Pretraga

Stanovi do 400.000 € Botanička Bašta, Palilula

Stanovi do 400.000 € — Botanička Bašta: aktuelni oglasi sa cenama i kvadraturom, najnoviji na vrhu. Ponudu, medijane i sniženja beležimo svakog dana.

U ponudi: 6 oglasa za prodaju — najnoviji su prvi. Podatke o ponudi beležimo svakog dana.

4.275 €/m²medijana tražene cene (prodaja)
287.000 €medijana cene stana
8stanova u prodaji u kvartu

→ Kompletna ponuda: Botanička Bašta (svi tipovi, prodaja i izdavanje)

Česta pitanja

Šta se može naći do 400.000 € — Botanička Bašta?

U tom rasponu je trenutno 6 oglasa. Medijana kvadrature je 73 m², raspon 40 – 85 m², a medijana cene 275.000 €.

Koliko kvadrata se dobija za 400.000 € — Botanička Bašta?

Medijana cene kvadrata u ovom izboru je 4.275 €/m², pa za 400.000 € izlazi oko 94 m². Za ceo kvart medijana je 4.275 €/m².

Koliko je novih oglasa u ovom izboru?

U poslednjih 30 dana dodato je 2 oglasa, od ukupno 6 oglasa u ovom izboru.

Uži izbor — Botanička Bašta, Palilula

Sve podstrane ovog kvarta sa brojem oglasa. Brojke se osvežavaju svakog dana.

Po ceni
  • do 400.000 € 6 oglasa

Svi kvartovi — Palilula

Ceo spisak kvartova sa aktuelnom ponudom. Razdaljina je vazdušnom linijom, između središta kvartova.

Obližnji kvartovi izvan opštine

Šta se dobija do 400.000 € — Botanička Bašta

Do 400.000 € na lokaciji Botanička Bašta trenutno je 6 oglasa, što je 75% cele ponude stanova (8 oglasa). Medijana kvadrature u tom rasponu je 73 m², a najniža cena 205.000 €.

Cena kvadrata je 4.275 €/m² — praktično isto kao medijana za sve stanove na lokaciji Botanička Bašta (4.275 €/m²).

Oglasa u ovom izboru6
Raspon cena205.000 – 320.000 €
Medijana cene275.000 €
Medijana kvadrature73 m²
Raspon kvadrature40 – 85 m²
Medijana cene kvadrata4.275 €/m²
Novih oglasa u poslednjih 30 dana2

Struktura ponude: Dvosobni stanovi — 2 · Dvoiposobni stanovi — 1 · Trosobni stanovi — 2 · Četvorosobni stanovi — 1.

Po spratu: 4–6. sprat — 3 · 1–3. sprat — 3.

Grejanje: Centralno — 4 · TA peći — 1.

Brojke se računaju iz oglasa koje beležimo svakog dana i osvežavaju se automatski.

Najnoviji blog članci

Kako prodati stan u Srbiji: Kompletan vodič

Kako prodati stan u Srbiji: Kompletan vodič

Saznaj sve o prodaji stana u Srbiji. Koraci, cene, dokumenti…

Troškovi kupovine nekretnine Srbija – Kompletan pregled

Troškovi kupovine nekretnine Srbija – Kompletan pregled

Detaljno objašnjenje svih troškova kupovine nekretnine u Srbiji. Saznaj koje…

Pravni saveti za kupovinu stana u Srbiji 2026

Pravni saveti za kupovinu stana u Srbiji 2026

Kompletan vodič kroz pravne savete za kupovinu stana u Srbiji.…

Stan sa garažom Novi Sad – Idealno rešenje za vaš dom

Stan sa garažom Novi Sad – Idealno rešenje za vaš dom

Pronađite savršen stan sa garažom u Novom Sadu. Pogledajte ponudu…

Penthouse Novi Sad Prodaja – Luksuzni Apartmani

Penthouse Novi Sad Prodaja – Luksuzni Apartmani

Pronađi penthouse u Novom Sadu. Luksuzni apartmani sa panoramskim pogledom.…