Pretraga

Stanovi do 200.000 € Rakovica, Beograd

Stanovi do 200.000 € — Rakovica: aktuelni oglasi sa cenama i kvadraturom, najnoviji na vrhu. Ponudu, medijane i sniženja beležimo svakog dana.

U ponudi: 41 oglasa za prodaju — najnoviji su prvi. Podatke o ponudi beležimo svakog dana.

2.607 €/m²medijana tražene cene (prodaja)
173.000 €medijana cene stana
59stanova u prodaji u kvartu

→ Kompletna ponuda: Rakovica (svi tipovi, prodaja i izdavanje)

Česta pitanja

Šta se može naći do 200.000 € — Rakovica?

U tom rasponu je trenutno 41 oglas. Medijana kvadrature je 54 m², raspon 29 – 89 m², a medijana cene 144.500 €.

Koliko kvadrata se dobija za 200.000 € — Rakovica?

Medijana cene kvadrata u ovom izboru je 2.600 €/m², pa za 200.000 € izlazi oko 77 m². Za ceo kvart medijana je 2.607 €/m².

U kojim delovima lokacije Rakovica ih ima najviše?

Po broju oglasa: Miljakovac (10), Vidikovac (6), Centar (Rakovica) (6), Resnik (4), Petlovo Brdo (4). Raspodela se menja kako stiže nova ponuda.

Uži izbor — Rakovica, Beograd

Sve podstrane ovog kvarta sa brojem oglasa. Brojke se osvežavaju svakog dana.

Svi kvartovi — Rakovica

Ceo spisak kvartova sa aktuelnom ponudom. Razdaljina je vazdušnom linijom, između središta kvartova.

Obližnji kvartovi izvan opštine

Šta se dobija do 200.000 € — Rakovica

Do 200.000 € na lokaciji Rakovica trenutno je 41 oglas, što je 69% cele ponude stanova (59 oglasa). Medijana kvadrature u tom rasponu je 54 m², a najniža cena 79.000 €.

Cena kvadrata je 2.600 €/m² — praktično isto kao medijana za sve stanove na lokaciji Rakovica (2.607 €/m²).

Oglasa u ovom izboru41
Raspon cena79.000 – 185.000 €
Medijana cene144.500 €
Medijana kvadrature54 m²
Raspon kvadrature29 – 89 m²
Medijana cene kvadrata2.600 €/m²
Novih oglasa u poslednjih 30 dana7

Struktura ponude: Jednosobni stanovi — 2 · Jednoiposobni stanovi — 4 · Dvosobni stanovi — 14 · Dvoiposobni stanovi — 6 · Trosobni stanovi — 11 · Troiposobni stanovi — 3 · Četvorosobni stanovi — 1.

Po spratu: prizemlje, visoko prizemlje i suteren — 17 · 1–3. sprat — 15 · 4–6. sprat — 5 · 7. sprat i više — 3.

Grejanje: Centralno — 18 · Etažno — 8 · TA peći — 5.

Gde ih ima najviše: Miljakovac (10), Vidikovac (6), Centar (Rakovica) (6), Resnik (4), Petlovo Brdo (4), Vidikovački Venac (2).

U poslednjih 30 dana u ovom izboru pojavilo se 7 oglasa. Pogledajte sve nove oglase — Rakovica.

Susedni izbori na istoj lokaciji: do 150.000 € — 23 oglasa, medijana 120.000 €.

Brojke se računaju iz oglasa koje beležimo svakog dana i osvežavaju se automatski.

Najnoviji blog članci

Kako prodati stan u Srbiji: Kompletan vodič

Kako prodati stan u Srbiji: Kompletan vodič

Saznaj sve o prodaji stana u Srbiji. Koraci, cene, dokumenti…

Troškovi kupovine nekretnine Srbija – Kompletan pregled

Troškovi kupovine nekretnine Srbija – Kompletan pregled

Detaljno objašnjenje svih troškova kupovine nekretnine u Srbiji. Saznaj koje…

Pravni saveti za kupovinu stana u Srbiji 2026

Pravni saveti za kupovinu stana u Srbiji 2026

Kompletan vodič kroz pravne savete za kupovinu stana u Srbiji.…

Stan sa garažom Novi Sad – Idealno rešenje za vaš dom

Stan sa garažom Novi Sad – Idealno rešenje za vaš dom

Pronađite savršen stan sa garažom u Novom Sadu. Pogledajte ponudu…

Penthouse Novi Sad Prodaja – Luksuzni Apartmani

Penthouse Novi Sad Prodaja – Luksuzni Apartmani

Pronađi penthouse u Novom Sadu. Luksuzni apartmani sa panoramskim pogledom.…