Pretraga

Stanovi do 150.000 € Rakovica, Beograd

Stanovi do 150.000 € — Rakovica: aktuelni oglasi sa cenama i kvadraturom, najnoviji na vrhu. Ponudu, medijane i sniženja beležimo svakog dana.

U ponudi: 23 oglasa za prodaju — najnoviji su prvi. Podatke o ponudi beležimo svakog dana.

2.607 €/m²medijana tražene cene (prodaja)
173.000 €medijana cene stana
59stanova u prodaji u kvartu

→ Kompletna ponuda: Rakovica (svi tipovi, prodaja i izdavanje)

Česta pitanja

Šta se može naći do 150.000 € — Rakovica?

U tom rasponu je trenutno 23 oglasa. Medijana kvadrature je 53 m², raspon 29 – 88 m², a medijana cene 120.000 €.

Koliko kvadrata se dobija za 150.000 € — Rakovica?

Medijana cene kvadrata u ovom izboru je 2.459 €/m², pa za 150.000 € izlazi oko 61 m². Za ceo kvart medijana je 2.607 €/m².

U kojim delovima lokacije Rakovica ih ima najviše?

Po broju oglasa: Miljakovac (6), Centar (Rakovica) (4), Petlovo Brdo (3), Resnik (2), Stari Košutnjak (2). Raspodela se menja kako stiže nova ponuda.

Uži izbor — Rakovica, Beograd

Sve podstrane ovog kvarta sa brojem oglasa. Brojke se osvežavaju svakog dana.

Svi kvartovi — Rakovica

Ceo spisak kvartova sa aktuelnom ponudom. Razdaljina je vazdušnom linijom, između središta kvartova.

Obližnji kvartovi izvan opštine

Šta se dobija do 150.000 € — Rakovica

Do 150.000 € na lokaciji Rakovica trenutno je 23 oglasa, što je 39% cele ponude stanova (59 oglasa). Medijana kvadrature u tom rasponu je 53 m², a najniža cena 79.000 €.

Cena kvadrata je 2.459 €/m² — 6% ispod medijane za sve stanove na lokaciji Rakovica (2.607 €/m²).

Oglasa u ovom izboru23
Raspon cena79.000 – 150.000 €
Medijana cene120.000 €
Medijana kvadrature53 m²
Raspon kvadrature29 – 88 m²
Medijana cene kvadrata2.459 €/m²
Novih oglasa u poslednjih 30 dana5

Struktura ponude: Jednosobni stanovi — 2 · Jednoiposobni stanovi — 3 · Dvosobni stanovi — 8 · Dvoiposobni stanovi — 4 · Trosobni stanovi — 5 · Troiposobni stanovi — 1.

Po spratu: prizemlje, visoko prizemlje i suteren — 14 · 1–3. sprat — 4 · 4–6. sprat — 4.

Grejanje: Centralno — 7 · Etažno — 5 · Podno — 4.

Gde ih ima najviše: Miljakovac (6), Centar (Rakovica) (4), Petlovo Brdo (3), Resnik (2), Stari Košutnjak (2), Kneževac (2).

U poslednjih 30 dana u ovom izboru pojavilo se 5 oglasa. Pogledajte sve nove oglase — Rakovica.

Susedni izbori na istoj lokaciji: do 120.000 € — 13 oglasa, medijana 111.330 € · do 200.000 € — 41 oglas, medijana 144.500 €.

Brojke se računaju iz oglasa koje beležimo svakog dana i osvežavaju se automatski.

Najnoviji blog članci

Kako prodati stan u Srbiji: Kompletan vodič

Kako prodati stan u Srbiji: Kompletan vodič

Saznaj sve o prodaji stana u Srbiji. Koraci, cene, dokumenti…

Troškovi kupovine nekretnine Srbija – Kompletan pregled

Troškovi kupovine nekretnine Srbija – Kompletan pregled

Detaljno objašnjenje svih troškova kupovine nekretnine u Srbiji. Saznaj koje…

Pravni saveti za kupovinu stana u Srbiji 2026

Pravni saveti za kupovinu stana u Srbiji 2026

Kompletan vodič kroz pravne savete za kupovinu stana u Srbiji.…

Stan sa garažom Novi Sad – Idealno rešenje za vaš dom

Stan sa garažom Novi Sad – Idealno rešenje za vaš dom

Pronađite savršen stan sa garažom u Novom Sadu. Pogledajte ponudu…

Penthouse Novi Sad Prodaja – Luksuzni Apartmani

Penthouse Novi Sad Prodaja – Luksuzni Apartmani

Pronađi penthouse u Novom Sadu. Luksuzni apartmani sa panoramskim pogledom.…