Pretraga

Prodaja stanova do 200.000 evra Đeram Pijaca, Zvezdara

Stanovi do 200.000 € — Đeram Pijaca: aktuelni oglasi sa cenama i kvadraturom, najnoviji na vrhu. Ponudu, medijane i sniženja beležimo svakog dana.

U ponudi: 7 oglasa za prodaju — najnoviji su prvi. Podatke o ponudi beležimo svakog dana.

3.250 €/m²medijana tražene cene (prodaja)
380.000 €medijana cene stana
29stanova u prodaji u kvartu

→ Kompletna ponuda: Đeram Pijaca (svi tipovi, prodaja i izdavanje)

Česta pitanja

Šta se može naći do 200.000 € — Đeram Pijaca?

U tom rasponu je trenutno 7 oglasa. Medijana kvadrature je 37 m², raspon 24 – 49 m², a medijana cene 109.800 €.

Koliko kvadrata se dobija za 200.000 € — Đeram Pijaca?

Medijana cene kvadrata u ovom izboru je 2.968 €/m², pa za 200.000 € izlazi oko 67 m². Za ceo kvart medijana je 3.250 €/m².

Koliko je novih oglasa u ovom izboru?

U poslednjih 30 dana dodato je 1 oglas, od ukupno 7 oglasa u ovom izboru.

Uži izbor — Đeram Pijaca, Zvezdara

Sve podstrane ovog kvarta sa brojem oglasa. Brojke se osvežavaju svakog dana.

Svi kvartovi — Zvezdara

Ceo spisak kvartova sa aktuelnom ponudom. Razdaljina je vazdušnom linijom, između središta kvartova.

Obližnji kvartovi izvan opštine

Šta se dobija do 200.000 € — Đeram Pijaca

Do 200.000 € na lokaciji Đeram Pijaca trenutno je 7 oglasa, što je 24% cele ponude stanova (29 oglasa). Medijana kvadrature u tom rasponu je 37 m², a najniža cena 75.000 €.

Cena kvadrata je 2.968 €/m² — 9% ispod medijane za sve stanove na lokaciji Đeram Pijaca (3.250 €/m²).

Oglasa u ovom izboru7
Raspon cena75.000 – 189.000 €
Medijana cene109.800 €
Medijana kvadrature37 m²
Raspon kvadrature24 – 49 m²
Medijana cene kvadrata2.968 €/m²
Novih oglasa u poslednjih 30 dana1

Struktura ponude: Jednoiposobni stanovi — 1 · Dvosobni stanovi — 6.

Po spratu: 1–3. sprat — 3 · prizemlje, visoko prizemlje i suteren — 2 · 4–6. sprat — 1.

Grejanje: Etažno — 2 · Centralno — 2 · Struja — 1.

U poslednjih 30 dana u ovom izboru pojavilo se 1 oglas. Pogledajte sve nove oglase — Đeram Pijaca.

Brojke se računaju iz oglasa koje beležimo svakog dana i osvežavaju se automatski.

Najnoviji blog članci

Stan u Kaću: vodič za kupovinu u okolini Novog Sada

Stan u Kaću: vodič za kupovinu u okolini Novog Sada

Razmišljate o kupovini stana u Kaću? Saznajte šta sve treba…

Stan u Futugu na prodaju – Najbolje opcije 2026

Stan u Futugu na prodaju – Najbolje opcije 2026

Pronađi idealan stan u Futugu na prodaju. Pregled najboljih ponuda,…

Prinosi od iznajmljivanja stana Srbija 2026

Prinosi od iznajmljivanja stana Srbija 2026

Saznajte kako se računaju prinosi od iznajmljivanja stana u Srbiji.…

Najpopularnije lokacije za stanovanje u Novom Sadu 2026

Najpopularnije lokacije za stanovanje u Novom Sadu 2026

Otkrijte najpopularnije lokacije za stanovanje u Novom Sadu. Analiza trendova,…

Energetski efikasni stanovi Novi Sad – Budućnost stanovanja

Energetski efikasni stanovi Novi Sad – Budućnost stanovanja

Otkrijte energetski efikasne stanove u Novom Sadu. Moderne novogradnje sa…