Pretraga

Prodaja stanova do 400.000 evra Beograd Na Vodi

Stanovi do 400.000 € — Beograd Na Vodi: aktuelni oglasi sa cenama i kvadraturom, najnoviji na vrhu. Ponudu, medijane i sniženja beležimo svakog dana.

U ponudi: 11 oglasa za prodaju — najnoviji su prvi. Podatke o ponudi beležimo svakog dana.

6.263 €/m²medijana tražene cene (prodaja)
698.000 €medijana cene stana
27stanova u prodaji u kvartu

→ Kompletna ponuda: Beograd Na Vodi (svi tipovi, prodaja i izdavanje)

Česta pitanja

Šta se može naći do 400.000 € — Beograd Na Vodi?

U tom rasponu je trenutno 11 oglasa. Medijana kvadrature je 56 m², raspon 32 – 108 m², a medijana cene 330.000 €.

Koliko kvadrata se dobija za 400.000 € — Beograd Na Vodi?

Medijana cene kvadrata u ovom izboru je 5.065 €/m², pa za 400.000 € izlazi oko 79 m². Za ceo kvart medijana je 6.263 €/m².

Koliko je novih oglasa u ovom izboru?

U poslednjih 30 dana dodato je 3 oglasa, od ukupno 11 oglasa u ovom izboru.

Uži izbor — Beograd Na Vodi

Sve podstrane ovog kvarta sa brojem oglasa. Brojke se osvežavaju svakog dana.

Svi kvartovi — Savski Venac

Ceo spisak kvartova sa aktuelnom ponudom. Razdaljina je vazdušnom linijom, između središta kvartova.

Obližnji kvartovi izvan opštine

Šta se dobija do 400.000 € — Beograd Na Vodi

Do 400.000 € na lokaciji Beograd Na Vodi trenutno je 11 oglasa, što je 41% cele ponude stanova (27 oglasa). Medijana kvadrature u tom rasponu je 56 m², a najniža cena 99.990 €.

Cena kvadrata je 5.065 €/m² — 19% ispod medijane za sve stanove na lokaciji Beograd Na Vodi (6.263 €/m²).

Oglasa u ovom izboru11
Raspon cena99.990 – 390.000 €
Medijana cene330.000 €
Medijana kvadrature56 m²
Raspon kvadrature32 – 108 m²
Medijana cene kvadrata5.065 €/m²
Novih oglasa u poslednjih 30 dana3

Struktura ponude: Garsonjere — 1 · Dvosobni stanovi — 4 · Dvoiposobni stanovi — 1 · Trosobni stanovi — 4 · Četvorosobni stanovi — 1.

Po spratu: 7. sprat i više — 5 · 4–6. sprat — 4 · prizemlje, visoko prizemlje i suteren — 1 · 1–3. sprat — 1.

Grejanje: Centralno — 10.

Susedni izbori na istoj lokaciji: do 300.000 € — 3 oglasa, medijana 190.000 €.

Brojke se računaju iz oglasa koje beležimo svakog dana i osvežavaju se automatski.

Najnoviji blog članci

Stan u Futugu na prodaju – Najbolje opcije 2026

Stan u Futugu na prodaju – Najbolje opcije 2026

Pronađi idealan stan u Futugu na prodaju. Pregled najboljih ponuda,…

Prinosi od iznajmljivanja stana Srbija 2026

Prinosi od iznajmljivanja stana Srbija 2026

Saznajte kako se računaju prinosi od iznajmljivanja stana u Srbiji.…

Najpopularnije lokacije za stanovanje u Novom Sadu 2026

Najpopularnije lokacije za stanovanje u Novom Sadu 2026

Otkrijte najpopularnije lokacije za stanovanje u Novom Sadu. Analiza trendova,…

Energetski efikasni stanovi Novi Sad – Budućnost stanovanja

Energetski efikasni stanovi Novi Sad – Budućnost stanovanja

Otkrijte energetski efikasne stanove u Novom Sadu. Moderne novogradnje sa…

Stanovi sa terasom Novi Sad – Prodaja 2026

Stanovi sa terasom Novi Sad – Prodaja 2026

Pronađi stanove sa terasom u Novom Sadu. Veliki izbor nekretnina…