Pretraga

Prodaja stanova do 400.000 evra A Blok - Blok 67a, Novi Beograd

Stanovi do 400.000 € — A Blok – Blok 67a: aktuelni oglasi sa cenama i kvadraturom, najnoviji na vrhu. Ponudu, medijane i sniženja beležimo svakog dana.

U ponudi: 4 oglasa za prodaju — najnoviji su prvi. Podatke o ponudi beležimo svakog dana.

4.444 €/m²medijana tražene cene (prodaja)
360.000 €medijana cene stana
7stanova u prodaji u kvartu

→ Kompletna ponuda: A Blok - Blok 67a (svi tipovi, prodaja i izdavanje)

Česta pitanja

Šta se može naći do 400.000 € — A Blok - Blok 67a?

U tom rasponu je trenutno 4 oglasa. Medijana kvadrature je 44 m², raspon 30 – 81 m², a medijana cene 226.000 €.

Koliko kvadrata se dobija za 400.000 € — A Blok - Blok 67a?

Medijana cene kvadrata u ovom izboru je 5.146 €/m², pa za 400.000 € izlazi oko 78 m². Za ceo kvart medijana je 4.444 €/m².

Koliko je novih oglasa u ovom izboru?

U poslednjih 30 dana dodato je 1 oglas, od ukupno 4 oglasa u ovom izboru.

Uži izbor — A Blok - Blok 67a, Novi Beograd

Sve podstrane ovog kvarta sa brojem oglasa. Brojke se osvežavaju svakog dana.

Po ceni
Ostalo u istom kvartu

Svi kvartovi — Novi Beograd

Ceo spisak kvartova sa aktuelnom ponudom. Razdaljina je vazdušnom linijom, između središta kvartova.

Obližnji kvartovi izvan opštine

Šta se dobija do 400.000 € — A Blok - Blok 67a

Do 400.000 € na lokaciji A Blok - Blok 67a trenutno je 4 oglasa, što je 57% cele ponude stanova (7 oglasa). Medijana kvadrature u tom rasponu je 44 m², a najniža cena 170.000 €.

Cena kvadrata je 5.146 €/m² — 16% iznad medijane za sve stanove na lokaciji A Blok - Blok 67a (4.444 €/m²).

Oglasa u ovom izboru4
Raspon cena170.000 – 360.000 €
Medijana cene226.000 €
Medijana kvadrature44 m²
Raspon kvadrature30 – 81 m²
Medijana cene kvadrata5.146 €/m²
Novih oglasa u poslednjih 30 dana1

Struktura ponude: Jednosobni stanovi — 2 · Dvosobni stanovi — 1 · Trosobni stanovi — 1.

Po spratu: 1–3. sprat — 2 · 4–6. sprat — 2.

Grejanje: Centralno — 4.

Brojke se računaju iz oglasa koje beležimo svakog dana i osvežavaju se automatski.

Najnoviji blog članci

Stan u Futugu na prodaju – Najbolje opcije 2026

Stan u Futugu na prodaju – Najbolje opcije 2026

Pronađi idealan stan u Futugu na prodaju. Pregled najboljih ponuda,…

Prinosi od iznajmljivanja stana Srbija 2026

Prinosi od iznajmljivanja stana Srbija 2026

Saznajte kako se računaju prinosi od iznajmljivanja stana u Srbiji.…

Najpopularnije lokacije za stanovanje u Novom Sadu 2026

Najpopularnije lokacije za stanovanje u Novom Sadu 2026

Otkrijte najpopularnije lokacije za stanovanje u Novom Sadu. Analiza trendova,…

Energetski efikasni stanovi Novi Sad – Budućnost stanovanja

Energetski efikasni stanovi Novi Sad – Budućnost stanovanja

Otkrijte energetski efikasne stanove u Novom Sadu. Moderne novogradnje sa…

Stanovi sa terasom Novi Sad – Prodaja 2026

Stanovi sa terasom Novi Sad – Prodaja 2026

Pronađi stanove sa terasom u Novom Sadu. Veliki izbor nekretnina…