Pretraga

Prodaja stanova do 250.000 evra Vojvode Vlahovića, Zvezdara

Stanovi do 250.000 € — Vojvode Vlahovića: aktuelni oglasi sa cenama i kvadraturom, najnoviji na vrhu. Ponudu, medijane i sniženja beležimo svakog dana.

U ponudi: 6 oglasa za prodaju — najnoviji su prvi. Podatke o ponudi beležimo svakog dana.

2.430 €/m²medijana tražene cene (prodaja)
145.600 €medijana cene stana
7stanova u prodaji u kvartu

→ Kompletna ponuda: Vojvode Vlahovića (svi tipovi, prodaja i izdavanje)

Česta pitanja

Šta se može naći do 250.000 € — Vojvode Vlahovića?

U tom rasponu je trenutno 6 oglasa. Medijana kvadrature je 58 m², raspon 42 – 70 m², a medijana cene 137.300 €.

Koliko kvadrata se dobija za 250.000 € — Vojvode Vlahovića?

Medijana cene kvadrata u ovom izboru je 2.400 €/m², pa za 250.000 € izlazi oko 104 m². Za ceo kvart medijana je 2.430 €/m².

Koliko je novih oglasa u ovom izboru?

U poslednjih 30 dana dodato je 1 oglas, od ukupno 6 oglasa u ovom izboru.

Uži izbor — Vojvode Vlahovića, Zvezdara

Sve podstrane ovog kvarta sa brojem oglasa. Brojke se osvežavaju svakog dana.

Ostalo u istom kvartu

Svi kvartovi — Zvezdara

Ceo spisak kvartova sa aktuelnom ponudom. Razdaljina je vazdušnom linijom, između središta kvartova.

Obližnji kvartovi izvan opštine

Šta se dobija do 250.000 € — Vojvode Vlahovića

Do 250.000 € na lokaciji Vojvode Vlahovića trenutno je 6 oglasa, što je 86% cele ponude stanova (7 oglasa). Medijana kvadrature u tom rasponu je 58 m², a najniža cena 92.400 €.

Cena kvadrata je 2.400 €/m² — praktično isto kao medijana za sve stanove na lokaciji Vojvode Vlahovića (2.430 €/m²).

Oglasa u ovom izboru6
Raspon cena92.400 – 205.000 €
Medijana cene137.300 €
Medijana kvadrature58 m²
Raspon kvadrature42 – 70 m²
Medijana cene kvadrata2.400 €/m²
Novih oglasa u poslednjih 30 dana1

Struktura ponude: Jednoiposobni stanovi — 1 · Dvosobni stanovi — 2 · Dvoiposobni stanovi — 1 · Trosobni stanovi — 2.

Po spratu: 1–3. sprat — 4 · prizemlje, visoko prizemlje i suteren — 1.

Grejanje: Podno — 2 · Etažno — 2.

Susedni izbori na istoj lokaciji: do 200.000 € — 5 oglasa, medijana 129.000 €.

Brojke se računaju iz oglasa koje beležimo svakog dana i osvežavaju se automatski.

Najnoviji blog članci

Stan u Futugu na prodaju – Najbolje opcije 2026

Stan u Futugu na prodaju – Najbolje opcije 2026

Pronađi idealan stan u Futugu na prodaju. Pregled najboljih ponuda,…

Prinosi od iznajmljivanja stana Srbija 2026

Prinosi od iznajmljivanja stana Srbija 2026

Saznajte kako se računaju prinosi od iznajmljivanja stana u Srbiji.…

Najpopularnije lokacije za stanovanje u Novom Sadu 2026

Najpopularnije lokacije za stanovanje u Novom Sadu 2026

Otkrijte najpopularnije lokacije za stanovanje u Novom Sadu. Analiza trendova,…

Energetski efikasni stanovi Novi Sad – Budućnost stanovanja

Energetski efikasni stanovi Novi Sad – Budućnost stanovanja

Otkrijte energetski efikasne stanove u Novom Sadu. Moderne novogradnje sa…

Stanovi sa terasom Novi Sad – Prodaja 2026

Stanovi sa terasom Novi Sad – Prodaja 2026

Pronađi stanove sa terasom u Novom Sadu. Veliki izbor nekretnina…