Pretraga

Prodaja stanova do 60.000 evra Beograd

Stanovi do 60.000 € — Beograd: aktuelni oglasi sa cenama i kvadraturom, najnoviji na vrhu. Ponudu, medijane i sniženja beležimo svakog dana.

U ponudi: 6 oglasa za prodaju — najnoviji su prvi. Podatke o ponudi beležimo svakog dana.

3.500 €/m²medijana tražene cene (prodaja)
245.000 €medijana cene stana
1378stanova u prodaji u kvartu

→ Kompletna ponuda: Beograd (svi tipovi, prodaja i izdavanje)

Česta pitanja

Šta se može naći do 60.000 € — Beograd?

U tom rasponu je trenutno 6 oglasa. Medijana kvadrature je 20 m², raspon 10 – 38 m², a medijana cene 45.500 €.

Koliko kvadrata se dobija za 60.000 € — Beograd?

Medijana cene kvadrata u ovom izboru je 2.614 €/m², pa za 60.000 € izlazi oko 23 m². Za ceo kvart medijana je 3.500 €/m².

U kojim delovima lokacije Beograd ih ima najviše?

Po broju oglasa: Zemun (2), Vračar (1), Voždovac (1), Surčin (1), Barajevo (1). Raspodela se menja kako stiže nova ponuda.

Uži izbor — Beograd

Sve podstrane ovog kvarta sa brojem oglasa. Brojke se osvežavaju svakog dana.

Najveći kvartovi — Beograd

24 kvartova sa najviše oglasa. Svi kvartovi sa ponudom →

Šta se dobija do 60.000 € — Beograd

Do 60.000 € na lokaciji Beograd trenutno je 6 oglasa, što je 0% cele ponude stanova (1.378 oglasa). Medijana kvadrature u tom rasponu je 20 m², a najniža cena 40.000 €.

Cena kvadrata je 2.614 €/m² — 25% ispod medijane za sve stanove na lokaciji Beograd (3.500 €/m²).

Oglasa u ovom izboru6
Raspon cena40.000 – 60.000 €
Medijana cene45.500 €
Medijana kvadrature20 m²
Raspon kvadrature10 – 38 m²
Medijana cene kvadrata2.614 €/m²
Novih oglasa u poslednjih 30 dana1

Struktura ponude: Garsonjere — 4 · Jednosobni stanovi — 1 · Jednoiposobni stanovi — 1.

Po spratu: prizemlje, visoko prizemlje i suteren — 3 · 1–3. sprat — 1 · 4–6. sprat — 1.

Grejanje: TA peći — 2 · Centralno — 2 · Etažno — 1.

Gde ih ima najviše: Zemun (2), Vračar (1), Voždovac (1), Surčin (1), Barajevo (1).

U poslednjih 30 dana u ovom izboru pojavilo se 1 oglas. Pogledajte sve nove oglase — Beograd.

Susedni izbori na istoj lokaciji: do 50.000 € — 4 oglasa, medijana 43.950 € · do 70.000 € — 19 oglasa, medijana 64.750 €.

Brojke se računaju iz oglasa koje beležimo svakog dana i osvežavaju se automatski.

Najnoviji blog članci

Stan u Kaću: vodič za kupovinu u okolini Novog Sada

Stan u Kaću: vodič za kupovinu u okolini Novog Sada

Razmišljate o kupovini stana u Kaću? Saznajte šta sve treba…

Stan u Futugu na prodaju – Najbolje opcije 2026

Stan u Futugu na prodaju – Najbolje opcije 2026

Pronađi idealan stan u Futugu na prodaju. Pregled najboljih ponuda,…

Prinosi od iznajmljivanja stana Srbija 2026

Prinosi od iznajmljivanja stana Srbija 2026

Saznajte kako se računaju prinosi od iznajmljivanja stana u Srbiji.…

Najpopularnije lokacije za stanovanje u Novom Sadu 2026

Najpopularnije lokacije za stanovanje u Novom Sadu 2026

Otkrijte najpopularnije lokacije za stanovanje u Novom Sadu. Analiza trendova,…

Energetski efikasni stanovi Novi Sad – Budućnost stanovanja

Energetski efikasni stanovi Novi Sad – Budućnost stanovanja

Otkrijte energetski efikasne stanove u Novom Sadu. Moderne novogradnje sa…