Pretraga

Prodaja stanova do 400.000 evra Đeram Pijaca, Zvezdara

Stanovi do 400.000 € — Đeram Pijaca: aktuelni oglasi sa cenama i kvadraturom, najnoviji na vrhu. Ponudu, medijane i sniženja beležimo svakog dana.

U ponudi: 22 oglasa za prodaju — najnoviji su prvi. Podatke o ponudi beležimo svakog dana.

2.968 €/m²medijana tražene cene (prodaja)
349.000 €medijana cene stana
23stanova u prodaji u kvartu

→ Kompletna ponuda: Đeram Pijaca (svi tipovi, prodaja i izdavanje)

Česta pitanja

Šta se može naći do 400.000 € — Đeram Pijaca?

U tom rasponu je trenutno 22 oglasa. Medijana kvadrature je 118 m², raspon 24 – 220 m², a medijana cene 349.000 €.

Koliko kvadrata se dobija za 400.000 € — Đeram Pijaca?

Medijana cene kvadrata u ovom izboru je 2.968 €/m², pa za 400.000 € izlazi oko 135 m². Za ceo kvart medijana je 2.968 €/m².

Koliko je novih oglasa u ovom izboru?

U poslednjih 30 dana dodato je 1 oglas, od ukupno 22 oglasa u ovom izboru.

Uži izbor — Đeram Pijaca, Zvezdara

Sve podstrane ovog kvarta sa brojem oglasa. Brojke se osvežavaju svakog dana.

Ostalo u istom kvartu

Svi kvartovi — Zvezdara

Ceo spisak kvartova sa aktuelnom ponudom. Razdaljina je vazdušnom linijom, između središta kvartova.

Obližnji kvartovi izvan opštine

Šta se dobija do 400.000 € — Đeram Pijaca

Do 400.000 € na lokaciji Đeram Pijaca trenutno je 22 oglasa, što je 96% cele ponude stanova (23 oglasa). Medijana kvadrature u tom rasponu je 118 m², a najniža cena 75.000 €.

Cena kvadrata je 2.968 €/m² — praktično isto kao medijana za sve stanove na lokaciji Đeram Pijaca (2.968 €/m²).

Oglasa u ovom izboru22
Raspon cena75.000 – 398.000 €
Medijana cene349.000 €
Medijana kvadrature118 m²
Raspon kvadrature24 – 220 m²
Medijana cene kvadrata2.968 €/m²
Novih oglasa u poslednjih 30 dana1

Struktura ponude: Jednoiposobni stanovi — 1 · Dvosobni stanovi — 6 · Dvoiposobni stanovi — 1 · Četvorosobni stanovi — 14.

Po spratu: 4–6. sprat — 16 · 1–3. sprat — 3 · prizemlje, visoko prizemlje i suteren — 2.

Grejanje: Centralno — 14 · Etažno — 3 · Struja — 2.

Susedni izbori na istoj lokaciji: do 300.000 € — 9 oglasa, medijana 109.800 €.

Brojke se računaju iz oglasa koje beležimo svakog dana i osvežavaju se automatski.

Najnoviji blog članci

Prinosi od iznajmljivanja stana Srbija 2026

Prinosi od iznajmljivanja stana Srbija 2026

Saznajte kako se kalkuliraju prinosi od iznajmljivanja stana u Srbiji.…

Najpopularnije lokacije za stanovanje u Novom Sadu 2026

Najpopularnije lokacije za stanovanje u Novom Sadu 2026

Otkrijte najpopularnije lokacije za stanovanje u Novom Sadu. Analiza trendova,…

Energetski efikasni stanovi Novi Sad – Budućnost stanovanja

Energetski efikasni stanovi Novi Sad – Budućnost stanovanja

Otkrijte energetski efikasne stanove u Novom Sadu. Moderne novogradnje sa…

Stanovi sa terasom Novi Sad – Prodaja 2026

Stanovi sa terasom Novi Sad – Prodaja 2026

Pronađi stanove sa terasom u Novom Sadu. Veliki izbor nekretnina…

Stara gradnja vs novoizgradnja Novi Sad 2026

Stara gradnja vs novoizgradnja Novi Sad 2026

Poređenje stare gradnje i novoizgradnje u Novom Sadu. Pogledaj prednosti,…