Pretraga

Prodaja stanova do 400.000 evra Centar, Čukarica

Stanovi do 400.000 € — Centar (Čukarica): aktuelni oglasi sa cenama i kvadraturom, najnoviji na vrhu. Ponudu, medijane i sniženja beležimo svakog dana.

U ponudi: 18 oglasa za prodaju — najnoviji su prvi. Podatke o ponudi beležimo svakog dana.

4.477 €/m²medijana tražene cene (prodaja)
377.575 €medijana cene stana
32stanova u prodaji u kvartu

→ Kompletna ponuda: Centar (Čukarica) (svi tipovi, prodaja i izdavanje)

Česta pitanja

Šta se može naći do 400.000 € — Centar (Čukarica)?

U tom rasponu je trenutno 18 oglasa. Medijana kvadrature je 76 m², raspon 38 – 110 m², a medijana cene 300.000 €.

Koliko kvadrata se dobija za 400.000 € — Centar (Čukarica)?

Medijana cene kvadrata u ovom izboru je 3.819 €/m², pa za 400.000 € izlazi oko 105 m². Za ceo kvart medijana je 4.477 €/m².

Koliko je novih oglasa u ovom izboru?

U poslednjih 30 dana dodato je 3 oglasa, od ukupno 18 oglasa u ovom izboru.

Uži izbor — Centar, Čukarica

Sve podstrane ovog kvarta sa brojem oglasa. Brojke se osvežavaju svakog dana.

Svi kvartovi — Čukarica

Ceo spisak kvartova sa aktuelnom ponudom. Razdaljina je vazdušnom linijom, između središta kvartova.

Šta se dobija do 400.000 € — Centar (Čukarica)

Do 400.000 € na lokaciji Centar (Čukarica) trenutno je 18 oglasa, što je 56% cele ponude stanova (32 oglasa). Medijana kvadrature u tom rasponu je 76 m², a najniža cena 99.990 €.

Cena kvadrata je 3.819 €/m² — 15% ispod medijane za sve stanove na lokaciji Centar (Čukarica) (4.477 €/m²).

Oglasa u ovom izboru18
Raspon cena99.990 – 389.000 €
Medijana cene300.000 €
Medijana kvadrature76 m²
Raspon kvadrature38 – 110 m²
Medijana cene kvadrata3.819 €/m²
Novih oglasa u poslednjih 30 dana3

Struktura ponude: Dvosobni stanovi — 5 · Trosobni stanovi — 9 · Četvorosobni stanovi — 4.

Po spratu: 1–3. sprat — 10 · 4–6. sprat — 4 · 7. sprat i više — 1.

Grejanje: Centralno — 7 · Etažno — 6 · TA peći — 3.

Susedni izbori na istoj lokaciji: do 300.000 € — 10 oglasa, medijana 264.500 €.

Brojke se računaju iz oglasa koje beležimo svakog dana i osvežavaju se automatski.

Najnoviji blog članci

Stan u Kaću: vodič za kupovinu u okolini Novog Sada

Stan u Kaću: vodič za kupovinu u okolini Novog Sada

Razmišljate o kupovini stana u Kaću? Saznajte šta sve treba…

Stan u Futugu na prodaju – Najbolje opcije 2026

Stan u Futugu na prodaju – Najbolje opcije 2026

Pronađi idealan stan u Futugu na prodaju. Pregled najboljih ponuda,…

Prinosi od iznajmljivanja stana Srbija 2026

Prinosi od iznajmljivanja stana Srbija 2026

Saznajte kako se računaju prinosi od iznajmljivanja stana u Srbiji.…

Najpopularnije lokacije za stanovanje u Novom Sadu 2026

Najpopularnije lokacije za stanovanje u Novom Sadu 2026

Otkrijte najpopularnije lokacije za stanovanje u Novom Sadu. Analiza trendova,…

Energetski efikasni stanovi Novi Sad – Budućnost stanovanja

Energetski efikasni stanovi Novi Sad – Budućnost stanovanja

Otkrijte energetski efikasne stanove u Novom Sadu. Moderne novogradnje sa…