Pretraga

Prodaja stanova do 300.000 evra Cvetkova Pijaca, Zvezdara

Stanovi do 300.000 € — Cvetkova Pijaca: aktuelni oglasi sa cenama i kvadraturom, najnoviji na vrhu. Ponudu, medijane i sniženja beležimo svakog dana.

U ponudi: 10 oglasa za prodaju — najnoviji su prvi. Podatke o ponudi beležimo svakog dana.

3.492 €/m²medijana tražene cene (prodaja)
229.970 €medijana cene stana
11stanova u prodaji u kvartu

→ Kompletna ponuda: Cvetkova Pijaca (svi tipovi, prodaja i izdavanje)

Česta pitanja

Šta se može naći do 300.000 € — Cvetkova Pijaca?

U tom rasponu je trenutno 10 oglasa. Medijana kvadrature je 63 m², raspon 51 – 133 m², a medijana cene 225.835 €.

Koliko kvadrata se dobija za 300.000 € — Cvetkova Pijaca?

Medijana cene kvadrata u ovom izboru je 3.491 €/m², pa za 300.000 € izlazi oko 86 m². Za ceo kvart medijana je 3.492 €/m².

Koliko je novih oglasa u ovom izboru?

U poslednjih 30 dana dodato je 2 oglasa, od ukupno 10 oglasa u ovom izboru.

Uži izbor — Cvetkova Pijaca, Zvezdara

Sve podstrane ovog kvarta sa brojem oglasa. Brojke se osvežavaju svakog dana.

Po ceni

Svi kvartovi — Zvezdara

Ceo spisak kvartova sa aktuelnom ponudom. Razdaljina je vazdušnom linijom, između središta kvartova.

Obližnji kvartovi izvan opštine

Šta se dobija do 300.000 € — Cvetkova Pijaca

Do 300.000 € na lokaciji Cvetkova Pijaca trenutno je 10 oglasa, što je 91% cele ponude stanova (11 oglasa). Medijana kvadrature u tom rasponu je 63 m², a najniža cena 175.000 €.

Cena kvadrata je 3.491 €/m² — praktično isto kao medijana za sve stanove na lokaciji Cvetkova Pijaca (3.492 €/m²).

Oglasa u ovom izboru10
Raspon cena175.000 – 295.000 €
Medijana cene225.835 €
Medijana kvadrature63 m²
Raspon kvadrature51 – 133 m²
Medijana cene kvadrata3.491 €/m²
Novih oglasa u poslednjih 30 dana2

Struktura ponude: Dvosobni stanovi — 2 · Dvoiposobni stanovi — 1 · Trosobni stanovi — 7.

Po spratu: 1–3. sprat — 4 · 4–6. sprat — 3 · prizemlje, visoko prizemlje i suteren — 2.

Grejanje: Etažno — 6 · Podno — 2 · Centralno — 1.

Susedni izbori na istoj lokaciji: do 250.000 € — 7 oglasa, medijana 220.000 €.

Brojke se računaju iz oglasa koje beležimo svakog dana i osvežavaju se automatski.

Najnoviji blog članci

Prinosi od iznajmljivanja stana Srbija 2026

Prinosi od iznajmljivanja stana Srbija 2026

Saznajte kako se računaju prinosi od iznajmljivanja stana u Srbiji.…

Najpopularnije lokacije za stanovanje u Novom Sadu 2026

Najpopularnije lokacije za stanovanje u Novom Sadu 2026

Otkrijte najpopularnije lokacije za stanovanje u Novom Sadu. Analiza trendova,…

Energetski efikasni stanovi Novi Sad – Budućnost stanovanja

Energetski efikasni stanovi Novi Sad – Budućnost stanovanja

Otkrijte energetski efikasne stanove u Novom Sadu. Moderne novogradnje sa…

Stanovi sa terasom Novi Sad – Prodaja 2026

Stanovi sa terasom Novi Sad – Prodaja 2026

Pronađi stanove sa terasom u Novom Sadu. Veliki izbor nekretnina…

Stara gradnja vs novoizgradnja Novi Sad 2026

Stara gradnja vs novoizgradnja Novi Sad 2026

Poređenje stare gradnje i novoizgradnje u Novom Sadu. Pogledaj prednosti,…