Pretraga

Prodaja stanova do 300.000 evra Skadarlija, Stari Grad

Stanovi do 300.000 € — Skadarlija: aktuelni oglasi sa cenama i kvadraturom, najnoviji na vrhu. Ponudu, medijane i sniženja beležimo svakog dana.

U ponudi: 4 oglasa za prodaju — najnoviji su prvi. Podatke o ponudi beležimo svakog dana.

4.615 €/m²medijana tražene cene (prodaja)
287.500 €medijana cene stana
6stanova u prodaji u kvartu

→ Kompletna ponuda: Skadarlija (svi tipovi, prodaja i izdavanje)

Česta pitanja

Šta se može naći do 300.000 € — Skadarlija?

U tom rasponu je trenutno 4 oglasa. Medijana kvadrature je 67 m², raspon 22 – 77 m², a medijana cene 285.000 €.

Koliko kvadrata se dobija za 300.000 € — Skadarlija?

Medijana cene kvadrata u ovom izboru je 4.440 €/m², pa za 300.000 € izlazi oko 68 m². Za ceo kvart medijana je 4.615 €/m².

Koliko je novih oglasa u ovom izboru?

U poslednjih 30 dana dodato je 2 oglasa, od ukupno 4 oglasa u ovom izboru.

Uži izbor — Skadarlija, Stari Grad

Sve podstrane ovog kvarta sa brojem oglasa. Brojke se osvežavaju svakog dana.

Po ceni
Ostalo u istom kvartu

Svi kvartovi — Stari Grad

Ceo spisak kvartova sa aktuelnom ponudom. Razdaljina je vazdušnom linijom, između središta kvartova.

Obližnji kvartovi izvan opštine

Šta se dobija do 300.000 € — Skadarlija

Do 300.000 € na lokaciji Skadarlija trenutno je 4 oglasa, što je 67% cele ponude stanova (6 oglasa). Medijana kvadrature u tom rasponu je 67 m², a najniža cena 148.870 €.

Cena kvadrata je 4.440 €/m² — 4% ispod medijane za sve stanove na lokaciji Skadarlija (4.615 €/m²).

Oglasa u ovom izboru4
Raspon cena148.870 – 290.000 €
Medijana cene285.000 €
Medijana kvadrature67 m²
Raspon kvadrature22 – 77 m²
Medijana cene kvadrata4.440 €/m²
Novih oglasa u poslednjih 30 dana2

Struktura ponude: Garsonjere — 1 · Dvosobni stanovi — 1 · Četvorosobni stanovi — 2.

Po spratu: 1–3. sprat — 3 · prizemlje, visoko prizemlje i suteren — 1.

Grejanje: Etažno — 3 · TA peći — 1.

Brojke se računaju iz oglasa koje beležimo svakog dana i osvežavaju se automatski.

Najnoviji blog članci

Stan u Futugu na prodaju – Najbolje opcije 2026

Stan u Futugu na prodaju – Najbolje opcije 2026

Pronađi idealan stan u Futugu na prodaju. Pregled najboljih ponuda,…

Prinosi od iznajmljivanja stana Srbija 2026

Prinosi od iznajmljivanja stana Srbija 2026

Saznajte kako se računaju prinosi od iznajmljivanja stana u Srbiji.…

Najpopularnije lokacije za stanovanje u Novom Sadu 2026

Najpopularnije lokacije za stanovanje u Novom Sadu 2026

Otkrijte najpopularnije lokacije za stanovanje u Novom Sadu. Analiza trendova,…

Energetski efikasni stanovi Novi Sad – Budućnost stanovanja

Energetski efikasni stanovi Novi Sad – Budućnost stanovanja

Otkrijte energetski efikasne stanove u Novom Sadu. Moderne novogradnje sa…

Stanovi sa terasom Novi Sad – Prodaja 2026

Stanovi sa terasom Novi Sad – Prodaja 2026

Pronađi stanove sa terasom u Novom Sadu. Veliki izbor nekretnina…