Pretraga

Prodaja stanova do 200.000 evra Višnjička Banja, Palilula

Stanovi do 200.000 € — Višnjička Banja: aktuelni oglasi sa cenama i kvadraturom, najnoviji na vrhu. Ponudu, medijane i sniženja beležimo svakog dana.

U ponudi: 12 oglasa za prodaju — najnoviji su prvi. Podatke o ponudi beležimo svakog dana.

3.104 €/m²medijana tražene cene (prodaja)
175.000 €medijana cene stana
17stanova u prodaji u kvartu

→ Kompletna ponuda: Višnjička Banja (svi tipovi, prodaja i izdavanje)

Česta pitanja

Šta se može naći do 200.000 € — Višnjička Banja?

U tom rasponu je trenutno 12 oglasa. Medijana kvadrature je 55 m², raspon 30 – 88 m², a medijana cene 168.000 €.

Koliko kvadrata se dobija za 200.000 € — Višnjička Banja?

Medijana cene kvadrata u ovom izboru je 3.043 €/m², pa za 200.000 € izlazi oko 66 m². Za ceo kvart medijana je 3.104 €/m².

Koliko je novih oglasa u ovom izboru?

U poslednjih 30 dana dodato je 5 oglasa, od ukupno 12 oglasa u ovom izboru.

Uži izbor — Višnjička Banja, Palilula

Sve podstrane ovog kvarta sa brojem oglasa. Brojke se osvežavaju svakog dana.

Svi kvartovi — Palilula

Ceo spisak kvartova sa aktuelnom ponudom. Razdaljina je vazdušnom linijom, između središta kvartova.

Obližnji kvartovi izvan opštine

Šta se dobija do 200.000 € — Višnjička Banja

Do 200.000 € na lokaciji Višnjička Banja trenutno je 12 oglasa, što je 71% cele ponude stanova (17 oglasa). Medijana kvadrature u tom rasponu je 55 m², a najniža cena 105.000 €.

Cena kvadrata je 3.043 €/m² — 2% ispod medijane za sve stanove na lokaciji Višnjička Banja (3.104 €/m²).

Oglasa u ovom izboru12
Raspon cena105.000 – 185.000 €
Medijana cene168.000 €
Medijana kvadrature55 m²
Raspon kvadrature30 – 88 m²
Medijana cene kvadrata3.043 €/m²
Novih oglasa u poslednjih 30 dana5

Struktura ponude: Jednosobni stanovi — 1 · Jednoiposobni stanovi — 1 · Dvosobni stanovi — 8 · Dvoiposobni stanovi — 1 · Trosobni stanovi — 1.

Po spratu: prizemlje, visoko prizemlje i suteren — 7 · 1–3. sprat — 4 · 4–6. sprat — 1.

Grejanje: Centralno — 6 · Gas — 3 · Etažno — 3.

Susedni izbori na istoj lokaciji: do 150.000 € — 4 oglasa, medijana 124.450 € · do 250.000 € — 13 oglasa, medijana 175.000 €.

Brojke se računaju iz oglasa koje beležimo svakog dana i osvežavaju se automatski.

Najnoviji blog članci

Stan u Kaću: vodič za kupovinu u okolini Novog Sada

Stan u Kaću: vodič za kupovinu u okolini Novog Sada

Razmišljate o kupovini stana u Kaću? Saznajte šta sve treba…

Stan u Futugu na prodaju – Najbolje opcije 2026

Stan u Futugu na prodaju – Najbolje opcije 2026

Pronađi idealan stan u Futugu na prodaju. Pregled najboljih ponuda,…

Prinosi od iznajmljivanja stana Srbija 2026

Prinosi od iznajmljivanja stana Srbija 2026

Saznajte kako se računaju prinosi od iznajmljivanja stana u Srbiji.…

Najpopularnije lokacije za stanovanje u Novom Sadu 2026

Najpopularnije lokacije za stanovanje u Novom Sadu 2026

Otkrijte najpopularnije lokacije za stanovanje u Novom Sadu. Analiza trendova,…

Energetski efikasni stanovi Novi Sad – Budućnost stanovanja

Energetski efikasni stanovi Novi Sad – Budućnost stanovanja

Otkrijte energetski efikasne stanove u Novom Sadu. Moderne novogradnje sa…