Pretraga

Prodaja stanova do 300.000 evra Vidikovac, Rakovica

Stanovi do 300.000 € — Vidikovac: aktuelni oglasi sa cenama i kvadraturom, najnoviji na vrhu. Ponudu, medijane i sniženja beležimo svakog dana.

U ponudi: 13 oglasa za prodaju — najnoviji su prvi. Podatke o ponudi beležimo svakog dana.

3.084 €/m²medijana tražene cene (prodaja)
198.500 €medijana cene stana
16stanova u prodaji u kvartu

→ Kompletna ponuda: Vidikovac (svi tipovi, prodaja i izdavanje)

Česta pitanja

Šta se može naći do 300.000 € — Vidikovac?

U tom rasponu je trenutno 13 oglasa. Medijana kvadrature je 67 m², raspon 41 – 108 m², a medijana cene 185.000 €.

Koliko kvadrata se dobija za 300.000 € — Vidikovac?

Medijana cene kvadrata u ovom izboru je 3.056 €/m², pa za 300.000 € izlazi oko 98 m². Za ceo kvart medijana je 3.084 €/m².

Koliko je novih oglasa u ovom izboru?

U poslednjih 30 dana dodato je 3 oglasa, od ukupno 13 oglasa u ovom izboru.

Uži izbor — Vidikovac, Rakovica

Sve podstrane ovog kvarta sa brojem oglasa. Brojke se osvežavaju svakog dana.

Svi kvartovi — Rakovica

Ceo spisak kvartova sa aktuelnom ponudom. Razdaljina je vazdušnom linijom, između središta kvartova.

Obližnji kvartovi izvan opštine

Šta se dobija do 300.000 € — Vidikovac

Do 300.000 € na lokaciji Vidikovac trenutno je 13 oglasa, što je 81% cele ponude stanova (16 oglasa). Medijana kvadrature u tom rasponu je 67 m², a najniža cena 118.000 €.

Cena kvadrata je 3.056 €/m² — praktično isto kao medijana za sve stanove na lokaciji Vidikovac (3.084 €/m²).

Oglasa u ovom izboru13
Raspon cena118.000 – 260.000 €
Medijana cene185.000 €
Medijana kvadrature67 m²
Raspon kvadrature41 – 108 m²
Medijana cene kvadrata3.056 €/m²
Novih oglasa u poslednjih 30 dana3

Struktura ponude: Dvosobni stanovi — 5 · Dvoiposobni stanovi — 2 · Trosobni stanovi — 3 · Troiposobni stanovi — 2 · Četvorosobni stanovi — 1.

Po spratu: 7. sprat i više — 6 · 1–3. sprat — 5 · 4–6. sprat — 2.

Grejanje: Centralno — 10 · Gas — 1 · Etažno — 1.

Susedni izbori na istoj lokaciji: do 250.000 € — 12 oglasa, medijana 185.000 €.

Brojke se računaju iz oglasa koje beležimo svakog dana i osvežavaju se automatski.

Najnoviji blog članci

Prinosi od iznajmljivanja stana Srbija 2026

Prinosi od iznajmljivanja stana Srbija 2026

Saznajte kako se računaju prinosi od iznajmljivanja stana u Srbiji.…

Najpopularnije lokacije za stanovanje u Novom Sadu 2026

Najpopularnije lokacije za stanovanje u Novom Sadu 2026

Otkrijte najpopularnije lokacije za stanovanje u Novom Sadu. Analiza trendova,…

Energetski efikasni stanovi Novi Sad – Budućnost stanovanja

Energetski efikasni stanovi Novi Sad – Budućnost stanovanja

Otkrijte energetski efikasne stanove u Novom Sadu. Moderne novogradnje sa…

Stanovi sa terasom Novi Sad – Prodaja 2026

Stanovi sa terasom Novi Sad – Prodaja 2026

Pronađi stanove sa terasom u Novom Sadu. Veliki izbor nekretnina…

Stara gradnja vs novoizgradnja Novi Sad 2026

Stara gradnja vs novoizgradnja Novi Sad 2026

Poređenje stare gradnje i novoizgradnje u Novom Sadu. Pogledaj prednosti,…