Pretraga

Prodaja stanova do 300.000 evra Crveni Krst, Vračar

Stanovi do 300.000 € — Crveni Krst: aktuelni oglasi sa cenama i kvadraturom, najnoviji na vrhu. Ponudu, medijane i sniženja beležimo svakog dana.

U ponudi: 12 oglasa za prodaju — najnoviji su prvi. Podatke o ponudi beležimo svakog dana.

4.200 €/m²medijana tražene cene (prodaja)
326.600 €medijana cene stana
26stanova u prodaji u kvartu

→ Kompletna ponuda: Crveni Krst (svi tipovi, prodaja i izdavanje)

Česta pitanja

Šta se može naći do 300.000 € — Crveni Krst?

U tom rasponu je trenutno 12 oglasa. Medijana kvadrature je 64 m², raspon 18 – 72 m², a medijana cene 217.500 €.

Koliko kvadrata se dobija za 300.000 € — Crveni Krst?

Medijana cene kvadrata u ovom izboru je 3.696 €/m², pa za 300.000 € izlazi oko 81 m². Za ceo kvart medijana je 4.152 €/m².

Koliko je novih oglasa u ovom izboru?

U poslednjih 30 dana dodato je 3 oglasa, od ukupno 12 oglasa u ovom izboru.

Uži izbor — Crveni Krst, Vračar

Sve podstrane ovog kvarta sa brojem oglasa. Brojke se osvežavaju svakog dana.

Svi kvartovi — Vračar

Ceo spisak kvartova sa aktuelnom ponudom. Razdaljina je vazdušnom linijom, između središta kvartova.

Obližnji kvartovi izvan opštine

Šta se dobija do 300.000 € — Crveni Krst

Do 300.000 € na lokaciji Crveni Krst trenutno je 12 oglasa, što je 43% cele ponude stanova (28 oglasa). Medijana kvadrature u tom rasponu je 64 m², a najniža cena 45.000 €.

Cena kvadrata je 3.696 €/m² — 11% ispod medijane za sve stanove na lokaciji Crveni Krst (4.152 €/m²).

Oglasa u ovom izboru12
Raspon cena45.000 – 275.900 €
Medijana cene217.500 €
Medijana kvadrature64 m²
Raspon kvadrature18 – 72 m²
Medijana cene kvadrata3.696 €/m²
Novih oglasa u poslednjih 30 dana3

Struktura ponude: Garsonjere — 2 · Dvosobni stanovi — 4 · Dvoiposobni stanovi — 1 · Trosobni stanovi — 4 · Četvorosobni stanovi — 1.

Po spratu: prizemlje, visoko prizemlje i suteren — 4 · 1–3. sprat — 3 · 7. sprat i više — 3 · 4–6. sprat — 1.

Grejanje: Centralno — 7 · Etažno — 3 · TA peći — 2.

U poslednjih 30 dana u ovom izboru pojavilo se 3 oglasa. Pogledajte sve nove oglase — Crveni Krst.

Susedni izbori na istoj lokaciji: do 250.000 € — 8 oglasa, medijana 195.000 € · do 400.000 € — 21 oglas, medijana 260.000 €.

Brojke se računaju iz oglasa koje beležimo svakog dana i osvežavaju se automatski.

Najnoviji blog članci

Stan u Futugu na prodaju – Najbolje opcije 2026

Stan u Futugu na prodaju – Najbolje opcije 2026

Pronađi idealan stan u Futugu na prodaju. Pregled najboljih ponuda,…

Prinosi od iznajmljivanja stana Srbija 2026

Prinosi od iznajmljivanja stana Srbija 2026

Saznajte kako se računaju prinosi od iznajmljivanja stana u Srbiji.…

Najpopularnije lokacije za stanovanje u Novom Sadu 2026

Najpopularnije lokacije za stanovanje u Novom Sadu 2026

Otkrijte najpopularnije lokacije za stanovanje u Novom Sadu. Analiza trendova,…

Energetski efikasni stanovi Novi Sad – Budućnost stanovanja

Energetski efikasni stanovi Novi Sad – Budućnost stanovanja

Otkrijte energetski efikasne stanove u Novom Sadu. Moderne novogradnje sa…

Stanovi sa terasom Novi Sad – Prodaja 2026

Stanovi sa terasom Novi Sad – Prodaja 2026

Pronađi stanove sa terasom u Novom Sadu. Veliki izbor nekretnina…