Pretraga

Prodaja stanova do 250.000 evra Lekino Brdo, Voždovac

Stanovi do 250.000 € — Lekino Brdo: aktuelni oglasi sa cenama i kvadraturom, najnoviji na vrhu. Ponudu, medijane i sniženja beležimo svakog dana.

U ponudi: 21 oglasa za prodaju — najnoviji su prvi. Podatke o ponudi beležimo svakog dana.

3.805 €/m²medijana tražene cene (prodaja)
249.920 €medijana cene stana
37stanova u prodaji u kvartu

→ Kompletna ponuda: Lekino Brdo (svi tipovi, prodaja i izdavanje)

Česta pitanja

Šta se može naći do 250.000 € — Lekino Brdo?

U tom rasponu je trenutno 21 oglas. Medijana kvadrature je 58 m², raspon 27 – 80 m², a medijana cene 211.000 €.

Koliko kvadrata se dobija za 250.000 € — Lekino Brdo?

Medijana cene kvadrata u ovom izboru je 3.805 €/m², pa za 250.000 € izlazi oko 66 m². Za ceo kvart medijana je 3.805 €/m².

Koliko je novih oglasa u ovom izboru?

U poslednjih 30 dana dodato je 11 oglasa, od ukupno 21 oglas u ovom izboru.

Uži izbor — Lekino Brdo, Voždovac

Sve podstrane ovog kvarta sa brojem oglasa. Brojke se osvežavaju svakog dana.

Svi kvartovi — Voždovac

Ceo spisak kvartova sa aktuelnom ponudom. Razdaljina je vazdušnom linijom, između središta kvartova.

Obližnji kvartovi izvan opštine

Šta se dobija do 250.000 € — Lekino Brdo

Do 250.000 € na lokaciji Lekino Brdo trenutno je 21 oglas, što je 57% cele ponude stanova (37 oglasa). Medijana kvadrature u tom rasponu je 58 m², a najniža cena 125.000 €.

Cena kvadrata je 3.805 €/m² — praktično isto kao medijana za sve stanove na lokaciji Lekino Brdo (3.805 €/m²).

Oglasa u ovom izboru21
Raspon cena125.000 – 250.000 €
Medijana cene211.000 €
Medijana kvadrature58 m²
Raspon kvadrature27 – 80 m²
Medijana cene kvadrata3.805 €/m²
Novih oglasa u poslednjih 30 dana11

Struktura ponude: Garsonjere — 1 · Jednoiposobni stanovi — 1 · Dvosobni stanovi — 5 · Dvoiposobni stanovi — 8 · Trosobni stanovi — 6.

Po spratu: 1–3. sprat — 13 · prizemlje, visoko prizemlje i suteren — 6.

Grejanje: Podno — 12 · Toplotna pumpa — 2 · TA peći — 2.

U poslednjih 30 dana u ovom izboru pojavilo se 11 oglasa. Pogledajte sve nove oglase — Lekino Brdo.

Susedni izbori na istoj lokaciji: do 200.000 € — 5 oglasa, medijana 183.500 € · do 300.000 € — 26 oglasa, medijana 222.500 €.

Brojke se računaju iz oglasa koje beležimo svakog dana i osvežavaju se automatski.

Najnoviji blog članci

Stan u Futugu na prodaju – Najbolje opcije 2026

Stan u Futugu na prodaju – Najbolje opcije 2026

Pronađi idealan stan u Futugu na prodaju. Pregled najboljih ponuda,…

Prinosi od iznajmljivanja stana Srbija 2026

Prinosi od iznajmljivanja stana Srbija 2026

Saznajte kako se računaju prinosi od iznajmljivanja stana u Srbiji.…

Najpopularnije lokacije za stanovanje u Novom Sadu 2026

Najpopularnije lokacije za stanovanje u Novom Sadu 2026

Otkrijte najpopularnije lokacije za stanovanje u Novom Sadu. Analiza trendova,…

Energetski efikasni stanovi Novi Sad – Budućnost stanovanja

Energetski efikasni stanovi Novi Sad – Budućnost stanovanja

Otkrijte energetski efikasne stanove u Novom Sadu. Moderne novogradnje sa…

Stanovi sa terasom Novi Sad – Prodaja 2026

Stanovi sa terasom Novi Sad – Prodaja 2026

Pronađi stanove sa terasom u Novom Sadu. Veliki izbor nekretnina…