Pretraga

Prodaja stanova do 150.000 evra Beograd

Stanovi do 150.000 € — Beograd: aktuelni oglasi sa cenama i kvadraturom, najnoviji na vrhu. Ponudu, medijane i sniženja beležimo svakog dana.

U ponudi: 232 oglasa za prodaju — najnoviji su prvi. Podatke o ponudi beležimo svakog dana.

3.500 €/m²medijana tražene cene (prodaja)
245.000 €medijana cene stana
1187stanova u prodaji u kvartu

→ Kompletna ponuda: Beograd (svi tipovi, prodaja i izdavanje)

Česta pitanja

Šta se može naći do 150.000 € — Beograd?

U tom rasponu je trenutno 232 oglasa. Medijana kvadrature je 44 m², raspon 10 – 100 m², a medijana cene 120.000 €.

Koliko kvadrata se dobija za 150.000 € — Beograd?

Medijana cene kvadrata u ovom izboru je 2.600 €/m², pa za 150.000 € izlazi oko 58 m². Za ceo kvart medijana je 3.500 €/m².

U kojim delovima lokacije Beograd ih ima najviše?

Po broju oglasa: Zvezdara (52), Palilula (28), Rakovica (23), Surčin (21), Zemun (20). Raspodela se menja kako stiže nova ponuda.

Uži izbor — Beograd

Sve podstrane ovog kvarta sa brojem oglasa. Brojke se osvežavaju svakog dana.

Najveći kvartovi — Beograd

24 kvartova sa najviše oglasa. Svi kvartovi sa ponudom →

Šta se dobija do 150.000 € — Beograd

Do 150.000 € na lokaciji Beograd trenutno je 232 oglasa, što je 20% cele ponude stanova (1.187 oglasa). Medijana kvadrature u tom rasponu je 44 m², a najniža cena 40.000 €.

Cena kvadrata je 2.600 €/m² — 26% ispod medijane za sve stanove na lokaciji Beograd (3.500 €/m²).

Oglasa u ovom izboru232
Raspon cena40.000 – 150.000 €
Medijana cene120.000 €
Medijana kvadrature44 m²
Raspon kvadrature10 – 100 m²
Medijana cene kvadrata2.600 €/m²
Novih oglasa u poslednjih 30 dana44

Struktura ponude: Garsonjere — 17 · Jednosobni stanovi — 40 · Jednoiposobni stanovi — 51 · Dvosobni stanovi — 71 · Dvoiposobni stanovi — 27 · Trosobni stanovi — 22 · Troiposobni stanovi — 1 · Četvorosobni stanovi — 3.

Po spratu: 1–3. sprat — 102 · prizemlje, visoko prizemlje i suteren — 81 · 4–6. sprat — 28 · 7. sprat i više — 5.

Grejanje: Etažno — 71 · Centralno — 54 · TA peći — 39.

Gde ih ima najviše: Zvezdara (52), Palilula (28), Rakovica (23), Surčin (21), Zemun (20), Voždovac (17).

U poslednjih 30 dana u ovom izboru pojavilo se 44 oglasa. Pogledajte sve nove oglase — Beograd.

Susedni izbori na istoj lokaciji: do 120.000 € — 121 oglas, medijana 99.000 € · do 200.000 € — 460 oglasa, medijana 150.000 €.

Brojke se računaju iz oglasa koje beležimo svakog dana i osvežavaju se automatski.

Najnoviji blog članci

Prinosi od iznajmljivanja stana Srbija 2026

Prinosi od iznajmljivanja stana Srbija 2026

Saznajte kako se kalkuliraju prinosi od iznajmljivanja stana u Srbiji.…

Najpopularnije lokacije za stanovanje u Novom Sadu 2026

Najpopularnije lokacije za stanovanje u Novom Sadu 2026

Otkrijte najpopularnije lokacije za stanovanje u Novom Sadu. Analiza trendova,…

Energetski efikasni stanovi Novi Sad – Budućnost stanovanja

Energetski efikasni stanovi Novi Sad – Budućnost stanovanja

Otkrijte energetski efikasne stanove u Novom Sadu. Moderne novogradnje sa…

Stanovi sa terasom Novi Sad – Prodaja 2026

Stanovi sa terasom Novi Sad – Prodaja 2026

Pronađi stanove sa terasom u Novom Sadu. Veliki izbor nekretnina…

Stara gradnja vs novoizgradnja Novi Sad 2026

Stara gradnja vs novoizgradnja Novi Sad 2026

Poređenje stare gradnje i novoizgradnje u Novom Sadu. Pogledaj prednosti,…