Pretraga

Stanovi do 400.000 € Autokomanda, Voždovac

Stanovi do 400.000 € — Autokomanda: aktuelni oglasi sa cenama i kvadraturom, najnoviji na vrhu. Ponudu, medijane i sniženja beležimo svakog dana.

U ponudi: 27 oglasa za prodaju — najnoviji su prvi. Podatke o ponudi beležimo svakog dana.

3.376 €/m²medijana tražene cene (prodaja)
312.250 €medijana cene stana
34stanova u prodaji u kvartu

→ Kompletna ponuda: Autokomanda (svi tipovi, prodaja i izdavanje)

Česta pitanja

Šta se može naći do 400.000 € — Autokomanda?

U tom rasponu je trenutno 27 oglasa. Medijana kvadrature je 78 m², raspon 33 – 144 m², a medijana cene 285.000 €.

Koliko kvadrata se dobija za 400.000 € — Autokomanda?

Medijana cene kvadrata u ovom izboru je 3.376 €/m², pa za 400.000 € izlazi oko 118 m². Za ceo kvart medijana je 3.376 €/m².

Koliko je novih oglasa u ovom izboru?

U poslednjih 30 dana dodato je 1 oglas, od ukupno 27 oglasa u ovom izboru.

Uži izbor — Autokomanda, Voždovac

Sve podstrane ovog kvarta sa brojem oglasa. Brojke se osvežavaju svakog dana.

Svi kvartovi — Voždovac

Ceo spisak kvartova sa aktuelnom ponudom. Razdaljina je vazdušnom linijom, između središta kvartova.

Obližnji kvartovi izvan opštine

Šta se dobija do 400.000 € — Autokomanda

Do 400.000 € na lokaciji Autokomanda trenutno je 27 oglasa, što je 79% cele ponude stanova (34 oglasa). Medijana kvadrature u tom rasponu je 78 m², a najniža cena 129.000 €.

Cena kvadrata je 3.376 €/m² — praktično isto kao medijana za sve stanove na lokaciji Autokomanda (3.376 €/m²).

Oglasa u ovom izboru27
Raspon cena129.000 – 395.500 €
Medijana cene285.000 €
Medijana kvadrature78 m²
Raspon kvadrature33 – 144 m²
Medijana cene kvadrata3.376 €/m²
Novih oglasa u poslednjih 30 dana1

Struktura ponude: Garsonjere — 1 · Jednosobni stanovi — 2 · Dvosobni stanovi — 8 · Dvoiposobni stanovi — 1 · Trosobni stanovi — 5 · Četvorosobni stanovi — 10.

Po spratu: 1–3. sprat — 14 · 4–6. sprat — 11 · prizemlje, visoko prizemlje i suteren — 1.

Grejanje: Centralno — 13 · Gas — 4 · Podno — 3.

Susedni izbori na istoj lokaciji: do 300.000 € — 15 oglasa, medijana 211.167 €.

Brojke se računaju iz oglasa koje beležimo svakog dana i osvežavaju se automatski.

Najnoviji blog članci

Prinosi od iznajmljivanja stana Srbija 2026

Prinosi od iznajmljivanja stana Srbija 2026

Saznajte kako se kalkuliraju prinosi od iznajmljivanja stana u Srbiji.…

Najpopularnije lokacije za stanovanje u Novom Sadu 2026

Najpopularnije lokacije za stanovanje u Novom Sadu 2026

Otkrijte najpopularnije lokacije za stanovanje u Novom Sadu. Analiza trendova,…

Energetski efikasni stanovi Novi Sad – Budućnost stanovanja

Energetski efikasni stanovi Novi Sad – Budućnost stanovanja

Otkrijte energetski efikasne stanove u Novom Sadu. Moderne novogradnje sa…

Stanovi sa terasom Novi Sad – Prodaja 2026

Stanovi sa terasom Novi Sad – Prodaja 2026

Pronađi stanove sa terasom u Novom Sadu. Veliki izbor nekretnina…

Stara gradnja vs novoizgradnja Novi Sad 2026

Stara gradnja vs novoizgradnja Novi Sad 2026

Poređenje stare gradnje i novoizgradnje u Novom Sadu. Pogledaj prednosti,…