Pretraga

Prodaja stanova do 200.000 evra Železnik, Čukarica

Stanovi do 200.000 € — Železnik: aktuelni oglasi sa cenama i kvadraturom, najnoviji na vrhu. Ponudu, medijane i sniženja beležimo svakog dana.

U ponudi: 6 oglasa za prodaju — najnoviji su prvi. Podatke o ponudi beležimo svakog dana.

2.526 €/m²medijana tražene cene (prodaja)
132.900 €medijana cene stana
7stanova u prodaji u kvartu

→ Kompletna ponuda: Železnik (svi tipovi, prodaja i izdavanje)

Česta pitanja

Šta se može naći do 200.000 € — Železnik?

U tom rasponu je trenutno 6 oglasa. Medijana kvadrature je 45 m², raspon 27 – 79 m², a medijana cene 111.400 €.

Koliko kvadrata se dobija za 200.000 € — Železnik?

Medijana cene kvadrata u ovom izboru je 2.468 €/m², pa za 200.000 € izlazi oko 81 m². Za ceo kvart medijana je 2.526 €/m².

Koliko je novih oglasa u ovom izboru?

U poslednjih 30 dana dodato je 2 oglasa, od ukupno 6 oglasa u ovom izboru.

Uži izbor — Železnik, Čukarica

Sve podstrane ovog kvarta sa brojem oglasa. Brojke se osvežavaju svakog dana.

Svi kvartovi — Čukarica

Ceo spisak kvartova sa aktuelnom ponudom. Razdaljina je vazdušnom linijom, između središta kvartova.

Obližnji kvartovi izvan opštine

Šta se dobija do 200.000 € — Železnik

Do 200.000 € na lokaciji Železnik trenutno je 6 oglasa, što je 86% cele ponude stanova (7 oglasa). Medijana kvadrature u tom rasponu je 45 m², a najniža cena 78.000 €.

Cena kvadrata je 2.468 €/m² — 2% ispod medijane za sve stanove na lokaciji Železnik (2.526 €/m²).

Oglasa u ovom izboru6
Raspon cena78.000 – 181.700 €
Medijana cene111.400 €
Medijana kvadrature45 m²
Raspon kvadrature27 – 79 m²
Medijana cene kvadrata2.468 €/m²
Novih oglasa u poslednjih 30 dana2

Struktura ponude: Garsonjere — 1 · Jednosobni stanovi — 1 · Dvosobni stanovi — 3 · Trosobni stanovi — 1.

Po spratu: 1–3. sprat — 4 · 4–6. sprat — 1 · prizemlje, visoko prizemlje i suteren — 1.

Grejanje: Centralno — 3 · Etažno — 2 · Gas — 1.

Susedni izbori na istoj lokaciji: do 150.000 € — 5 oglasa, medijana 89.900 €.

Brojke se računaju iz oglasa koje beležimo svakog dana i osvežavaju se automatski.

Najnoviji blog članci

Stan u Futugu na prodaju – Najbolje opcije 2026

Stan u Futugu na prodaju – Najbolje opcije 2026

Pronađi idealan stan u Futugu na prodaju. Pregled najboljih ponuda,…

Prinosi od iznajmljivanja stana Srbija 2026

Prinosi od iznajmljivanja stana Srbija 2026

Saznajte kako se računaju prinosi od iznajmljivanja stana u Srbiji.…

Najpopularnije lokacije za stanovanje u Novom Sadu 2026

Najpopularnije lokacije za stanovanje u Novom Sadu 2026

Otkrijte najpopularnije lokacije za stanovanje u Novom Sadu. Analiza trendova,…

Energetski efikasni stanovi Novi Sad – Budućnost stanovanja

Energetski efikasni stanovi Novi Sad – Budućnost stanovanja

Otkrijte energetski efikasne stanove u Novom Sadu. Moderne novogradnje sa…

Stanovi sa terasom Novi Sad – Prodaja 2026

Stanovi sa terasom Novi Sad – Prodaja 2026

Pronađi stanove sa terasom u Novom Sadu. Veliki izbor nekretnina…