Pretraga

Prodaja stanova do 150.000 evra Ledine, Novi Beograd

Stanovi do 150.000 € — Ledine: aktuelni oglasi sa cenama i kvadraturom, najnoviji na vrhu. Ponudu, medijane i sniženja beležimo svakog dana.

U ponudi: 10 oglasa za prodaju — najnoviji su prvi. Podatke o ponudi beležimo svakog dana.

2.598 €/m²medijana tražene cene (prodaja)
143.350 €medijana cene stana
19stanova u prodaji u kvartu

→ Kompletna ponuda: Ledine (svi tipovi, prodaja i izdavanje)

Česta pitanja

Šta se može naći do 150.000 € — Ledine?

U tom rasponu je trenutno 10 oglasa. Medijana kvadrature je 46 m², raspon 37 – 55 m², a medijana cene 119.370 €.

Koliko kvadrata se dobija za 150.000 € — Ledine?

Medijana cene kvadrata u ovom izboru je 2.604 €/m², pa za 150.000 € izlazi oko 58 m². Za ceo kvart medijana je 2.598 €/m².

Koliko je novih oglasa u ovom izboru?

U poslednjih 30 dana dodato je 6 oglasa, od ukupno 10 oglasa u ovom izboru.

Uži izbor — Ledine, Novi Beograd

Sve podstrane ovog kvarta sa brojem oglasa. Brojke se osvežavaju svakog dana.

Svi kvartovi — Novi Beograd

Ceo spisak kvartova sa aktuelnom ponudom. Razdaljina je vazdušnom linijom, između središta kvartova.

Obližnji kvartovi izvan opštine

Šta se dobija do 150.000 € — Ledine

Do 150.000 € na lokaciji Ledine trenutno je 10 oglasa, što je 53% cele ponude stanova (19 oglasa). Medijana kvadrature u tom rasponu je 46 m², a najniža cena 92.150 €.

Cena kvadrata je 2.604 €/m² — praktično isto kao medijana za sve stanove na lokaciji Ledine (2.598 €/m²).

Oglasa u ovom izboru10
Raspon cena92.150 – 143.350 €
Medijana cene119.370 €
Medijana kvadrature46 m²
Raspon kvadrature37 – 55 m²
Medijana cene kvadrata2.604 €/m²
Novih oglasa u poslednjih 30 dana6

Struktura ponude: Jednosobni stanovi — 2 · Jednoiposobni stanovi — 3 · Dvosobni stanovi — 3 · Dvoiposobni stanovi — 2.

Po spratu: 1–3. sprat — 6 · prizemlje, visoko prizemlje i suteren — 4.

Grejanje: Etažno — 8.

U poslednjih 30 dana u ovom izboru pojavilo se 6 oglasa. Pogledajte sve nove oglase — Ledine.

Susedni izbori na istoj lokaciji: do 120.000 € — 5 oglasa, medijana 110.400 € · do 200.000 € — 17 oglasa, medijana 142.900 €.

Brojke se računaju iz oglasa koje beležimo svakog dana i osvežavaju se automatski.

Najnoviji blog članci

Prinosi od iznajmljivanja stana Srbija 2026

Prinosi od iznajmljivanja stana Srbija 2026

Saznajte kako se računaju prinosi od iznajmljivanja stana u Srbiji.…

Najpopularnije lokacije za stanovanje u Novom Sadu 2026

Najpopularnije lokacije za stanovanje u Novom Sadu 2026

Otkrijte najpopularnije lokacije za stanovanje u Novom Sadu. Analiza trendova,…

Energetski efikasni stanovi Novi Sad – Budućnost stanovanja

Energetski efikasni stanovi Novi Sad – Budućnost stanovanja

Otkrijte energetski efikasne stanove u Novom Sadu. Moderne novogradnje sa…

Stanovi sa terasom Novi Sad – Prodaja 2026

Stanovi sa terasom Novi Sad – Prodaja 2026

Pronađi stanove sa terasom u Novom Sadu. Veliki izbor nekretnina…

Stara gradnja vs novoizgradnja Novi Sad 2026

Stara gradnja vs novoizgradnja Novi Sad 2026

Poređenje stare gradnje i novoizgradnje u Novom Sadu. Pogledaj prednosti,…