Pretraga

Prodaja stanova do 400.000 evra Južni Bulevar, Vračar

Stanovi do 400.000 € — Južni Bulevar: aktuelni oglasi sa cenama i kvadraturom, najnoviji na vrhu. Ponudu, medijane i sniženja beležimo svakog dana.

U ponudi: 7 oglasa za prodaju — najnoviji su prvi. Podatke o ponudi beležimo svakog dana.

4.045 €/m²medijana tražene cene (prodaja)
348.500 €medijana cene stana
10stanova u prodaji u kvartu

→ Kompletna ponuda: Južni Bulevar (svi tipovi, prodaja i izdavanje)

Česta pitanja

Šta se može naći do 400.000 € — Južni Bulevar?

U tom rasponu je trenutno 7 oglasa. Medijana kvadrature je 69 m², raspon 55 – 102 m², a medijana cene 242.000 €.

Koliko kvadrata se dobija za 400.000 € — Južni Bulevar?

Medijana cene kvadrata u ovom izboru je 3.974 €/m², pa za 400.000 € izlazi oko 101 m². Za ceo kvart medijana je 4.045 €/m².

Koliko je novih oglasa u ovom izboru?

U poslednjih 30 dana dodato je 1 oglas, od ukupno 7 oglasa u ovom izboru.

Uži izbor — Južni Bulevar, Vračar

Sve podstrane ovog kvarta sa brojem oglasa. Brojke se osvežavaju svakog dana.

Po kvadraturi
Po ceni

Svi kvartovi — Vračar

Ceo spisak kvartova sa aktuelnom ponudom. Razdaljina je vazdušnom linijom, između središta kvartova.

Obližnji kvartovi izvan opštine

Šta se dobija do 400.000 € — Južni Bulevar

Do 400.000 € na lokaciji Južni Bulevar trenutno je 7 oglasa, što je 70% cele ponude stanova (10 oglasa). Medijana kvadrature u tom rasponu je 69 m², a najniža cena 195.000 €.

Cena kvadrata je 3.974 €/m² — 2% ispod medijane za sve stanove na lokaciji Južni Bulevar (4.045 €/m²).

Oglasa u ovom izboru7
Raspon cena195.000 – 395.000 €
Medijana cene242.000 €
Medijana kvadrature69 m²
Raspon kvadrature55 – 102 m²
Medijana cene kvadrata3.974 €/m²
Novih oglasa u poslednjih 30 dana1

Struktura ponude: Dvosobni stanovi — 3 · Dvoiposobni stanovi — 1 · Trosobni stanovi — 1 · Četvorosobni stanovi — 2.

Po spratu: 1–3. sprat — 3 · prizemlje, visoko prizemlje i suteren — 2 · 4–6. sprat — 1.

Grejanje: Centralno — 5 · TA peći — 1 · Etažno — 1.

Brojke se računaju iz oglasa koje beležimo svakog dana i osvežavaju se automatski.

Najnoviji blog članci

Stan u Futugu na prodaju – Najbolje opcije 2026

Stan u Futugu na prodaju – Najbolje opcije 2026

Pronađi idealan stan u Futugu na prodaju. Pregled najboljih ponuda,…

Prinosi od iznajmljivanja stana Srbija 2026

Prinosi od iznajmljivanja stana Srbija 2026

Saznajte kako se računaju prinosi od iznajmljivanja stana u Srbiji.…

Najpopularnije lokacije za stanovanje u Novom Sadu 2026

Najpopularnije lokacije za stanovanje u Novom Sadu 2026

Otkrijte najpopularnije lokacije za stanovanje u Novom Sadu. Analiza trendova,…

Energetski efikasni stanovi Novi Sad – Budućnost stanovanja

Energetski efikasni stanovi Novi Sad – Budućnost stanovanja

Otkrijte energetski efikasne stanove u Novom Sadu. Moderne novogradnje sa…

Stanovi sa terasom Novi Sad – Prodaja 2026

Stanovi sa terasom Novi Sad – Prodaja 2026

Pronađi stanove sa terasom u Novom Sadu. Veliki izbor nekretnina…