Pretraga

Prodaja stanova do 300.000 evra Novi Beograd

Stanovi do 300.000 € — Novi Beograd: aktuelni oglasi sa cenama i kvadraturom, najnoviji na vrhu. Ponudu, medijane i sniženja beležimo svakog dana.

U ponudi: 106 oglasa za prodaju — najnoviji su prvi. Podatke o ponudi beležimo svakog dana.

3.779 €/m²medijana tražene cene (prodaja)
229.500 €medijana cene stana
153stanova u prodaji u kvartu

→ Kompletna ponuda: Novi Beograd (svi tipovi, prodaja i izdavanje)

Česta pitanja

Šta se može naći do 300.000 € — Novi Beograd?

U tom rasponu je trenutno 106 oglasa. Medijana kvadrature je 58 m², raspon 21 – 160 m², a medijana cene 199.500 €.

Koliko kvadrata se dobija za 300.000 € — Novi Beograd?

Medijana cene kvadrata u ovom izboru je 3.465 €/m², pa za 300.000 € izlazi oko 87 m². Za ceo kvart medijana je 3.779 €/m².

U kojim delovima lokacije Novi Beograd ih ima najviše?

Po broju oglasa: Ledine (18), Blok 45 (8), Bežanija (8), Blok 21 (7), Blok 71 (5). Raspodela se menja kako stiže nova ponuda.

Uži izbor — Novi Beograd

Sve podstrane ovog kvarta sa brojem oglasa. Brojke se osvežavaju svakog dana.

Svi kvartovi — Novi Beograd

Ceo spisak kvartova sa aktuelnom ponudom. Razdaljina je vazdušnom linijom, između središta kvartova.

Obližnji kvartovi izvan opštine

Šta se dobija do 300.000 € — Novi Beograd

Do 300.000 € na lokaciji Novi Beograd trenutno je 106 oglasa, što je 69% cele ponude stanova (153 oglasa). Medijana kvadrature u tom rasponu je 58 m², a najniža cena 92.150 €.

Cena kvadrata je 3.465 €/m² — 8% ispod medijane za sve stanove na lokaciji Novi Beograd (3.779 €/m²).

Oglasa u ovom izboru106
Raspon cena92.150 – 300.000 €
Medijana cene199.500 €
Medijana kvadrature58 m²
Raspon kvadrature21 – 160 m²
Medijana cene kvadrata3.465 €/m²
Novih oglasa u poslednjih 30 dana42

Struktura ponude: Garsonjere — 4 · Jednosobni stanovi — 14 · Jednoiposobni stanovi — 15 · Dvosobni stanovi — 26 · Dvoiposobni stanovi — 19 · Trosobni stanovi — 23 · Troiposobni stanovi — 2 · Četvorosobni stanovi — 3.

Po spratu: 1–3. sprat — 39 · 4–6. sprat — 35 · 7. sprat i više — 17 · prizemlje, visoko prizemlje i suteren — 14.

Grejanje: Centralno — 76 · Etažno — 13 · Podno — 3.

Gde ih ima najviše: Ledine (18), Blok 45 (8), Bežanija (8), Blok 21 (7), Blok 71 (5), Blok 1 - Fontana (5).

U poslednjih 30 dana u ovom izboru pojavilo se 42 oglasa. Pogledajte sve nove oglase — Novi Beograd.

Susedni izbori na istoj lokaciji: do 250.000 € — 88 oglasa, medijana 188.965 € · do 400.000 € — 129 oglasa, medijana 219.000 €.

Brojke se računaju iz oglasa koje beležimo svakog dana i osvežavaju se automatski.

Najnoviji blog članci

Stan u Kaću: vodič za kupovinu u okolini Novog Sada

Stan u Kaću: vodič za kupovinu u okolini Novog Sada

Razmišljate o kupovini stana u Kaću? Saznajte šta sve treba…

Stan u Futugu na prodaju – Najbolje opcije 2026

Stan u Futugu na prodaju – Najbolje opcije 2026

Pronađi idealan stan u Futugu na prodaju. Pregled najboljih ponuda,…

Prinosi od iznajmljivanja stana Srbija 2026

Prinosi od iznajmljivanja stana Srbija 2026

Saznajte kako se računaju prinosi od iznajmljivanja stana u Srbiji.…

Najpopularnije lokacije za stanovanje u Novom Sadu 2026

Najpopularnije lokacije za stanovanje u Novom Sadu 2026

Otkrijte najpopularnije lokacije za stanovanje u Novom Sadu. Analiza trendova,…

Energetski efikasni stanovi Novi Sad – Budućnost stanovanja

Energetski efikasni stanovi Novi Sad – Budućnost stanovanja

Otkrijte energetski efikasne stanove u Novom Sadu. Moderne novogradnje sa…