Pretraga

Prodaja stanova do 400.000 evra Hram Svetog Save, Vračar

Stanovi do 400.000 € — Hram Svetog Save: aktuelni oglasi sa cenama i kvadraturom, najnoviji na vrhu. Ponudu, medijane i sniženja beležimo svakog dana.

U ponudi: 8 oglasa za prodaju — najnoviji su prvi. Podatke o ponudi beležimo svakog dana.

5.000 €/m²medijana tražene cene (prodaja)
395.000 €medijana cene stana
15stanova u prodaji u kvartu

→ Kompletna ponuda: Hram Svetog Save (svi tipovi, prodaja i izdavanje)

Česta pitanja

Šta se može naći do 400.000 € — Hram Svetog Save?

U tom rasponu je trenutno 8 oglasa. Medijana kvadrature je 58 m², raspon 27 – 85 m², a medijana cene 259.950 €.

Koliko kvadrata se dobija za 400.000 € — Hram Svetog Save?

Medijana cene kvadrata u ovom izboru je 4.770 €/m², pa za 400.000 € izlazi oko 84 m². Za ceo kvart medijana je 5.000 €/m².

Koliko je novih oglasa u ovom izboru?

U poslednjih 30 dana dodato je 2 oglasa, od ukupno 8 oglasa u ovom izboru.

Uži izbor — Hram Svetog Save, Vračar

Sve podstrane ovog kvarta sa brojem oglasa. Brojke se osvežavaju svakog dana.

Svi kvartovi — Vračar

Ceo spisak kvartova sa aktuelnom ponudom. Razdaljina je vazdušnom linijom, između središta kvartova.

Obližnji kvartovi izvan opštine

Šta se dobija do 400.000 € — Hram Svetog Save

Do 400.000 € na lokaciji Hram Svetog Save trenutno je 8 oglasa, što je 53% cele ponude stanova (15 oglasa). Medijana kvadrature u tom rasponu je 58 m², a najniža cena 120.000 €.

Cena kvadrata je 4.770 €/m² — 5% ispod medijane za sve stanove na lokaciji Hram Svetog Save (5.000 €/m²).

Oglasa u ovom izboru8
Raspon cena120.000 – 395.000 €
Medijana cene259.950 €
Medijana kvadrature58 m²
Raspon kvadrature27 – 85 m²
Medijana cene kvadrata4.770 €/m²
Novih oglasa u poslednjih 30 dana2

Struktura ponude: Jednosobni stanovi — 1 · Jednoiposobni stanovi — 1 · Dvosobni stanovi — 3 · Trosobni stanovi — 3.

Po spratu: 1–3. sprat — 5 · prizemlje, visoko prizemlje i suteren — 1.

Grejanje: Centralno — 5 · TA peći — 1 · Etažno — 1.

Susedni izbori na istoj lokaciji: do 300.000 € — 5 oglasa, medijana 139.900 €.

Brojke se računaju iz oglasa koje beležimo svakog dana i osvežavaju se automatski.

Najnoviji blog članci

Stan u Kaću: vodič za kupovinu u okolini Novog Sada

Stan u Kaću: vodič za kupovinu u okolini Novog Sada

Razmišljate o kupovini stana u Kaću? Saznajte šta sve treba…

Stan u Futugu na prodaju – Najbolje opcije 2026

Stan u Futugu na prodaju – Najbolje opcije 2026

Pronađi idealan stan u Futugu na prodaju. Pregled najboljih ponuda,…

Prinosi od iznajmljivanja stana Srbija 2026

Prinosi od iznajmljivanja stana Srbija 2026

Saznajte kako se računaju prinosi od iznajmljivanja stana u Srbiji.…

Najpopularnije lokacije za stanovanje u Novom Sadu 2026

Najpopularnije lokacije za stanovanje u Novom Sadu 2026

Otkrijte najpopularnije lokacije za stanovanje u Novom Sadu. Analiza trendova,…

Energetski efikasni stanovi Novi Sad – Budućnost stanovanja

Energetski efikasni stanovi Novi Sad – Budućnost stanovanja

Otkrijte energetski efikasne stanove u Novom Sadu. Moderne novogradnje sa…