Pretraga

Prodaja stanova do 250.000 evra Autokomanda, Voždovac

Stanovi do 250.000 € — Autokomanda: aktuelni oglasi sa cenama i kvadraturom, najnoviji na vrhu. Ponudu, medijane i sniženja beležimo svakog dana.

U ponudi: 12 oglasa za prodaju — najnoviji su prvi. Podatke o ponudi beležimo svakog dana.

3.586 €/m²medijana tražene cene (prodaja)
314.000 €medijana cene stana
36stanova u prodaji u kvartu

→ Kompletna ponuda: Autokomanda (svi tipovi, prodaja i izdavanje)

Česta pitanja

Šta se može naći do 250.000 € — Autokomanda?

U tom rasponu je trenutno 12 oglasa. Medijana kvadrature je 53 m², raspon 33 – 83 m², a medijana cene 196.452 €.

Koliko kvadrata se dobija za 250.000 € — Autokomanda?

Medijana cene kvadrata u ovom izboru je 3.909 €/m², pa za 250.000 € izlazi oko 64 m². Za ceo kvart medijana je 3.586 €/m².

Koliko je novih oglasa u ovom izboru?

U poslednjih 30 dana dodato je 1 oglas, od ukupno 12 oglasa u ovom izboru.

Uži izbor — Autokomanda, Voždovac

Sve podstrane ovog kvarta sa brojem oglasa. Brojke se osvežavaju svakog dana.

Svi kvartovi — Voždovac

Ceo spisak kvartova sa aktuelnom ponudom. Razdaljina je vazdušnom linijom, između središta kvartova.

Obližnji kvartovi izvan opštine

Šta se dobija do 250.000 € — Autokomanda

Do 250.000 € na lokaciji Autokomanda trenutno je 12 oglasa, što je 33% cele ponude stanova (36 oglasa). Medijana kvadrature u tom rasponu je 53 m², a najniža cena 129.000 €.

Cena kvadrata je 3.909 €/m² — 9% iznad medijane za sve stanove na lokaciji Autokomanda (3.586 €/m²).

Oglasa u ovom izboru12
Raspon cena129.000 – 243.000 €
Medijana cene196.452 €
Medijana kvadrature53 m²
Raspon kvadrature33 – 83 m²
Medijana cene kvadrata3.909 €/m²
Novih oglasa u poslednjih 30 dana1

Struktura ponude: Garsonjere — 1 · Jednosobni stanovi — 2 · Jednoiposobni stanovi — 1 · Dvosobni stanovi — 6 · Trosobni stanovi — 1 · Četvorosobni stanovi — 1.

Po spratu: 1–3. sprat — 6 · 4–6. sprat — 3 · prizemlje, visoko prizemlje i suteren — 2.

Grejanje: Centralno — 5 · Podno — 2 · Gas — 2.

Susedni izbori na istoj lokaciji: do 200.000 € — 6 oglasa, medijana 157.000 € · do 300.000 € — 15 oglasa, medijana 211.167 €.

Brojke se računaju iz oglasa koje beležimo svakog dana i osvežavaju se automatski.

Najnoviji blog članci

Stan u Futugu na prodaju – Najbolje opcije 2026

Stan u Futugu na prodaju – Najbolje opcije 2026

Pronađi idealan stan u Futugu na prodaju. Pregled najboljih ponuda,…

Prinosi od iznajmljivanja stana Srbija 2026

Prinosi od iznajmljivanja stana Srbija 2026

Saznajte kako se računaju prinosi od iznajmljivanja stana u Srbiji.…

Najpopularnije lokacije za stanovanje u Novom Sadu 2026

Najpopularnije lokacije za stanovanje u Novom Sadu 2026

Otkrijte najpopularnije lokacije za stanovanje u Novom Sadu. Analiza trendova,…

Energetski efikasni stanovi Novi Sad – Budućnost stanovanja

Energetski efikasni stanovi Novi Sad – Budućnost stanovanja

Otkrijte energetski efikasne stanove u Novom Sadu. Moderne novogradnje sa…

Stanovi sa terasom Novi Sad – Prodaja 2026

Stanovi sa terasom Novi Sad – Prodaja 2026

Pronađi stanove sa terasom u Novom Sadu. Veliki izbor nekretnina…