Pretraga

Prodaja stanova do 400.000 evra Dorćol, Stari Grad

Stanovi do 400.000 € — Dorćol: aktuelni oglasi sa cenama i kvadraturom, najnoviji na vrhu. Ponudu, medijane i sniženja beležimo svakog dana.

U ponudi: 35 oglasa za prodaju — najnoviji su prvi. Podatke o ponudi beležimo svakog dana.

4.738 €/m²medijana tražene cene (prodaja)
325.000 €medijana cene stana
49stanova u prodaji u kvartu

→ Kompletna ponuda: Dorćol (svi tipovi, prodaja i izdavanje)

Česta pitanja

Šta se može naći do 400.000 € — Dorćol?

U tom rasponu je trenutno 35 oglasa. Medijana kvadrature je 61 m², raspon 19 – 104 m², a medijana cene 289.000 €.

Koliko kvadrata se dobija za 400.000 € — Dorćol?

Medijana cene kvadrata u ovom izboru je 4.738 €/m², pa za 400.000 € izlazi oko 84 m². Za ceo kvart medijana je 4.738 €/m².

Koliko je novih oglasa u ovom izboru?

U poslednjih 30 dana dodato je 5 oglasa, od ukupno 35 oglasa u ovom izboru.

Uži izbor — Dorćol, Stari Grad

Sve podstrane ovog kvarta sa brojem oglasa. Brojke se osvežavaju svakog dana.

Svi kvartovi — Stari Grad

Ceo spisak kvartova sa aktuelnom ponudom. Razdaljina je vazdušnom linijom, između središta kvartova.

Obližnji kvartovi izvan opštine

Šta se dobija do 400.000 € — Dorćol

Do 400.000 € na lokaciji Dorćol trenutno je 35 oglasa, što je 71% cele ponude stanova (49 oglasa). Medijana kvadrature u tom rasponu je 61 m², a najniža cena 125.000 €.

Cena kvadrata je 4.738 €/m² — praktično isto kao medijana za sve stanove na lokaciji Dorćol (4.738 €/m²).

Oglasa u ovom izboru35
Raspon cena125.000 – 395.000 €
Medijana cene289.000 €
Medijana kvadrature61 m²
Raspon kvadrature19 – 104 m²
Medijana cene kvadrata4.738 €/m²
Novih oglasa u poslednjih 30 dana5

Struktura ponude: Garsonjere — 2 · Jednosobni stanovi — 4 · Jednoiposobni stanovi — 3 · Dvosobni stanovi — 13 · Trosobni stanovi — 7 · Troiposobni stanovi — 1 · Četvorosobni stanovi — 5.

Po spratu: 1–3. sprat — 11 · 4–6. sprat — 11 · prizemlje, visoko prizemlje i suteren — 8 · 7. sprat i više — 3.

Grejanje: Centralno — 15 · TA peći — 7 · Etažno — 6.

U poslednjih 30 dana u ovom izboru pojavilo se 5 oglasa. Pogledajte sve nove oglase — Dorćol.

Susedni izbori na istoj lokaciji: do 300.000 € — 24 oglasa, medijana 210.000 €.

Brojke se računaju iz oglasa koje beležimo svakog dana i osvežavaju se automatski.

Najnoviji blog članci

Stan u Futugu na prodaju – Najbolje opcije 2026

Stan u Futugu na prodaju – Najbolje opcije 2026

Pronađi idealan stan u Futugu na prodaju. Pregled najboljih ponuda,…

Prinosi od iznajmljivanja stana Srbija 2026

Prinosi od iznajmljivanja stana Srbija 2026

Saznajte kako se računaju prinosi od iznajmljivanja stana u Srbiji.…

Najpopularnije lokacije za stanovanje u Novom Sadu 2026

Najpopularnije lokacije za stanovanje u Novom Sadu 2026

Otkrijte najpopularnije lokacije za stanovanje u Novom Sadu. Analiza trendova,…

Energetski efikasni stanovi Novi Sad – Budućnost stanovanja

Energetski efikasni stanovi Novi Sad – Budućnost stanovanja

Otkrijte energetski efikasne stanove u Novom Sadu. Moderne novogradnje sa…

Stanovi sa terasom Novi Sad – Prodaja 2026

Stanovi sa terasom Novi Sad – Prodaja 2026

Pronađi stanove sa terasom u Novom Sadu. Veliki izbor nekretnina…