Pretraga

Prodaja stanova do 250.000 evra Hram Svetog Save, Vračar

Stanovi do 250.000 € — Hram Svetog Save: aktuelni oglasi sa cenama i kvadraturom, najnoviji na vrhu. Ponudu, medijane i sniženja beležimo svakog dana.

U ponudi: 4 oglasa za prodaju — najnoviji su prvi. Podatke o ponudi beležimo svakog dana.

5.083 €/m²medijana tražene cene (prodaja)
507.450 €medijana cene stana
14stanova u prodaji u kvartu

→ Kompletna ponuda: Hram Svetog Save (svi tipovi, prodaja i izdavanje)

Česta pitanja

Šta se može naći do 250.000 € — Hram Svetog Save?

U tom rasponu je trenutno 4 oglasa. Medijana kvadrature je 35 m², raspon 27 – 53 m², a medijana cene 139.700 €.

Koliko kvadrata se dobija za 250.000 € — Hram Svetog Save?

Medijana cene kvadrata u ovom izboru je 4.770 €/m², pa za 250.000 € izlazi oko 52 m². Za ceo kvart medijana je 5.000 €/m².

Koliko je novih oglasa u ovom izboru?

U poslednjih 30 dana dodato je 2 oglasa, od ukupno 4 oglasa u ovom izboru.

Uži izbor — Hram Svetog Save, Vračar

Sve podstrane ovog kvarta sa brojem oglasa. Brojke se osvežavaju svakog dana.

Ostalo u istom kvartu

Svi kvartovi — Vračar

Ceo spisak kvartova sa aktuelnom ponudom. Razdaljina je vazdušnom linijom, između središta kvartova.

Obližnji kvartovi izvan opštine

Šta se dobija do 250.000 € — Hram Svetog Save

Do 250.000 € na lokaciji Hram Svetog Save trenutno je 4 oglasa, što je 27% cele ponude stanova (15 oglasa). Medijana kvadrature u tom rasponu je 35 m², a najniža cena 120.000 €.

Cena kvadrata je 4.770 €/m² — 5% ispod medijane za sve stanove na lokaciji Hram Svetog Save (5.000 €/m²).

Oglasa u ovom izboru4
Raspon cena120.000 – 249.900 €
Medijana cene139.700 €
Medijana kvadrature35 m²
Raspon kvadrature27 – 53 m²
Medijana cene kvadrata4.770 €/m²
Novih oglasa u poslednjih 30 dana2

Struktura ponude: Jednosobni stanovi — 1 · Jednoiposobni stanovi — 1 · Dvosobni stanovi — 1 · Trosobni stanovi — 1.

Po spratu: prizemlje, visoko prizemlje i suteren — 1 · 1–3. sprat — 1.

Grejanje: Centralno — 2 · TA peći — 1 · Etažno — 1.

Susedni izbori na istoj lokaciji: do 300.000 € — 5 oglasa, medijana 139.900 €.

Brojke se računaju iz oglasa koje beležimo svakog dana i osvežavaju se automatski.

Najnoviji blog članci

Prinosi od iznajmljivanja stana Srbija 2026

Prinosi od iznajmljivanja stana Srbija 2026

Saznajte kako se računaju prinosi od iznajmljivanja stana u Srbiji.…

Najpopularnije lokacije za stanovanje u Novom Sadu 2026

Najpopularnije lokacije za stanovanje u Novom Sadu 2026

Otkrijte najpopularnije lokacije za stanovanje u Novom Sadu. Analiza trendova,…

Energetski efikasni stanovi Novi Sad – Budućnost stanovanja

Energetski efikasni stanovi Novi Sad – Budućnost stanovanja

Otkrijte energetski efikasne stanove u Novom Sadu. Moderne novogradnje sa…

Stanovi sa terasom Novi Sad – Prodaja 2026

Stanovi sa terasom Novi Sad – Prodaja 2026

Pronađi stanove sa terasom u Novom Sadu. Veliki izbor nekretnina…

Stara gradnja vs novoizgradnja Novi Sad 2026

Stara gradnja vs novoizgradnja Novi Sad 2026

Poređenje stare gradnje i novoizgradnje u Novom Sadu. Pogledaj prednosti,…