Pretraga

Prodaja stanova do 250.000 evra Vojvode Stepe, Voždovac

Stanovi do 250.000 € — Vojvode Stepe: aktuelni oglasi sa cenama i kvadraturom, najnoviji na vrhu. Ponudu, medijane i sniženja beležimo svakog dana.

U ponudi: 4 oglasa za prodaju — najnoviji su prvi. Podatke o ponudi beležimo svakog dana.

3.500 €/m²medijana tražene cene (prodaja)
314.000 €medijana cene stana
11stanova u prodaji u kvartu

→ Kompletna ponuda: Vojvode Stepe (svi tipovi, prodaja i izdavanje)

Česta pitanja

Šta se može naći do 250.000 € — Vojvode Stepe?

U tom rasponu je trenutno 4 oglasa. Medijana kvadrature je 47 m², raspon 44 – 48 m², a medijana cene 162.750 €.

Koliko kvadrata se dobija za 250.000 € — Vojvode Stepe?

Medijana cene kvadrata u ovom izboru je 3.500 €/m², pa za 250.000 € izlazi oko 71 m². Za ceo kvart medijana je 3.500 €/m².

Koliko je novih oglasa u ovom izboru?

U poslednjih 30 dana dodato je 2 oglasa, od ukupno 4 oglasa u ovom izboru.

Uži izbor — Vojvode Stepe, Voždovac

Sve podstrane ovog kvarta sa brojem oglasa. Brojke se osvežavaju svakog dana.

Po kvadraturi

Svi kvartovi — Voždovac

Ceo spisak kvartova sa aktuelnom ponudom. Razdaljina je vazdušnom linijom, između središta kvartova.

Obližnji kvartovi izvan opštine

Šta se dobija do 250.000 € — Vojvode Stepe

Do 250.000 € na lokaciji Vojvode Stepe trenutno je 4 oglasa, što je 36% cele ponude stanova (11 oglasa). Medijana kvadrature u tom rasponu je 47 m², a najniža cena 128.934 €.

Cena kvadrata je 3.500 €/m² — praktično isto kao medijana za sve stanove na lokaciji Vojvode Stepe (3.500 €/m²).

Oglasa u ovom izboru4
Raspon cena128.934 – 209.994 €
Medijana cene162.750 €
Medijana kvadrature47 m²
Raspon kvadrature44 – 48 m²
Medijana cene kvadrata3.500 €/m²
Novih oglasa u poslednjih 30 dana2

Struktura ponude: Jednosobni stanovi — 1 · Jednoiposobni stanovi — 1 · Dvosobni stanovi — 2.

Po spratu: 1–3. sprat — 3 · 4–6. sprat — 1.

Grejanje: Centralno — 2 · Podno — 2.

U poslednjih 30 dana u ovom izboru pojavilo se 2 oglasa. Pogledajte sve nove oglase — Vojvode Stepe.

Susedni izbori na istoj lokaciji: do 200.000 € — 3 oglasa, medijana 161.000 €.

Brojke se računaju iz oglasa koje beležimo svakog dana i osvežavaju se automatski.

Najnoviji blog članci

Stan u Futugu na prodaju – Najbolje opcije 2026

Stan u Futugu na prodaju – Najbolje opcije 2026

Pronađi idealan stan u Futugu na prodaju. Pregled najboljih ponuda,…

Prinosi od iznajmljivanja stana Srbija 2026

Prinosi od iznajmljivanja stana Srbija 2026

Saznajte kako se računaju prinosi od iznajmljivanja stana u Srbiji.…

Najpopularnije lokacije za stanovanje u Novom Sadu 2026

Najpopularnije lokacije za stanovanje u Novom Sadu 2026

Otkrijte najpopularnije lokacije za stanovanje u Novom Sadu. Analiza trendova,…

Energetski efikasni stanovi Novi Sad – Budućnost stanovanja

Energetski efikasni stanovi Novi Sad – Budućnost stanovanja

Otkrijte energetski efikasne stanove u Novom Sadu. Moderne novogradnje sa…

Stanovi sa terasom Novi Sad – Prodaja 2026

Stanovi sa terasom Novi Sad – Prodaja 2026

Pronađi stanove sa terasom u Novom Sadu. Veliki izbor nekretnina…