Pretraga

Prodaja stanova do 200.000 evra Petlovo Brdo, Rakovica

Stanovi do 200.000 € — Petlovo Brdo: aktuelni oglasi sa cenama i kvadraturom, najnoviji na vrhu. Ponudu, medijane i sniženja beležimo svakog dana.

U ponudi: 5 oglasa za prodaju — najnoviji su prvi. Podatke o ponudi beležimo svakog dana.

1.832 €/m²medijana tražene cene (prodaja)
120.500 €medijana cene stana
6stanova u prodaji u kvartu

→ Kompletna ponuda: Petlovo Brdo (svi tipovi, prodaja i izdavanje)

Česta pitanja

Šta se može naći do 200.000 € — Petlovo Brdo?

U tom rasponu je trenutno 5 oglasa. Medijana kvadrature je 68 m², raspon 25 – 89 m², a medijana cene 115.000 €.

Koliko kvadrata se dobija za 200.000 € — Petlovo Brdo?

Medijana cene kvadrata u ovom izboru je 1.855 €/m², pa za 200.000 € izlazi oko 108 m². Za ceo kvart medijana je 1.832 €/m².

Koliko je novih oglasa u ovom izboru?

U poslednjih 30 dana dodato je 1 oglas, od ukupno 5 oglasa u ovom izboru.

Uži izbor — Petlovo Brdo, Rakovica

Sve podstrane ovog kvarta sa brojem oglasa. Brojke se osvežavaju svakog dana.

Svi kvartovi — Rakovica

Ceo spisak kvartova sa aktuelnom ponudom. Razdaljina je vazdušnom linijom, između središta kvartova.

Obližnji kvartovi izvan opštine

Šta se dobija do 200.000 € — Petlovo Brdo

Do 200.000 € na lokaciji Petlovo Brdo trenutno je 5 oglasa, što je 83% cele ponude stanova (6 oglasa). Medijana kvadrature u tom rasponu je 68 m², a najniža cena 78.000 €.

Cena kvadrata je 1.855 €/m² — praktično isto kao medijana za sve stanove na lokaciji Petlovo Brdo (1.832 €/m²).

Oglasa u ovom izboru5
Raspon cena78.000 – 170.000 €
Medijana cene115.000 €
Medijana kvadrature68 m²
Raspon kvadrature25 – 89 m²
Medijana cene kvadrata1.855 €/m²
Novih oglasa u poslednjih 30 dana1

Struktura ponude: Garsonjere — 1 · Dvosobni stanovi — 2 · Trosobni stanovi — 1 · Četvorosobni stanovi — 1.

Po spratu: 1–3. sprat — 3 · prizemlje, visoko prizemlje i suteren — 2.

Grejanje: TA peći — 2 · Etažno — 2 · Gas — 1.

Susedni izbori na istoj lokaciji: do 150.000 € — 4 oglasa, medijana 115.000 €.

Brojke se računaju iz oglasa koje beležimo svakog dana i osvežavaju se automatski.

Najnoviji blog članci

Prinosi od iznajmljivanja stana Srbija 2026

Prinosi od iznajmljivanja stana Srbija 2026

Saznajte kako se računaju prinosi od iznajmljivanja stana u Srbiji.…

Najpopularnije lokacije za stanovanje u Novom Sadu 2026

Najpopularnije lokacije za stanovanje u Novom Sadu 2026

Otkrijte najpopularnije lokacije za stanovanje u Novom Sadu. Analiza trendova,…

Energetski efikasni stanovi Novi Sad – Budućnost stanovanja

Energetski efikasni stanovi Novi Sad – Budućnost stanovanja

Otkrijte energetski efikasne stanove u Novom Sadu. Moderne novogradnje sa…

Stanovi sa terasom Novi Sad – Prodaja 2026

Stanovi sa terasom Novi Sad – Prodaja 2026

Pronađi stanove sa terasom u Novom Sadu. Veliki izbor nekretnina…

Stara gradnja vs novoizgradnja Novi Sad 2026

Stara gradnja vs novoizgradnja Novi Sad 2026

Poređenje stare gradnje i novoizgradnje u Novom Sadu. Pogledaj prednosti,…