Pretraga

Prodaja stanova do 120.000 evra Ledine, Novi Beograd

Stanovi do 120.000 € — Ledine: aktuelni oglasi sa cenama i kvadraturom, najnoviji na vrhu. Ponudu, medijane i sniženja beležimo svakog dana.

U ponudi: 5 oglasa za prodaju — najnoviji su prvi. Podatke o ponudi beležimo svakog dana.

2.598 €/m²medijana tražene cene (prodaja)
143.350 €medijana cene stana
19stanova u prodaji u kvartu

→ Kompletna ponuda: Ledine (svi tipovi, prodaja i izdavanje)

Česta pitanja

Šta se može naći do 120.000 € — Ledine?

U tom rasponu je trenutno 5 oglasa. Medijana kvadrature je 44 m², raspon 37 – 48 m², a medijana cene 110.400 €.

Koliko kvadrata se dobija za 120.000 € — Ledine?

Medijana cene kvadrata u ovom izboru je 2.500 €/m², pa za 120.000 € izlazi oko 48 m². Za ceo kvart medijana je 2.598 €/m².

Koliko je novih oglasa u ovom izboru?

U poslednjih 30 dana dodato je 4 oglasa, od ukupno 5 oglasa u ovom izboru.

Uži izbor — Ledine, Novi Beograd

Sve podstrane ovog kvarta sa brojem oglasa. Brojke se osvežavaju svakog dana.

Svi kvartovi — Novi Beograd

Ceo spisak kvartova sa aktuelnom ponudom. Razdaljina je vazdušnom linijom, između središta kvartova.

Obližnji kvartovi izvan opštine

Šta se dobija do 120.000 € — Ledine

Do 120.000 € na lokaciji Ledine trenutno je 5 oglasa, što je 26% cele ponude stanova (19 oglasa). Medijana kvadrature u tom rasponu je 44 m², a najniža cena 92.150 €.

Cena kvadrata je 2.500 €/m² — 4% ispod medijane za sve stanove na lokaciji Ledine (2.598 €/m²).

Oglasa u ovom izboru5
Raspon cena92.150 – 114.790 €
Medijana cene110.400 €
Medijana kvadrature44 m²
Raspon kvadrature37 – 48 m²
Medijana cene kvadrata2.500 €/m²
Novih oglasa u poslednjih 30 dana4

Struktura ponude: Jednosobni stanovi — 2 · Jednoiposobni stanovi — 1 · Dvosobni stanovi — 2.

Po spratu: prizemlje, visoko prizemlje i suteren — 4 · 1–3. sprat — 1.

Grejanje: Etažno — 3.

U poslednjih 30 dana u ovom izboru pojavilo se 4 oglasa. Pogledajte sve nove oglase — Ledine.

Susedni izbori na istoj lokaciji: do 100.000 € — 2 oglasa, medijana 95.525 € · do 150.000 € — 10 oglasa, medijana 119.370 €.

Brojke se računaju iz oglasa koje beležimo svakog dana i osvežavaju se automatski.

Najnoviji blog članci

Stan u Futugu na prodaju – Najbolje opcije 2026

Stan u Futugu na prodaju – Najbolje opcije 2026

Pronađi idealan stan u Futugu na prodaju. Pregled najboljih ponuda,…

Prinosi od iznajmljivanja stana Srbija 2026

Prinosi od iznajmljivanja stana Srbija 2026

Saznajte kako se računaju prinosi od iznajmljivanja stana u Srbiji.…

Najpopularnije lokacije za stanovanje u Novom Sadu 2026

Najpopularnije lokacije za stanovanje u Novom Sadu 2026

Otkrijte najpopularnije lokacije za stanovanje u Novom Sadu. Analiza trendova,…

Energetski efikasni stanovi Novi Sad – Budućnost stanovanja

Energetski efikasni stanovi Novi Sad – Budućnost stanovanja

Otkrijte energetski efikasne stanove u Novom Sadu. Moderne novogradnje sa…

Stanovi sa terasom Novi Sad – Prodaja 2026

Stanovi sa terasom Novi Sad – Prodaja 2026

Pronađi stanove sa terasom u Novom Sadu. Veliki izbor nekretnina…