Pretraga

Prodaja stanova do 300.000 evra Voždovačka Crkva, Voždovac

Stanovi do 300.000 € — Voždovačka Crkva: aktuelni oglasi sa cenama i kvadraturom, najnoviji na vrhu. Ponudu, medijane i sniženja beležimo svakog dana.

U ponudi: 12 oglasa za prodaju — najnoviji su prvi. Podatke o ponudi beležimo svakog dana.

3.353 €/m²medijana tražene cene (prodaja)
232.447 €medijana cene stana
16stanova u prodaji u kvartu

→ Kompletna ponuda: Voždovačka Crkva (svi tipovi, prodaja i izdavanje)

Česta pitanja

Šta se može naći do 300.000 € — Voždovačka Crkva?

U tom rasponu je trenutno 12 oglasa. Medijana kvadrature je 62 m², raspon 37 – 123 m², a medijana cene 210.000 €.

Koliko kvadrata se dobija za 300.000 € — Voždovačka Crkva?

Medijana cene kvadrata u ovom izboru je 3.297 €/m², pa za 300.000 € izlazi oko 91 m². Za ceo kvart medijana je 3.353 €/m².

Koliko je novih oglasa u ovom izboru?

U poslednjih 30 dana dodato je 4 oglasa, od ukupno 12 oglasa u ovom izboru.

Uži izbor — Voždovačka Crkva, Voždovac

Sve podstrane ovog kvarta sa brojem oglasa. Brojke se osvežavaju svakog dana.

Svi kvartovi — Voždovac

Ceo spisak kvartova sa aktuelnom ponudom. Razdaljina je vazdušnom linijom, između središta kvartova.

Šta se dobija do 300.000 € — Voždovačka Crkva

Do 300.000 € na lokaciji Voždovačka Crkva trenutno je 12 oglasa, što je 75% cele ponude stanova (16 oglasa). Medijana kvadrature u tom rasponu je 62 m², a najniža cena 161.900 €.

Cena kvadrata je 3.297 €/m² — 2% ispod medijane za sve stanove na lokaciji Voždovačka Crkva (3.353 €/m²).

Oglasa u ovom izboru12
Raspon cena161.900 – 300.000 €
Medijana cene210.000 €
Medijana kvadrature62 m²
Raspon kvadrature37 – 123 m²
Medijana cene kvadrata3.297 €/m²
Novih oglasa u poslednjih 30 dana4

Struktura ponude: Jednosobni stanovi — 1 · Dvosobni stanovi — 3 · Trosobni stanovi — 5 · Troiposobni stanovi — 1 · Četvorosobni stanovi — 2.

Po spratu: prizemlje, visoko prizemlje i suteren — 6 · 1–3. sprat — 4 · 7. sprat i više — 1.

Grejanje: Etažno — 4 · Gas — 3 · Centralno — 3.

Susedni izbori na istoj lokaciji: do 250.000 € — 9 oglasa, medijana 199.000 € · do 400.000 € — 14 oglasa, medijana 225.000 €.

Brojke se računaju iz oglasa koje beležimo svakog dana i osvežavaju se automatski.

Najnoviji blog članci

Stan u Kaću: vodič za kupovinu u okolini Novog Sada

Stan u Kaću: vodič za kupovinu u okolini Novog Sada

Razmišljate o kupovini stana u Kaću? Saznajte šta sve treba…

Stan u Futugu na prodaju – Najbolje opcije 2026

Stan u Futugu na prodaju – Najbolje opcije 2026

Pronađi idealan stan u Futugu na prodaju. Pregled najboljih ponuda,…

Prinosi od iznajmljivanja stana Srbija 2026

Prinosi od iznajmljivanja stana Srbija 2026

Saznajte kako se računaju prinosi od iznajmljivanja stana u Srbiji.…

Najpopularnije lokacije za stanovanje u Novom Sadu 2026

Najpopularnije lokacije za stanovanje u Novom Sadu 2026

Otkrijte najpopularnije lokacije za stanovanje u Novom Sadu. Analiza trendova,…

Energetski efikasni stanovi Novi Sad – Budućnost stanovanja

Energetski efikasni stanovi Novi Sad – Budućnost stanovanja

Otkrijte energetski efikasne stanove u Novom Sadu. Moderne novogradnje sa…