Pretraga

Prodaja stanova do 300.000 evra Cerak, Čukarica

Stanovi do 300.000 € — Cerak: aktuelni oglasi sa cenama i kvadraturom, najnoviji na vrhu. Ponudu, medijane i sniženja beležimo svakog dana.

U ponudi: 5 oglasa za prodaju — najnoviji su prvi. Podatke o ponudi beležimo svakog dana.

3.085 €/m²medijana tražene cene (prodaja)
259.000 €medijana cene stana
6stanova u prodaji u kvartu

→ Kompletna ponuda: Cerak (svi tipovi, prodaja i izdavanje)

Česta pitanja

Šta se može naći do 300.000 € — Cerak?

U tom rasponu je trenutno 5 oglasa. Medijana kvadrature je 75 m², raspon 50 – 87 m², a medijana cene 219.000 €.

Koliko kvadrata se dobija za 300.000 € — Cerak?

Medijana cene kvadrata u ovom izboru je 2.920 €/m², pa za 300.000 € izlazi oko 103 m². Za ceo kvart medijana je 3.085 €/m².

Koliko je novih oglasa u ovom izboru?

U poslednjih 30 dana dodato je 2 oglasa, od ukupno 5 oglasa u ovom izboru.

Uži izbor — Cerak, Čukarica

Sve podstrane ovog kvarta sa brojem oglasa. Brojke se osvežavaju svakog dana.

Svi kvartovi — Čukarica

Ceo spisak kvartova sa aktuelnom ponudom. Razdaljina je vazdušnom linijom, između središta kvartova.

Obližnji kvartovi izvan opštine

Šta se dobija do 300.000 € — Cerak

Do 300.000 € na lokaciji Cerak trenutno je 5 oglasa, što je 83% cele ponude stanova (6 oglasa). Medijana kvadrature u tom rasponu je 75 m², a najniža cena 118.000 €.

Cena kvadrata je 2.920 €/m² — 5% ispod medijane za sve stanove na lokaciji Cerak (3.085 €/m²).

Oglasa u ovom izboru5
Raspon cena118.000 – 299.500 €
Medijana cene219.000 €
Medijana kvadrature75 m²
Raspon kvadrature50 – 87 m²
Medijana cene kvadrata2.920 €/m²
Novih oglasa u poslednjih 30 dana2

Struktura ponude: Dvosobni stanovi — 1 · Trosobni stanovi — 4.

Po spratu: 4–6. sprat — 2 · 1–3. sprat — 2 · prizemlje, visoko prizemlje i suteren — 1.

Grejanje: Gas — 3 · Etažno — 1 · Centralno — 1.

Susedni izbori na istoj lokaciji: do 250.000 € — 3 oglasa, medijana 168.190 €.

Brojke se računaju iz oglasa koje beležimo svakog dana i osvežavaju se automatski.

Najnoviji blog članci

Stan u Kaću: vodič za kupovinu u okolini Novog Sada

Stan u Kaću: vodič za kupovinu u okolini Novog Sada

Razmišljate o kupovini stana u Kaću? Saznajte šta sve treba…

Stan u Futugu na prodaju – Najbolje opcije 2026

Stan u Futugu na prodaju – Najbolje opcije 2026

Pronađi idealan stan u Futugu na prodaju. Pregled najboljih ponuda,…

Prinosi od iznajmljivanja stana Srbija 2026

Prinosi od iznajmljivanja stana Srbija 2026

Saznajte kako se računaju prinosi od iznajmljivanja stana u Srbiji.…

Najpopularnije lokacije za stanovanje u Novom Sadu 2026

Najpopularnije lokacije za stanovanje u Novom Sadu 2026

Otkrijte najpopularnije lokacije za stanovanje u Novom Sadu. Analiza trendova,…

Energetski efikasni stanovi Novi Sad – Budućnost stanovanja

Energetski efikasni stanovi Novi Sad – Budućnost stanovanja

Otkrijte energetski efikasne stanove u Novom Sadu. Moderne novogradnje sa…