Pretraga

Prodaja stanova do 400.000 evra Centar, Savski Venac

Stanovi do 400.000 € — Centar (Savski Venac): aktuelni oglasi sa cenama i kvadraturom, najnoviji na vrhu. Ponudu, medijane i sniženja beležimo svakog dana.

U ponudi: 14 oglasa za prodaju — najnoviji su prvi. Podatke o ponudi beležimo svakog dana.

3.723 €/m²medijana tražene cene (prodaja)
349.000 €medijana cene stana
17stanova u prodaji u kvartu

→ Kompletna ponuda: Centar (Savski Venac) (svi tipovi, prodaja i izdavanje)

Česta pitanja

Šta se može naći do 400.000 € — Centar (Savski Venac)?

U tom rasponu je trenutno 14 oglasa. Medijana kvadrature je 80 m², raspon 27 – 170 m², a medijana cene 335.750 €.

Koliko kvadrata se dobija za 400.000 € — Centar (Savski Venac)?

Medijana cene kvadrata u ovom izboru je 3.612 €/m², pa za 400.000 € izlazi oko 111 m². Za ceo kvart medijana je 3.723 €/m².

Koliko je novih oglasa u ovom izboru?

U poslednjih 30 dana dodato je 0 oglasa, od ukupno 14 oglasa u ovom izboru.

Uži izbor — Centar, Savski Venac

Sve podstrane ovog kvarta sa brojem oglasa. Brojke se osvežavaju svakog dana.

Po ceni

Svi kvartovi — Savski Venac

Ceo spisak kvartova sa aktuelnom ponudom. Razdaljina je vazdušnom linijom, između središta kvartova.

Obližnji kvartovi izvan opštine

Šta se dobija do 400.000 € — Centar (Savski Venac)

Do 400.000 € na lokaciji Centar (Savski Venac) trenutno je 14 oglasa, što je 82% cele ponude stanova (17 oglasa). Medijana kvadrature u tom rasponu je 80 m², a najniža cena 125.000 €.

Cena kvadrata je 3.612 €/m² — 3% ispod medijane za sve stanove na lokaciji Centar (Savski Venac) (3.723 €/m²).

Oglasa u ovom izboru14
Raspon cena125.000 – 398.000 €
Medijana cene335.750 €
Medijana kvadrature80 m²
Raspon kvadrature27 – 170 m²
Medijana cene kvadrata3.612 €/m²
Novih oglasa u poslednjih 30 dana0

Struktura ponude: Garsonjere — 1 · Jednosobni stanovi — 1 · Jednoiposobni stanovi — 1 · Dvoiposobni stanovi — 1 · Trosobni stanovi — 4 · Četvorosobni stanovi — 6.

Po spratu: 1–3. sprat — 7 · 4–6. sprat — 4 · prizemlje, visoko prizemlje i suteren — 2.

Grejanje: Centralno — 8 · Etažno — 3 · TA peći — 2.

Brojke se računaju iz oglasa koje beležimo svakog dana i osvežavaju se automatski.

Najnoviji blog članci

Prinosi od iznajmljivanja stana Srbija 2026

Prinosi od iznajmljivanja stana Srbija 2026

Saznajte kako se računaju prinosi od iznajmljivanja stana u Srbiji.…

Najpopularnije lokacije za stanovanje u Novom Sadu 2026

Najpopularnije lokacije za stanovanje u Novom Sadu 2026

Otkrijte najpopularnije lokacije za stanovanje u Novom Sadu. Analiza trendova,…

Energetski efikasni stanovi Novi Sad – Budućnost stanovanja

Energetski efikasni stanovi Novi Sad – Budućnost stanovanja

Otkrijte energetski efikasne stanove u Novom Sadu. Moderne novogradnje sa…

Stanovi sa terasom Novi Sad – Prodaja 2026

Stanovi sa terasom Novi Sad – Prodaja 2026

Pronađi stanove sa terasom u Novom Sadu. Veliki izbor nekretnina…

Stara gradnja vs novoizgradnja Novi Sad 2026

Stara gradnja vs novoizgradnja Novi Sad 2026

Poređenje stare gradnje i novoizgradnje u Novom Sadu. Pogledaj prednosti,…