Pretraga

Prodaja stanova do 250.000 evra Konjarnik (voždovački Deo), Voždovac

Stanovi do 250.000 € — Konjarnik (voždovački Deo): aktuelni oglasi sa cenama i kvadraturom, najnoviji na vrhu. Ponudu, medijane i sniženja beležimo svakog dana.

U ponudi: 5 oglasa za prodaju — najnoviji su prvi. Podatke o ponudi beležimo svakog dana.

2.929 €/m²medijana tražene cene (prodaja)
170.800 €medijana cene stana
6stanova u prodaji u kvartu

→ Kompletna ponuda: Konjarnik (voždovački Deo) (svi tipovi, prodaja i izdavanje)

Česta pitanja

Šta se može naći do 250.000 € — Konjarnik (voždovački Deo)?

U tom rasponu je trenutno 5 oglasa. Medijana kvadrature je 54 m², raspon 45 – 76 m², a medijana cene 156.600 €.

Koliko kvadrata se dobija za 250.000 € — Konjarnik (voždovački Deo)?

Medijana cene kvadrata u ovom izboru je 2.957 €/m², pa za 250.000 € izlazi oko 85 m². Za ceo kvart medijana je 2.929 €/m².

Koliko je novih oglasa u ovom izboru?

U poslednjih 30 dana dodato je 3 oglasa, od ukupno 5 oglasa u ovom izboru.

Uži izbor — Konjarnik (voždovački Deo), Voždovac

Sve podstrane ovog kvarta sa brojem oglasa. Brojke se osvežavaju svakog dana.

Po ceni

Svi kvartovi — Voždovac

Ceo spisak kvartova sa aktuelnom ponudom. Razdaljina je vazdušnom linijom, između središta kvartova.

Obližnji kvartovi izvan opštine

Šta se dobija do 250.000 € — Konjarnik (voždovački Deo)

Do 250.000 € na lokaciji Konjarnik (voždovački Deo) trenutno je 5 oglasa, što je 83% cele ponude stanova (6 oglasa). Medijana kvadrature u tom rasponu je 54 m², a najniža cena 139.000 €.

Cena kvadrata je 2.957 €/m² — praktično isto kao medijana za sve stanove na lokaciji Konjarnik (voždovački Deo) (2.929 €/m²).

Oglasa u ovom izboru5
Raspon cena139.000 – 232.910 €
Medijana cene156.600 €
Medijana kvadrature54 m²
Raspon kvadrature45 – 76 m²
Medijana cene kvadrata2.957 €/m²
Novih oglasa u poslednjih 30 dana3

Struktura ponude: Jednosobni stanovi — 1 · Dvosobni stanovi — 3 · Trosobni stanovi — 1.

Po spratu: 1–3. sprat — 3 · 4–6. sprat — 1 · 7. sprat i više — 1.

Grejanje: Centralno — 5.

Susedni izbori na istoj lokaciji: do 200.000 € — 4 oglasa, medijana 154.300 €.

Brojke se računaju iz oglasa koje beležimo svakog dana i osvežavaju se automatski.

Najnoviji blog članci

Prinosi od iznajmljivanja stana Srbija 2026

Prinosi od iznajmljivanja stana Srbija 2026

Saznajte kako se računaju prinosi od iznajmljivanja stana u Srbiji.…

Najpopularnije lokacije za stanovanje u Novom Sadu 2026

Najpopularnije lokacije za stanovanje u Novom Sadu 2026

Otkrijte najpopularnije lokacije za stanovanje u Novom Sadu. Analiza trendova,…

Energetski efikasni stanovi Novi Sad – Budućnost stanovanja

Energetski efikasni stanovi Novi Sad – Budućnost stanovanja

Otkrijte energetski efikasne stanove u Novom Sadu. Moderne novogradnje sa…

Stanovi sa terasom Novi Sad – Prodaja 2026

Stanovi sa terasom Novi Sad – Prodaja 2026

Pronađi stanove sa terasom u Novom Sadu. Veliki izbor nekretnina…

Stara gradnja vs novoizgradnja Novi Sad 2026

Stara gradnja vs novoizgradnja Novi Sad 2026

Poređenje stare gradnje i novoizgradnje u Novom Sadu. Pogledaj prednosti,…