Pretraga

Prodaja stanova do 250.000 evra Banovo Brdo, Čukarica

Stanovi do 250.000 € — Banovo Brdo: aktuelni oglasi sa cenama i kvadraturom, najnoviji na vrhu. Ponudu, medijane i sniženja beležimo svakog dana.

U ponudi: 16 oglasa za prodaju — najnoviji su prvi. Podatke o ponudi beležimo svakog dana.

3.434 €/m²medijana tražene cene (prodaja)
269.000 €medijana cene stana
36stanova u prodaji u kvartu

→ Kompletna ponuda: Banovo Brdo (svi tipovi, prodaja i izdavanje)

Česta pitanja

Šta se može naći do 250.000 € — Banovo Brdo?

U tom rasponu je trenutno 16 oglasa. Medijana kvadrature je 54 m², raspon 33 – 88 m², a medijana cene 185.880 €.

Koliko kvadrata se dobija za 250.000 € — Banovo Brdo?

Medijana cene kvadrata u ovom izboru je 3.491 €/m², pa za 250.000 € izlazi oko 72 m². Za ceo kvart medijana je 3.434 €/m².

Koliko je novih oglasa u ovom izboru?

U poslednjih 30 dana dodato je 6 oglasa, od ukupno 16 oglasa u ovom izboru.

Uži izbor — Banovo Brdo, Čukarica

Sve podstrane ovog kvarta sa brojem oglasa. Brojke se osvežavaju svakog dana.

Svi kvartovi — Čukarica

Ceo spisak kvartova sa aktuelnom ponudom. Razdaljina je vazdušnom linijom, između središta kvartova.

Obližnji kvartovi izvan opštine

Šta se dobija do 250.000 € — Banovo Brdo

Do 250.000 € na lokaciji Banovo Brdo trenutno je 16 oglasa, što je 44% cele ponude stanova (36 oglasa). Medijana kvadrature u tom rasponu je 54 m², a najniža cena 109.000 €.

Cena kvadrata je 3.491 €/m² — 2% iznad medijane za sve stanove na lokaciji Banovo Brdo (3.434 €/m²).

Oglasa u ovom izboru16
Raspon cena109.000 – 243.000 €
Medijana cene185.880 €
Medijana kvadrature54 m²
Raspon kvadrature33 – 88 m²
Medijana cene kvadrata3.491 €/m²
Novih oglasa u poslednjih 30 dana6

Struktura ponude: Jednoiposobni stanovi — 1 · Dvosobni stanovi — 9 · Dvoiposobni stanovi — 2 · Trosobni stanovi — 3 · Troiposobni stanovi — 1.

Po spratu: prizemlje, visoko prizemlje i suteren — 11 · 1–3. sprat — 3 · 4–6. sprat — 2.

Grejanje: Centralno — 7 · Podno — 3 · Gas — 2.

U poslednjih 30 dana u ovom izboru pojavilo se 6 oglasa. Pogledajte sve nove oglase — Banovo Brdo.

Susedni izbori na istoj lokaciji: do 200.000 € — 11 oglasa, medijana 170.450 € · do 300.000 € — 23 oglasa, medijana 210.000 €.

Brojke se računaju iz oglasa koje beležimo svakog dana i osvežavaju se automatski.

Najnoviji blog članci

Stan u Futugu na prodaju – Najbolje opcije 2026

Stan u Futugu na prodaju – Najbolje opcije 2026

Pronađi idealan stan u Futugu na prodaju. Pregled najboljih ponuda,…

Prinosi od iznajmljivanja stana Srbija 2026

Prinosi od iznajmljivanja stana Srbija 2026

Saznajte kako se računaju prinosi od iznajmljivanja stana u Srbiji.…

Najpopularnije lokacije za stanovanje u Novom Sadu 2026

Najpopularnije lokacije za stanovanje u Novom Sadu 2026

Otkrijte najpopularnije lokacije za stanovanje u Novom Sadu. Analiza trendova,…

Energetski efikasni stanovi Novi Sad – Budućnost stanovanja

Energetski efikasni stanovi Novi Sad – Budućnost stanovanja

Otkrijte energetski efikasne stanove u Novom Sadu. Moderne novogradnje sa…

Stanovi sa terasom Novi Sad – Prodaja 2026

Stanovi sa terasom Novi Sad – Prodaja 2026

Pronađi stanove sa terasom u Novom Sadu. Veliki izbor nekretnina…