Pretraga

Prodaja stanova do 300.000 evra Učiteljsko Naselje, Zvezdara

Stanovi do 300.000 € — Učiteljsko Naselje: aktuelni oglasi sa cenama i kvadraturom, najnoviji na vrhu. Ponudu, medijane i sniženja beležimo svakog dana.

U ponudi: 22 oglasa za prodaju — najnoviji su prvi. Podatke o ponudi beležimo svakog dana.

3.500 €/m²medijana tražene cene (prodaja)
159.443 €medijana cene stana
24stanova u prodaji u kvartu

→ Kompletna ponuda: Učiteljsko Naselje (svi tipovi, prodaja i izdavanje)

Česta pitanja

Šta se može naći do 300.000 € — Učiteljsko Naselje?

U tom rasponu je trenutno 22 oglasa. Medijana kvadrature je 46 m², raspon 28 – 176 m², a medijana cene 151.250 €.

Koliko kvadrata se dobija za 300.000 € — Učiteljsko Naselje?

Medijana cene kvadrata u ovom izboru je 3.500 €/m², pa za 300.000 € izlazi oko 86 m². Za ceo kvart medijana je 3.500 €/m².

Koliko je novih oglasa u ovom izboru?

U poslednjih 30 dana dodato je 6 oglasa, od ukupno 22 oglasa u ovom izboru.

Uži izbor — Učiteljsko Naselje, Zvezdara

Sve podstrane ovog kvarta sa brojem oglasa. Brojke se osvežavaju svakog dana.

Svi kvartovi — Zvezdara

Ceo spisak kvartova sa aktuelnom ponudom. Razdaljina je vazdušnom linijom, između središta kvartova.

Obližnji kvartovi izvan opštine

Šta se dobija do 300.000 € — Učiteljsko Naselje

Do 300.000 € na lokaciji Učiteljsko Naselje trenutno je 22 oglasa, što je 92% cele ponude stanova (24 oglasa). Medijana kvadrature u tom rasponu je 46 m², a najniža cena 62.000 €.

Cena kvadrata je 3.500 €/m² — praktično isto kao medijana za sve stanove na lokaciji Učiteljsko Naselje (3.500 €/m²).

Oglasa u ovom izboru22
Raspon cena62.000 – 299.000 €
Medijana cene151.250 €
Medijana kvadrature46 m²
Raspon kvadrature28 – 176 m²
Medijana cene kvadrata3.500 €/m²
Novih oglasa u poslednjih 30 dana6

Struktura ponude: Garsonjere — 1 · Jednosobni stanovi — 3 · Jednoiposobni stanovi — 7 · Dvosobni stanovi — 2 · Dvoiposobni stanovi — 6 · Trosobni stanovi — 3.

Po spratu: 1–3. sprat — 9 · prizemlje, visoko prizemlje i suteren — 9 · 4–6. sprat — 4.

Grejanje: Podno — 7 · Etažno — 6 · Centralno — 4.

U poslednjih 30 dana u ovom izboru pojavilo se 6 oglasa. Pogledajte sve nove oglase — Učiteljsko Naselje.

Susedni izbori na istoj lokaciji: do 250.000 € — 19 oglasa, medijana 143.500 € · do 400.000 € — 23 oglasa, medijana 157.500 €.

Brojke se računaju iz oglasa koje beležimo svakog dana i osvežavaju se automatski.

Najnoviji blog članci

Prinosi od iznajmljivanja stana Srbija 2026

Prinosi od iznajmljivanja stana Srbija 2026

Saznajte kako se računaju prinosi od iznajmljivanja stana u Srbiji.…

Najpopularnije lokacije za stanovanje u Novom Sadu 2026

Najpopularnije lokacije za stanovanje u Novom Sadu 2026

Otkrijte najpopularnije lokacije za stanovanje u Novom Sadu. Analiza trendova,…

Energetski efikasni stanovi Novi Sad – Budućnost stanovanja

Energetski efikasni stanovi Novi Sad – Budućnost stanovanja

Otkrijte energetski efikasne stanove u Novom Sadu. Moderne novogradnje sa…

Stanovi sa terasom Novi Sad – Prodaja 2026

Stanovi sa terasom Novi Sad – Prodaja 2026

Pronađi stanove sa terasom u Novom Sadu. Veliki izbor nekretnina…

Stara gradnja vs novoizgradnja Novi Sad 2026

Stara gradnja vs novoizgradnja Novi Sad 2026

Poređenje stare gradnje i novoizgradnje u Novom Sadu. Pogledaj prednosti,…