Pretraga

Prodaja stanova do 200.000 evra Lekino Brdo, Voždovac

Stanovi do 200.000 € — Lekino Brdo: aktuelni oglasi sa cenama i kvadraturom, najnoviji na vrhu. Ponudu, medijane i sniženja beležimo svakog dana.

U ponudi: 5 oglasa za prodaju — najnoviji su prvi. Podatke o ponudi beležimo svakog dana.

3.805 €/m²medijana tražene cene (prodaja)
249.920 €medijana cene stana
37stanova u prodaji u kvartu

→ Kompletna ponuda: Lekino Brdo (svi tipovi, prodaja i izdavanje)

Česta pitanja

Šta se može naći do 200.000 € — Lekino Brdo?

U tom rasponu je trenutno 5 oglasa. Medijana kvadrature je 45 m², raspon 27 – 65 m², a medijana cene 183.500 €.

Koliko kvadrata se dobija za 200.000 € — Lekino Brdo?

Medijana cene kvadrata u ovom izboru je 3.311 €/m², pa za 200.000 € izlazi oko 60 m². Za ceo kvart medijana je 3.805 €/m².

Koliko je novih oglasa u ovom izboru?

U poslednjih 30 dana dodato je 3 oglasa, od ukupno 5 oglasa u ovom izboru.

Uži izbor — Lekino Brdo, Voždovac

Sve podstrane ovog kvarta sa brojem oglasa. Brojke se osvežavaju svakog dana.

Svi kvartovi — Voždovac

Ceo spisak kvartova sa aktuelnom ponudom. Razdaljina je vazdušnom linijom, između središta kvartova.

Obližnji kvartovi izvan opštine

Šta se dobija do 200.000 € — Lekino Brdo

Do 200.000 € na lokaciji Lekino Brdo trenutno je 5 oglasa, što je 14% cele ponude stanova (37 oglasa). Medijana kvadrature u tom rasponu je 45 m², a najniža cena 125.000 €.

Cena kvadrata je 3.311 €/m² — 13% ispod medijane za sve stanove na lokaciji Lekino Brdo (3.805 €/m²).

Oglasa u ovom izboru5
Raspon cena125.000 – 199.500 €
Medijana cene183.500 €
Medijana kvadrature45 m²
Raspon kvadrature27 – 65 m²
Medijana cene kvadrata3.311 €/m²
Novih oglasa u poslednjih 30 dana3

Struktura ponude: Garsonjere — 1 · Dvosobni stanovi — 2 · Dvoiposobni stanovi — 1 · Trosobni stanovi — 1.

Po spratu: prizemlje, visoko prizemlje i suteren — 2 · 1–3. sprat — 2.

Grejanje: Norveški radijatori — 1 · Podno — 1 · Toplotna pumpa — 1.

U poslednjih 30 dana u ovom izboru pojavilo se 3 oglasa. Pogledajte sve nove oglase — Lekino Brdo.

Susedni izbori na istoj lokaciji: do 150.000 € — 2 oglasa, medijana 137.000 € · do 250.000 € — 21 oglas, medijana 211.000 €.

Brojke se računaju iz oglasa koje beležimo svakog dana i osvežavaju se automatski.

Najnoviji blog članci

Stan u Futugu na prodaju – Najbolje opcije 2026

Stan u Futugu na prodaju – Najbolje opcije 2026

Pronađi idealan stan u Futugu na prodaju. Pregled najboljih ponuda,…

Prinosi od iznajmljivanja stana Srbija 2026

Prinosi od iznajmljivanja stana Srbija 2026

Saznajte kako se računaju prinosi od iznajmljivanja stana u Srbiji.…

Najpopularnije lokacije za stanovanje u Novom Sadu 2026

Najpopularnije lokacije za stanovanje u Novom Sadu 2026

Otkrijte najpopularnije lokacije za stanovanje u Novom Sadu. Analiza trendova,…

Energetski efikasni stanovi Novi Sad – Budućnost stanovanja

Energetski efikasni stanovi Novi Sad – Budućnost stanovanja

Otkrijte energetski efikasne stanove u Novom Sadu. Moderne novogradnje sa…

Stanovi sa terasom Novi Sad – Prodaja 2026

Stanovi sa terasom Novi Sad – Prodaja 2026

Pronađi stanove sa terasom u Novom Sadu. Veliki izbor nekretnina…