Pretraga

Stanovi do 250.000 € Centar, Rakovica

Stanovi do 250.000 € — Centar (Rakovica): aktuelni oglasi sa cenama i kvadraturom, najnoviji na vrhu. Ponudu, medijane i sniženja beležimo svakog dana.

U ponudi: 7 oglasa za prodaju — najnoviji su prvi. Podatke o ponudi beležimo svakog dana.

2.600 €/m²medijana tražene cene (prodaja)
170.250 €medijana cene stana
9stanova u prodaji u kvartu

→ Kompletna ponuda: Centar (Rakovica) (svi tipovi, prodaja i izdavanje)

Česta pitanja

Šta se može naći do 250.000 € — Centar (Rakovica)?

U tom rasponu je trenutno 7 oglasa. Medijana kvadrature je 50 m², raspon 45 – 109 m², a medijana cene 119.580 €.

Koliko kvadrata se dobija za 250.000 € — Centar (Rakovica)?

Medijana cene kvadrata u ovom izboru je 2.350 €/m², pa za 250.000 € izlazi oko 106 m². Za ceo kvart medijana je 2.600 €/m².

Koliko je novih oglasa u ovom izboru?

U poslednjih 30 dana dodato je 5 oglasa, od ukupno 7 oglasa u ovom izboru.

Uži izbor — Centar, Rakovica

Sve podstrane ovog kvarta sa brojem oglasa. Brojke se osvežavaju svakog dana.

Po kvadraturi
Po ceni

Svi kvartovi — Rakovica

Ceo spisak kvartova sa aktuelnom ponudom. Razdaljina je vazdušnom linijom, između središta kvartova.

Obližnji kvartovi izvan opštine

Šta se dobija do 250.000 € — Centar (Rakovica)

Do 250.000 € na lokaciji Centar (Rakovica) trenutno je 7 oglasa, što je 78% cele ponude stanova (9 oglasa). Medijana kvadrature u tom rasponu je 50 m², a najniža cena 108.430 €.

Cena kvadrata je 2.350 €/m² — 10% ispod medijane za sve stanove na lokaciji Centar (Rakovica) (2.600 €/m²).

Oglasa u ovom izboru7
Raspon cena108.430 – 245.000 €
Medijana cene119.580 €
Medijana kvadrature50 m²
Raspon kvadrature45 – 109 m²
Medijana cene kvadrata2.350 €/m²
Novih oglasa u poslednjih 30 dana5

Struktura ponude: Dvosobni stanovi — 2 · Dvoiposobni stanovi — 1 · Trosobni stanovi — 3 · Četvorosobni stanovi — 1.

Po spratu: prizemlje, visoko prizemlje i suteren — 4 · 1–3. sprat — 3.

Grejanje: Podno — 5 · Etažno — 1 · Norveški radijatori — 1.

U poslednjih 30 dana u ovom izboru pojavilo se 5 oglasa. Pogledajte sve nove oglase — Centar (Rakovica).

Susedni izbori na istoj lokaciji: do 200.000 € — 6 oglasa, medijana 118.690 €.

Brojke se računaju iz oglasa koje beležimo svakog dana i osvežavaju se automatski.

Najnoviji blog članci

Kako prodati stan u Srbiji: Kompletan vodič

Kako prodati stan u Srbiji: Kompletan vodič

Saznaj sve o prodaji stana u Srbiji. Koraci, cene, dokumenti…

Troškovi kupovine nekretnine Srbija – Kompletan pregled

Troškovi kupovine nekretnine Srbija – Kompletan pregled

Detaljno objašnjenje svih troškova kupovine nekretnine u Srbiji. Saznaj koje…

Pravni saveti za kupovinu stana u Srbiji 2026

Pravni saveti za kupovinu stana u Srbiji 2026

Kompletan vodič kroz pravne savete za kupovinu stana u Srbiji.…

Stan sa garažom Novi Sad – Idealno rešenje za vaš dom

Stan sa garažom Novi Sad – Idealno rešenje za vaš dom

Pronađite savršen stan sa garažom u Novom Sadu. Pogledajte ponudu…

Penthouse Novi Sad Prodaja – Luksuzni Apartmani

Penthouse Novi Sad Prodaja – Luksuzni Apartmani

Pronađi penthouse u Novom Sadu. Luksuzni apartmani sa panoramskim pogledom.…