Pretraga

Prodaja stanova do 250.000 evra Čubura, Vračar

Stanovi do 250.000 € — Čubura: aktuelni oglasi sa cenama i kvadraturom, najnoviji na vrhu. Ponudu, medijane i sniženja beležimo svakog dana.

U ponudi: 5 oglasa za prodaju — najnoviji su prvi. Podatke o ponudi beležimo svakog dana.

4.828 €/m²medijana tražene cene (prodaja)
352.300 €medijana cene stana
17stanova u prodaji u kvartu

→ Kompletna ponuda: Čubura (svi tipovi, prodaja i izdavanje)

Česta pitanja

Šta se može naći do 250.000 € — Čubura?

U tom rasponu je trenutno 5 oglasa. Medijana kvadrature je 42 m², raspon 23 – 56 m², a medijana cene 170.000 €.

Koliko kvadrata se dobija za 250.000 € — Čubura?

Medijana cene kvadrata u ovom izboru je 4.304 €/m², pa za 250.000 € izlazi oko 58 m². Za ceo kvart medijana je 4.828 €/m².

Koliko je novih oglasa u ovom izboru?

U poslednjih 30 dana dodato je 1 oglas, od ukupno 5 oglasa u ovom izboru.

Uži izbor — Čubura, Vračar

Sve podstrane ovog kvarta sa brojem oglasa. Brojke se osvežavaju svakog dana.

Svi kvartovi — Vračar

Ceo spisak kvartova sa aktuelnom ponudom. Razdaljina je vazdušnom linijom, između središta kvartova.

Obližnji kvartovi izvan opštine

Šta se dobija do 250.000 € — Čubura

Do 250.000 € na lokaciji Čubura trenutno je 5 oglasa, što je 29% cele ponude stanova (17 oglasa). Medijana kvadrature u tom rasponu je 42 m², a najniža cena 99.000 €.

Cena kvadrata je 4.304 €/m² — 11% ispod medijane za sve stanove na lokaciji Čubura (4.828 €/m²).

Oglasa u ovom izboru5
Raspon cena99.000 – 235.000 €
Medijana cene170.000 €
Medijana kvadrature42 m²
Raspon kvadrature23 – 56 m²
Medijana cene kvadrata4.304 €/m²
Novih oglasa u poslednjih 30 dana1

Struktura ponude: Garsonjere — 1 · Jednoiposobni stanovi — 3 · Trosobni stanovi — 1.

Po spratu: 1–3. sprat — 3 · prizemlje, visoko prizemlje i suteren — 2.

Grejanje: Centralno — 2 · Etažno — 1 · TA peći — 1.

Susedni izbori na istoj lokaciji: do 200.000 € — 3 oglasa, medijana 156.800 € · do 300.000 € — 8 oglasa, medijana 223.875 €.

Brojke se računaju iz oglasa koje beležimo svakog dana i osvežavaju se automatski.

Najnoviji blog članci

Prinosi od iznajmljivanja stana Srbija 2026

Prinosi od iznajmljivanja stana Srbija 2026

Saznajte kako se računaju prinosi od iznajmljivanja stana u Srbiji.…

Najpopularnije lokacije za stanovanje u Novom Sadu 2026

Najpopularnije lokacije za stanovanje u Novom Sadu 2026

Otkrijte najpopularnije lokacije za stanovanje u Novom Sadu. Analiza trendova,…

Energetski efikasni stanovi Novi Sad – Budućnost stanovanja

Energetski efikasni stanovi Novi Sad – Budućnost stanovanja

Otkrijte energetski efikasne stanove u Novom Sadu. Moderne novogradnje sa…

Stanovi sa terasom Novi Sad – Prodaja 2026

Stanovi sa terasom Novi Sad – Prodaja 2026

Pronađi stanove sa terasom u Novom Sadu. Veliki izbor nekretnina…

Stara gradnja vs novoizgradnja Novi Sad 2026

Stara gradnja vs novoizgradnja Novi Sad 2026

Poređenje stare gradnje i novoizgradnje u Novom Sadu. Pogledaj prednosti,…