Pretraga

Prodaja stanova do 400.000 evra Tošin Bunar, Novi Beograd

Stanovi do 400.000 € — Tošin Bunar: aktuelni oglasi sa cenama i kvadraturom, najnoviji na vrhu. Ponudu, medijane i sniženja beležimo svakog dana.

U ponudi: 5 oglasa za prodaju — najnoviji su prvi. Podatke o ponudi beležimo svakog dana.

3.994 €/m²medijana tražene cene (prodaja)
395.000 €medijana cene stana
9stanova u prodaji u kvartu

→ Kompletna ponuda: Tošin Bunar (svi tipovi, prodaja i izdavanje)

Česta pitanja

Šta se može naći do 400.000 € — Tošin Bunar?

U tom rasponu je trenutno 5 oglasa. Medijana kvadrature je 74 m², raspon 31 – 97 m², a medijana cene 279.600 €.

Koliko kvadrata se dobija za 400.000 € — Tošin Bunar?

Medijana cene kvadrata u ovom izboru je 3.998 €/m², pa za 400.000 € izlazi oko 100 m². Za ceo kvart medijana je 3.994 €/m².

Koliko je novih oglasa u ovom izboru?

U poslednjih 30 dana dodato je 2 oglasa, od ukupno 5 oglasa u ovom izboru.

Uži izbor — Tošin Bunar, Novi Beograd

Sve podstrane ovog kvarta sa brojem oglasa. Brojke se osvežavaju svakog dana.

Po ceni

Svi kvartovi — Novi Beograd

Ceo spisak kvartova sa aktuelnom ponudom. Razdaljina je vazdušnom linijom, između središta kvartova.

Obližnji kvartovi izvan opštine

Šta se dobija do 400.000 € — Tošin Bunar

Do 400.000 € na lokaciji Tošin Bunar trenutno je 5 oglasa, što je 56% cele ponude stanova (9 oglasa). Medijana kvadrature u tom rasponu je 74 m², a najniža cena 178.000 €.

Cena kvadrata je 3.998 €/m² — praktično isto kao medijana za sve stanove na lokaciji Tošin Bunar (3.994 €/m²).

Oglasa u ovom izboru5
Raspon cena178.000 – 395.000 €
Medijana cene279.600 €
Medijana kvadrature74 m²
Raspon kvadrature31 – 97 m²
Medijana cene kvadrata3.998 €/m²
Novih oglasa u poslednjih 30 dana2

Struktura ponude: Garsonjere — 1 · Dvosobni stanovi — 1 · Trosobni stanovi — 2 · Troiposobni stanovi — 1.

Po spratu: 1–3. sprat — 3 · 4–6. sprat — 1 · 7. sprat i više — 1.

Grejanje: Centralno — 5.

Susedni izbori na istoj lokaciji: do 300.000 € — 3 oglasa, medijana 276.619 €.

Brojke se računaju iz oglasa koje beležimo svakog dana i osvežavaju se automatski.

Najnoviji blog članci

Stan u Kaću: vodič za kupovinu u okolini Novog Sada

Stan u Kaću: vodič za kupovinu u okolini Novog Sada

Razmišljate o kupovini stana u Kaću? Saznajte šta sve treba…

Stan u Futugu na prodaju – Najbolje opcije 2026

Stan u Futugu na prodaju – Najbolje opcije 2026

Pronađi idealan stan u Futugu na prodaju. Pregled najboljih ponuda,…

Prinosi od iznajmljivanja stana Srbija 2026

Prinosi od iznajmljivanja stana Srbija 2026

Saznajte kako se računaju prinosi od iznajmljivanja stana u Srbiji.…

Najpopularnije lokacije za stanovanje u Novom Sadu 2026

Najpopularnije lokacije za stanovanje u Novom Sadu 2026

Otkrijte najpopularnije lokacije za stanovanje u Novom Sadu. Analiza trendova,…

Energetski efikasni stanovi Novi Sad – Budućnost stanovanja

Energetski efikasni stanovi Novi Sad – Budućnost stanovanja

Otkrijte energetski efikasne stanove u Novom Sadu. Moderne novogradnje sa…