Pretraga

Stanovi do 300.000 € Stari Grad, Beograd

Stanovi do 300.000 € — Stari Grad: aktuelni oglasi sa cenama i kvadraturom, najnoviji na vrhu. Ponudu, medijane i sniženja beležimo svakog dana.

U ponudi: 56 oglasa za prodaju — najnoviji su prvi. Podatke o ponudi beležimo svakog dana.

4.496 €/m²medijana tražene cene (prodaja)
341.000 €medijana cene stana
134stanova u prodaji u kvartu

→ Kompletna ponuda: Stari Grad (svi tipovi, prodaja i izdavanje)

Česta pitanja

Šta se može naći do 300.000 € — Stari Grad?

U tom rasponu je trenutno 56 oglasa. Medijana kvadrature je 57 m², raspon 15 – 89 m², a medijana cene 243.500 €.

Koliko kvadrata se dobija za 300.000 € — Stari Grad?

Medijana cene kvadrata u ovom izboru je 4.503 €/m², pa za 300.000 € izlazi oko 67 m². Za ceo kvart medijana je 4.496 €/m².

U kojim delovima lokacije Stari Grad ih ima najviše?

Po broju oglasa: Dorćol (25), Terazije (6), Skadarlija (4), Beograd Centar (3), Cara Dušana (3). Raspodela se menja kako stiže nova ponuda.

Uži izbor — Stari Grad, Beograd

Sve podstrane ovog kvarta sa brojem oglasa. Brojke se osvežavaju svakog dana.

Svi kvartovi — Stari Grad

Ceo spisak kvartova sa aktuelnom ponudom. Razdaljina je vazdušnom linijom, između središta kvartova.

Obližnji kvartovi izvan opštine

Šta se dobija do 300.000 € — Stari Grad

Do 300.000 € na lokaciji Stari Grad trenutno je 56 oglasa, što je 42% cele ponude stanova (134 oglasa). Medijana kvadrature u tom rasponu je 57 m², a najniža cena 101.990 €.

Cena kvadrata je 4.503 €/m² — praktično isto kao medijana za sve stanove na lokaciji Stari Grad (4.496 €/m²).

Oglasa u ovom izboru56
Raspon cena101.990 – 300.000 €
Medijana cene243.500 €
Medijana kvadrature57 m²
Raspon kvadrature15 – 89 m²
Medijana cene kvadrata4.503 €/m²
Novih oglasa u poslednjih 30 dana9

Struktura ponude: Garsonjere — 5 · Jednosobni stanovi — 7 · Jednoiposobni stanovi — 6 · Dvosobni stanovi — 20 · Dvoiposobni stanovi — 6 · Trosobni stanovi — 8 · Četvorosobni stanovi — 4.

Po spratu: 1–3. sprat — 23 · 4–6. sprat — 16 · prizemlje, visoko prizemlje i suteren — 14 · 7. sprat i više — 2.

Grejanje: Centralno — 16 · TA peći — 15 · Etažno — 12.

Gde ih ima najviše: Dorćol (25), Terazije (6), Skadarlija (4), Beograd Centar (3), Cara Dušana (3), Gundulićev Venac (3).

U poslednjih 30 dana u ovom izboru pojavilo se 9 oglasa. Pogledajte sve nove oglase — Stari Grad.

Susedni izbori na istoj lokaciji: do 250.000 € — 31 oglas, medijana 175.500 € · do 400.000 € — 88 oglasa, medijana 289.000 €.

Brojke se računaju iz oglasa koje beležimo svakog dana i osvežavaju se automatski.

Najnoviji blog članci

Stanovi sa terasom Novi Sad – Prodaja 2026

Stanovi sa terasom Novi Sad – Prodaja 2026

Pronađi stanove sa terasom u Novom Sadu. Veliki izbor nekretnina…

Stara gradnja vs novoizgradnja Novi Sad 2026

Stara gradnja vs novoizgradnja Novi Sad 2026

Poređenje stare gradnje i novoizgradnje u Novom Sadu. Pogledaj prednosti,…

Stanovi u centru Novi Sad prodaja – Najbolje lokacije

Stanovi u centru Novi Sad prodaja – Najbolje lokacije

Pronađi stanove u centru Novog Sada. Pregled najboljih ponuda za…

Kako prodati stan u Srbiji: Kompletan vodič

Kako prodati stan u Srbiji: Kompletan vodič

Saznaj sve o prodaji stana u Srbiji. Koraci, cene, dokumenti…

Troškovi kupovine nekretnine Srbija – Kompletan pregled

Troškovi kupovine nekretnine Srbija – Kompletan pregled

Detaljno objašnjenje svih troškova kupovine nekretnine u Srbiji. Saznaj koje…