Pretraga

Prodaja stanova do 200.000 evra Profesorska Kolonija, Palilula

Stanovi do 200.000 € — Profesorska Kolonija: aktuelni oglasi sa cenama i kvadraturom, najnoviji na vrhu. Ponudu, medijane i sniženja beležimo svakog dana.

U ponudi: 4 oglasa za prodaju — najnoviji su prvi. Podatke o ponudi beležimo svakog dana.

3.560 €/m²medijana tražene cene (prodaja)
211.000 €medijana cene stana
10stanova u prodaji u kvartu

→ Kompletna ponuda: Profesorska Kolonija (svi tipovi, prodaja i izdavanje)

Česta pitanja

Šta se može naći do 200.000 € — Profesorska Kolonija?

U tom rasponu je trenutno 4 oglasa. Medijana kvadrature je 54 m², raspon 42 – 59 m², a medijana cene 188.500 €.

Koliko kvadrata se dobija za 200.000 € — Profesorska Kolonija?

Medijana cene kvadrata u ovom izboru je 3.585 €/m², pa za 200.000 € izlazi oko 56 m². Za ceo kvart medijana je 3.560 €/m².

Koliko je novih oglasa u ovom izboru?

U poslednjih 30 dana dodato je 0 oglasa, od ukupno 4 oglasa u ovom izboru.

Uži izbor — Profesorska Kolonija, Palilula

Sve podstrane ovog kvarta sa brojem oglasa. Brojke se osvežavaju svakog dana.

Po kvadraturi
Po ceni

Svi kvartovi — Palilula

Ceo spisak kvartova sa aktuelnom ponudom. Razdaljina je vazdušnom linijom, između središta kvartova.

Obližnji kvartovi izvan opštine

Šta se dobija do 200.000 € — Profesorska Kolonija

Do 200.000 € na lokaciji Profesorska Kolonija trenutno je 4 oglasa, što je 40% cele ponude stanova (10 oglasa). Medijana kvadrature u tom rasponu je 54 m², a najniža cena 187.000 €.

Cena kvadrata je 3.585 €/m² — praktično isto kao medijana za sve stanove na lokaciji Profesorska Kolonija (3.560 €/m²).

Oglasa u ovom izboru4
Raspon cena187.000 – 192.000 €
Medijana cene188.500 €
Medijana kvadrature54 m²
Raspon kvadrature42 – 59 m²
Medijana cene kvadrata3.585 €/m²
Novih oglasa u poslednjih 30 dana0

Struktura ponude: Dvosobni stanovi — 3 · Dvoiposobni stanovi — 1.

Po spratu: 1–3. sprat — 2 · 4–6. sprat — 2.

Grejanje: Centralno — 2 · Struja — 1.

Susedni izbori na istoj lokaciji: do 250.000 € — 7 oglasa, medijana 192.000 €.

Brojke se računaju iz oglasa koje beležimo svakog dana i osvežavaju se automatski.

Najnoviji blog članci

Stan u Kaću: vodič za kupovinu u okolini Novog Sada

Stan u Kaću: vodič za kupovinu u okolini Novog Sada

Razmišljate o kupovini stana u Kaću? Saznajte šta sve treba…

Stan u Futugu na prodaju – Najbolje opcije 2026

Stan u Futugu na prodaju – Najbolje opcije 2026

Pronađi idealan stan u Futugu na prodaju. Pregled najboljih ponuda,…

Prinosi od iznajmljivanja stana Srbija 2026

Prinosi od iznajmljivanja stana Srbija 2026

Saznajte kako se računaju prinosi od iznajmljivanja stana u Srbiji.…

Najpopularnije lokacije za stanovanje u Novom Sadu 2026

Najpopularnije lokacije za stanovanje u Novom Sadu 2026

Otkrijte najpopularnije lokacije za stanovanje u Novom Sadu. Analiza trendova,…

Energetski efikasni stanovi Novi Sad – Budućnost stanovanja

Energetski efikasni stanovi Novi Sad – Budućnost stanovanja

Otkrijte energetski efikasne stanove u Novom Sadu. Moderne novogradnje sa…