visoko prizemlje i suteren — 5 · 1–3. sprat — 3 · 4–6. sprat — 2.

Grejanje: Centralno — 4 · TA peći — 3 · Etažno — 1.

Susedni izbori na istoj lokaciji: do 150.000 € — 6 oglasa, medijana 129.000 €.

Brojke se računaju iz oglasa koje beležimo svakog dana i osvežavaju se automatski.

Najnoviji blog članci

Prinosi od iznajmljivanja stana Srbija 2026

Prinosi od iznajmljivanja stana Srbija 2026

Saznajte kako se kalkuliraju prinosi od iznajmljivanja stana u Srbiji.…

Najpopularnije lokacije za stanovanje u Novom Sadu 2026

Najpopularnije lokacije za stanovanje u Novom Sadu 2026

Otkrijte najpopularnije lokacije za stanovanje u Novom Sadu. Analiza trendova,…

Energetski efikasni stanovi Novi Sad – Budućnost stanovanja

Energetski efikasni stanovi Novi Sad – Budućnost stanovanja

Otkrijte energetski efikasne stanove u Novom Sadu. Moderne novogradnje sa…

Stanovi sa terasom Novi Sad – Prodaja 2026

Stanovi sa terasom Novi Sad – Prodaja 2026

Pronađi stanove sa terasom u Novom Sadu. Veliki izbor nekretnina…

Stara gradnja vs novoizgradnja Novi Sad 2026

Stara gradnja vs novoizgradnja Novi Sad 2026

Poređenje stare gradnje i novoizgradnje u Novom Sadu. Pogledaj prednosti,…