Pretraga

Prodaja stanova do 250.000 evra Cvetkova Pijaca, Zvezdara

Stanovi do 250.000 € — Cvetkova Pijaca: aktuelni oglasi sa cenama i kvadraturom, najnoviji na vrhu. Ponudu, medijane i sniženja beležimo svakog dana.

U ponudi: 14 oglasa za prodaju — najnoviji su prvi. Podatke o ponudi beležimo svakog dana.

3.491 €/m²medijana tražene cene (prodaja)
213.965 €medijana cene stana
19stanova u prodaji u kvartu

→ Kompletna ponuda: Cvetkova Pijaca (svi tipovi, prodaja i izdavanje)

Česta pitanja

Šta se može naći do 250.000 € — Cvetkova Pijaca?

U tom rasponu je trenutno 14 oglasa. Medijana kvadrature je 55 m², raspon 23 – 78 m², a medijana cene 176.750 €.

Koliko kvadrata se dobija za 250.000 € — Cvetkova Pijaca?

Medijana cene kvadrata u ovom izboru je 3.455 €/m², pa za 250.000 € izlazi oko 72 m². Za ceo kvart medijana je 3.491 €/m².

Koliko je novih oglasa u ovom izboru?

U poslednjih 30 dana dodato je 9 oglasa, od ukupno 14 oglasa u ovom izboru.

Uži izbor — Cvetkova Pijaca, Zvezdara

Sve podstrane ovog kvarta sa brojem oglasa. Brojke se osvežavaju svakog dana.

Svi kvartovi — Zvezdara

Ceo spisak kvartova sa aktuelnom ponudom. Razdaljina je vazdušnom linijom, između središta kvartova.

Obližnji kvartovi izvan opštine

Šta se dobija do 250.000 € — Cvetkova Pijaca

Do 250.000 € na lokaciji Cvetkova Pijaca trenutno je 14 oglasa, što je 74% cele ponude stanova (19 oglasa). Medijana kvadrature u tom rasponu je 55 m², a najniža cena 97.500 €.

Cena kvadrata je 3.455 €/m² — praktično isto kao medijana za sve stanove na lokaciji Cvetkova Pijaca (3.491 €/m²).

Oglasa u ovom izboru14
Raspon cena97.500 – 245.000 €
Medijana cene176.750 €
Medijana kvadrature55 m²
Raspon kvadrature23 – 78 m²
Medijana cene kvadrata3.455 €/m²
Novih oglasa u poslednjih 30 dana9

Struktura ponude: Garsonjere — 2 · Jednoiposobni stanovi — 1 · Dvosobni stanovi — 4 · Dvoiposobni stanovi — 2 · Trosobni stanovi — 5.

Po spratu: 1–3. sprat — 7 · prizemlje, visoko prizemlje i suteren — 5 · 4–6. sprat — 1.

Grejanje: Etažno — 10 · Podno — 2 · Centralno — 1.

U poslednjih 30 dana u ovom izboru pojavilo se 9 oglasa. Pogledajte sve nove oglase — Cvetkova Pijaca.

Susedni izbori na istoj lokaciji: do 200.000 € — 9 oglasa, medijana 161.700 € · do 300.000 € — 18 oglasa, medijana 199.483 €.

Brojke se računaju iz oglasa koje beležimo svakog dana i osvežavaju se automatski.

Najnoviji blog članci

Stan u Futugu na prodaju – Najbolje opcije 2026

Stan u Futugu na prodaju – Najbolje opcije 2026

Pronađi idealan stan u Futugu na prodaju. Pregled najboljih ponuda,…

Prinosi od iznajmljivanja stana Srbija 2026

Prinosi od iznajmljivanja stana Srbija 2026

Saznajte kako se računaju prinosi od iznajmljivanja stana u Srbiji.…

Najpopularnije lokacije za stanovanje u Novom Sadu 2026

Najpopularnije lokacije za stanovanje u Novom Sadu 2026

Otkrijte najpopularnije lokacije za stanovanje u Novom Sadu. Analiza trendova,…

Energetski efikasni stanovi Novi Sad – Budućnost stanovanja

Energetski efikasni stanovi Novi Sad – Budućnost stanovanja

Otkrijte energetski efikasne stanove u Novom Sadu. Moderne novogradnje sa…

Stanovi sa terasom Novi Sad – Prodaja 2026

Stanovi sa terasom Novi Sad – Prodaja 2026

Pronađi stanove sa terasom u Novom Sadu. Veliki izbor nekretnina…