Pretraga

Stanovi do 200.000 € Stari Grad, Beograd

Stanovi do 200.000 € — Stari Grad: aktuelni oglasi sa cenama i kvadraturom, najnoviji na vrhu. Ponudu, medijane i sniženja beležimo svakog dana.

U ponudi: 17 oglasa za prodaju — najnoviji su prvi. Podatke o ponudi beležimo svakog dana.

4.496 €/m²medijana tražene cene (prodaja)
341.000 €medijana cene stana
134stanova u prodaji u kvartu

→ Kompletna ponuda: Stari Grad (svi tipovi, prodaja i izdavanje)

Česta pitanja

Šta se može naći do 200.000 € — Stari Grad?

U tom rasponu je trenutno 17 oglasa. Medijana kvadrature je 28 m², raspon 15 – 84 m², a medijana cene 148.870 €.

Koliko kvadrata se dobija za 200.000 € — Stari Grad?

Medijana cene kvadrata u ovom izboru je 5.740 €/m², pa za 200.000 € izlazi oko 35 m². Za ceo kvart medijana je 4.496 €/m².

U kojim delovima lokacije Stari Grad ih ima najviše?

Po broju oglasa: Dorćol (9), Zeleni Venac (2), Studentski Trg (1), Skupština (1), Obilićev Venac (1). Raspodela se menja kako stiže nova ponuda.

Uži izbor — Stari Grad, Beograd

Sve podstrane ovog kvarta sa brojem oglasa. Brojke se osvežavaju svakog dana.

Svi kvartovi — Stari Grad

Ceo spisak kvartova sa aktuelnom ponudom. Razdaljina je vazdušnom linijom, između središta kvartova.

Obližnji kvartovi izvan opštine

Šta se dobija do 200.000 € — Stari Grad

Do 200.000 € na lokaciji Stari Grad trenutno je 17 oglasa, što je 13% cele ponude stanova (134 oglasa). Medijana kvadrature u tom rasponu je 28 m², a najniža cena 101.990 €.

Cena kvadrata je 5.740 €/m² — 28% iznad medijane za sve stanove na lokaciji Stari Grad (4.496 €/m²).

Oglasa u ovom izboru17
Raspon cena101.990 – 198.240 €
Medijana cene148.870 €
Medijana kvadrature28 m²
Raspon kvadrature15 – 84 m²
Medijana cene kvadrata5.740 €/m²
Novih oglasa u poslednjih 30 dana6

Struktura ponude: Garsonjere — 5 · Jednosobni stanovi — 5 · Jednoiposobni stanovi — 3 · Dvosobni stanovi — 1 · Dvoiposobni stanovi — 1 · Trosobni stanovi — 1 · Četvorosobni stanovi — 1.

Po spratu: prizemlje, visoko prizemlje i suteren — 9 · 4–6. sprat — 3 · 7. sprat i više — 2 · 1–3. sprat — 2.

Grejanje: TA peći — 6 · Centralno — 5 · Etažno — 5.

Gde ih ima najviše: Dorćol (9), Zeleni Venac (2), Studentski Trg (1), Skupština (1), Obilićev Venac (1), Beograd Centar (1).

U poslednjih 30 dana u ovom izboru pojavilo se 6 oglasa. Pogledajte sve nove oglase — Stari Grad.

Susedni izbori na istoj lokaciji: do 150.000 € — 9 oglasa, medijana 137.000 € · do 250.000 € — 31 oglas, medijana 175.500 €.

Brojke se računaju iz oglasa koje beležimo svakog dana i osvežavaju se automatski.

Najnoviji blog članci

Stanovi sa terasom Novi Sad – Prodaja 2026

Stanovi sa terasom Novi Sad – Prodaja 2026

Pronađi stanove sa terasom u Novom Sadu. Veliki izbor nekretnina…

Stara gradnja vs novoizgradnja Novi Sad 2026

Stara gradnja vs novoizgradnja Novi Sad 2026

Poređenje stare gradnje i novoizgradnje u Novom Sadu. Pogledaj prednosti,…

Stanovi u centru Novi Sad prodaja – Najbolje lokacije

Stanovi u centru Novi Sad prodaja – Najbolje lokacije

Pronađi stanove u centru Novog Sada. Pregled najboljih ponuda za…

Kako prodati stan u Srbiji: Kompletan vodič

Kako prodati stan u Srbiji: Kompletan vodič

Saznaj sve o prodaji stana u Srbiji. Koraci, cene, dokumenti…

Troškovi kupovine nekretnine Srbija – Kompletan pregled

Troškovi kupovine nekretnine Srbija – Kompletan pregled

Detaljno objašnjenje svih troškova kupovine nekretnine u Srbiji. Saznaj koje…